 
		 
			 
			
			
			Ik heb van augustus tot december gelest. Het heeft mij in totaal 1800 euro gekost. (Ik heb het even opgezocht). Maar dit was in 2007. Ik leste dus bijna elke week 2 uur en had mijn autorijbewijs al. Ik had op zich geen haast, omdat ik het leuk vond om te doen. Alleen het koste me dus wel 90 euro per les en dat hakte er behoorlijk in.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 09:32 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Dat dacht ik al, maar hoelang heb je er dan over gedaan om je rijbewijs te halen?
Mensen die gelijk na het halen van het rijbewijs zeker zijn van hun vaardigheid die zijn volgens mij een beetje overmoedig, je moet ook ervaring op doen..
Dat het letterlijk in de papieren staat of anders wordt aangepast via officiële weg.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 09:32 schreef ArnosL het volgende:
Hoe bedoel je in de papieren? Dat ie een tweede typegoedkeuring heeft?
 
			 
			
			
			Hoeft nietquote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:00 schreef Dekatria het volgende:
Ik denk dat het zeker scheelt als je al een rijbewijs hebt of brommer hebt gereden - ik heb geen van beiden, en ben de 2000 euro al gepasseerd.

 
											 
			 
			
			
			Dat is die motorzaak dus ook voor me aan het uitzoeken. Ik heb aangegeven dat ik het op het kentekenbewijs wil hebben dat ie 25 kw is en dus gingen ze even kijken wat de prijs daarvan is.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:07 schreef Pipo1234 het volgende:
[..]
Ik heb van augustus tot december gelest. Het heeft mij in totaal 1800 euro gekost. (Ik heb het even opgezocht). Maar dit was in 2007. Ik leste dus bijna elke week 2 uur en had mijn autorijbewijs al. Ik had op zich geen haast, omdat ik het leuk vond om te doen. Alleen het koste me dus wel 90 euro per les en dat hakte er behoorlijk in.
[..]
Dat het letterlijk in de papieren staat of anders wordt aangepast via officiële weg.
 
			 
			
			
			Haha nja ik wil voorkomen dat ik alles vraag wat jullie al honderden keren voorbij hebben zien komen. Ik speel al langer met de gedachte om mijn motorrijbewijs te gaan halen, maar ik ben gaan samenwonen met mijn vriendin, mijn auto ging kapot en ben nog aan mijn studie bezig die ook de nodige kosten met zich meebrengt. Dus mijn vriendin zei laatst: als je slaagt voor je hbo, betaal ik je eerste rijles! Dus sindsdien zit ik steeds vaker met het idee om het straks (volgend jaar juni) echt door te zetten. Alleen hoe meer ik opzoek, hoe enthousiaster ik word en ik minder zin krijg om nog een jaar te wachtenquote:Op maandag 23 mei 2011 22:53 schreef whY... het volgende:
[..]
Ja doe dat! En schroom je niet om te posten en te vragen.
 . Maar buiten het financiële plaatje ben ik aan het twijfelen om het binnen enkele weken te doen (vrij nemen en dan volle bak lessen) of gespreid over een langere periode. Mijn autorijbewijs heb ik hierdoor ook snel gehaald doordat ik soms 4 lessen achter elkaar reserveerde en na 30 lessen mocht afrijden. Ik ben van mening dat je dan langer in de auto / op de motor zit en beter kan wennen aan het voertuig, dus meer leert / ervaring op doet. Kheb tijdens die lessen nooit last gehad van vermoeiing of concentratieverlies dus dat speelde gelukkig nooit, meestal vanwege het enthousiasme
 . Maar buiten het financiële plaatje ben ik aan het twijfelen om het binnen enkele weken te doen (vrij nemen en dan volle bak lessen) of gespreid over een langere periode. Mijn autorijbewijs heb ik hierdoor ook snel gehaald doordat ik soms 4 lessen achter elkaar reserveerde en na 30 lessen mocht afrijden. Ik ben van mening dat je dan langer in de auto / op de motor zit en beter kan wennen aan het voertuig, dus meer leert / ervaring op doet. Kheb tijdens die lessen nooit last gehad van vermoeiing of concentratieverlies dus dat speelde gelukkig nooit, meestal vanwege het enthousiasme  .
 . Ik heb geen brommer gereden, maar rij nu wel al bijna 5 jaar auto waarbij ik (zelf!!) het idee heb dat ik goed kan anticiperen op de rest van de weggebruikers en een goed verkeersinzicht heb. Hierdoor vermoed ik dat ik de deelname aan het verkeer ook probleemloos zal doorstaan. Enige ‘obstakel’ is dus het beheersen van die motor, het schakelen en het manoeuvreren ermee.. Toevallig gister op de motor van die vriend gezeten en dat is toch een behoorlijk gewicht tussen je benen moet ik zeggen
 Ik heb geen brommer gereden, maar rij nu wel al bijna 5 jaar auto waarbij ik (zelf!!) het idee heb dat ik goed kan anticiperen op de rest van de weggebruikers en een goed verkeersinzicht heb. Hierdoor vermoed ik dat ik de deelname aan het verkeer ook probleemloos zal doorstaan. Enige ‘obstakel’ is dus het beheersen van die motor, het schakelen en het manoeuvreren ermee.. Toevallig gister op de motor van die vriend gezeten en dat is toch een behoorlijk gewicht tussen je benen moet ik zeggen  .. Maar als dat het enige is ben ik er niet zo bang voor, vooral veel zin en enthousiasme, maar wil ook niet te overhaast ergens aan beginnen.. vandaar dus hier de tvp
 .. Maar als dat het enige is ben ik er niet zo bang voor, vooral veel zin en enthousiasme, maar wil ook niet te overhaast ergens aan beginnen.. vandaar dus hier de tvp  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 gewoon voor de zekerheid, deze eet ik lekker voor het examen. Het maakt me allemaal niet uit, als het een placebo is ben ik ook tevreden het is toch allemaal psychologisch.
  gewoon voor de zekerheid, deze eet ik lekker voor het examen. Het maakt me allemaal niet uit, als het een placebo is ben ik ook tevreden het is toch allemaal psychologisch.
											 
			 
			
			
			Dat heb ik ook gedaan, ook geslaagd in één keerquote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:57 schreef whY... het volgende:
Vanmiddag AVD, ik heb er een goed gevoel over, het zonnetje schijnt en ik heb net een banaan gekochtgewoon voor de zekerheid, deze eet ik lekker voor het examen. Het maakt me allemaal niet uit, als het een placebo is ben ik ook tevreden het is toch allemaal psychologisch.
 
 
 
			 
			
			
			Succes!!quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:57 schreef whY... het volgende:
Vanmiddag AVD, ik heb er een goed gevoel over, het zonnetje schijnt en ik heb net een banaan gekochtgewoon voor de zekerheid, deze eet ik lekker voor het examen. Het maakt me allemaal niet uit, als het een placebo is ben ik ook tevreden het is toch allemaal psychologisch.
 
											 
			 
			
			
			Net hier mee bezig geweest. Importeur, RDW en motorzaak gebeld. Die motor gaat niet door, want het gaat me al met al ongeveer ¤450 kosten + een dag naar Lelystad.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 09:26 schreef ArnosL het volgende:
Omdat ik toch flink aan het sparen ben en ik in één maand m'n geld voor vakantie bij elkaar heb gespaard(750 euro ong.) ben ik toch maar aan het kijken naar een motor
http://www.motor-forum.nl(...)1983-800-euro-1.html
Deze lijkt me wel wat en een motorzaak is nu voor me aan het uitzoeken hoeveel het kost om deze legaal op 25 kw te krijgen. Ze verwachten dat het niet officieel zal kunnen, omdat ie nooit officieel geleverd is in Nederland. Dan zal het op een uitdraai moeten gaan, maar daar ben ik niet zo'n fan van.
Lijkt me een leuk dingetje om het op te leren en m'n pa was ook al helemaal enthousiast
 
											 
			 
			
			
			 Langzame slalom een aantal keer gelukt en daarna rem oefeningen.
  Langzame slalom een aantal keer gelukt en daarna rem oefeningen. 
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			
 
 
 
											 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ligt echt aan de motor. Een ninja kost 30 euro, de CDI voor een GSX-R600 kost 700. En de Ninja 600 is sowieso sneller, want meer koppel.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:46 schreef kevintjuhh2 het volgende:
ff vraagje, wat kost terugvoeren naar 25kw ongeveer? is dit voor iedere motor (ongeveer) hetzelfde of zitten daar grote prijsverschillen in?
en ik wil eigenlijk een ninja kopen (liefst 600cc) maar is dat wel zo slim als beginner <23? want uiteindelijk is tie dan niet sneller ofzo als een 400cc toch? en hij verbruikt ook nog meer...?
 
			 
			
			
			 
   
   , Heb gelijk de hele troep met spoed aangevraagd kan hem donderdag 10 uur ophalen
  , Heb gelijk de hele troep met spoed aangevraagd kan hem donderdag 10 uur ophalen 
 . Zie je me al lopen over straat in de hitte met een gsx600f, man wat een afgang. Ik had wel deze op -->
 . Zie je me al lopen over straat in de hitte met een gsx600f, man wat een afgang. Ik had wel deze op -->   dus niemand heeft me herkend.
  dus niemand heeft me herkend.  
											 
			 
			
			
			Wil je hem op uitdraai of op kenteken?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:46 schreef kevintjuhh2 het volgende:
ff vraagje, wat kost terugvoeren naar 25kw ongeveer? is dit voor iedere motor (ongeveer) hetzelfde of zitten daar grote prijsverschillen in?
en ik wil eigenlijk een ninja kopen (liefst 600cc) maar is dat wel zo slim als beginner <23? want uiteindelijk is tie dan niet sneller ofzo als een 400cc toch? en hij verbruikt ook nog meer...?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Donequote:Op dinsdag 24 mei 2011 18:15 schreef whY... het volgende:
Ik wil ook wel in het lijstje van geslaagden!! 24-5-2011 jaja
 En gefeliciteerd
 En gefeliciteerd  !
 !
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |