quote:Op zondag 22 mei 2011 22:27 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
ik ook altijd. Was ook met DGK en SST. Zit ik op de streams te kijken, vergeet ik te posten op het forum, en andersom![]()
ze hebben niet allemaal geluid (helaas)quote:Op zondag 22 mei 2011 22:31 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
die heb ik toevallig aanstaan, maar heb geen geluid
quote:Op zondag 22 mei 2011 22:34 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
tab 1 twitter, tab 2 dit draadje, tab 3, DE draadje en hopen dat Drasss nog online kome tab 4. News 9 voor het overzicht, tab 5, google op zoek naar nieuwskanalen, extra window een stormchaser
quote:
dag mijnheerquote:
het forum De Elementen: Onstuimige Aardequote:
drukte alles weg zonder dat ik dat wildequote:Op zondag 22 mei 2011 22:41 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
goed te zien dat je hier naar binnen komt sluipen.....
gister niet eens dag zwaaien
is je vergeven hoorquote:Op zondag 22 mei 2011 22:42 schreef superkokje het volgende:
[..]
drukte alles weg zonder dat ik dat wilde, geen zin meer om opnieuw te openen
zo dat is niet te beschrijven. Kan beter een dsag werken, dan weet je tenminste waarom je moe bentquote:Op zondag 22 mei 2011 22:43 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
is je vergeven hoorwas natuurlijk ook vermoeiend zo'n vrije dag
kokje
welkom
quote:Op zondag 22 mei 2011 22:44 schreef superkokje het volgende:
[..]
zo dat is niet te beschrijven. Kan beter een dsag werken, dan weet je tenminste waarom je moe bent
quote:
pas op met de mail config, heb vorig jaar zelf na een neukia-crash een soortgelijk probleem (dubbele contacten etc), pas toen ik mijn mail opnieuw configureerde werd 't leuk. Alles kwam als ongelezen binnen, select all --> mark as read... kreeg iedereen die om een leesbevestiging gevraagd had bevestigingen over twee a drie jaar oude mails. Nog erger... alle afspraken die ik in de drie jaar daarvoor gepland had werden ook opnieuw verzonden. Kregen mensen een uitnodiging van me voor een meeting in feb. 2009quote:Op zondag 22 mei 2011 22:49 schreef superkokje het volgende:
[..]
wel ongeveer 150 dubbele contacten moeten verwijderen, en mail config nog niet naar behoren, maar gaat de goede kant op
quote:Op zondag 22 mei 2011 22:55 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
pas op met de mail config, heb vorig jaar zelf na een neukia-crash een soortgelijk probleem (dubbele contacten etc), pas toen ik mijn mail opnieuw configureerde werd 't leuk. Alles kwam als ongelezen binnen, select all --> mark as read... kreeg iedereen die om een leesbevestiging gevraagd had bevestigingen over twee a drie jaar oude mails. Nog erger... alle afspraken die ik in de drie jaar daarvoor gepland had werden ook opnieuw verzonden. Kregen mensen een uitnodiging van me voor een meeting in feb. 2009
quote:
quote:
m'n worteltjes en tomaatjes zijn opquote:Op zondag 22 mei 2011 23:00 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
![]()
heeeeeeel goeeeeed
![]()
ik loop ook niet naar de overkant voor een pakkie peukies (maar zou best willen
)
quote:Op zondag 22 mei 2011 23:01 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
m'n worteltjes en tomaatjes zijn open ik wil iets. Kunnen augurken wel?
en je weet nooit waar dat dan weer goed voor isquote:Op zondag 22 mei 2011 22:59 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
was ook wel leuk hoor, kreeg je in ene weer een mailtje van iemand die je drie jaar niet gemailed had
had binnen een week 20 linkedin contacts erbij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |