Het staat inderdaad ook niet als één woord op woordenlijst.org.quote:Op woensdag 9 mei 2012 18:49 schreef Sosha het volgende:
Mijn hemel, gelukkig vond ik dit. Ik schrok al. "Thuisvoelen"
http://www.vandale.nl/opzoeken?pattern=thuis&lang=nn
Ik vind deze eigenlijk meer thuishoren in: Tenenkrommende fouten bij teksten in het openbaar #42quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:09 schreef DaMart het volgende:
Hier gaat volgens mij ook iets niet helemaal goed met een spatie... tenzij de beurs zelf al eens gebruikt is.
[ afbeelding ]
Ik vind hem geschikt voor beide topics, zoals je hebt gemerktquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:21 schreef OeJ het volgende:
[..]
Ik vind deze eigenlijk meer thuishoren in: Tenenkrommende fouten bij teksten in het openbaar #42
Ja.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:24 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik vind hem geschikt voor beide topics, zoals je hebt gemerkt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wellicht wat pietluttig, maar als SOS het al fout doet ...
[1] http://taaladvies.net/taal/advies/tekst/90/
Volgens mij waren ze al bekend.quote:Eerste namen Lowlands bekend gemaakt
De eerste namen van Lowlands 2013 zijn bekend gemaakt. Slayer, Alabama Shakes en Bullet For My Valentine zijn in elk geval present!
In het jaarlijks terugkerende *gratis* boodschappenpakket van de EmTé zit een product van, ik meen, Brise, met erop geschreven "ochtend dauw"; ik denk die zet ik op het toilet neer, maar nu moet ik er wel iedere keer tegenaan kijken, maar het ruikt best ok hoor, ik... doe het er maar mee.quote:Op dinsdag 13 november 2012 19:58 schreef J83 het volgende:
Door dat soort achterlijke fouten weiger ik dus zulke producten te kopen
Een mega-fout, en het erge is dat men het doorgaans niet eens ziet.
Is expres gedaan door de ontwerper. Destijds nogal een hoop gedoe om geweestquote:Op vrijdag 1 februari 2013 20:20 schreef Gwywen het volgende:
Is dit fout?
[ afbeelding ]
Lijkt net of ze een halve spatie hebben gedaan omdat ze 't niet helemaal zeker wisten.
Is het een LOGO?quote:Op vrijdag 1 februari 2013 20:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Is expres gedaan door de ontwerper. Destijds nogal een hoop gedoe om geweest
Ik zie het niet.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 18:16 schreef lizardtattoo het volgende:
[ afbeelding ]
En dat is dan 'misdaadjournalist'. Kennelijk is op die opleiding het vak 'Nederlands' ook al afgeschaft.
Die is volgens mij niet fout (ja, ik weet dat het een oude post is) omdat het iets zegt over hoe het gehakt (grof of fijn) en niet dat het fijngehakt is.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 16:51 schreef DaMart het volgende:
Laatst had ik een pak van deze spinazie in huis (en ik vergat er zelf een foto van te maken):
[ afbeelding ]
Dat gehakt is alleen zo fijn, dat ik er niets van heb teruggevonden.
Context?quote:Op maandag 4 augustus 2014 15:21 schreef InTrePidIvity het volgende:
Is het 'zeer snelgroeiend', of horen 'snel' en 'groeiend' los van elkaar?
Ik zeg nee.quote:Op maandag 4 augustus 2014 15:28 schreef InTrePidIvity het volgende:
Een zeer snelgroeiende onderneming.
Ik ook. Het "zeer" hoort bij snel en niet bij groeiend.quote:
Dan deed ik het toch goedquote:Op maandag 4 augustus 2014 17:00 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik ook. Het "zeer" hoort bij snel en niet bij groeiend.
En die personen van auto's die op de achtergrond niet mogen parkeren?quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 22:11 schreef obolos het volgende:
In Leidsche Rijn Centrum:
[ afbeelding ]
Wat voor medewerkers zullen ze bouwen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |