daar komt mijn helix ook vandaan, toen was ie nog 20 euroquote:Op zaterdag 2 juli 2011 19:44 schreef SEMTEX het volgende:
Jullie betalen allemaal voor de winkelMijn piercer komt met zijn prijzen niet boven de 25 euro uit, want pierced in een woonhuis
(zonder shabby of onhygienisch te zijn)
http://www.pigmentaltattoo.com/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 4 juli 2011 13:57 schreef electronique het volgende:
[..]
daar komt mijn helix ook vandaan, toen was ie nog 20 euro
shabby of onhygienisch is het zeker niet, maar die buurt waar die in zit
Lol, kloptSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
Zeezoutenquote:Op zondag 3 juli 2011 22:01 schreef ZivaDavid het volgende:
Help mijn micro dermal begint te irriteren Zit er al 8 weken in en nu zomaar ineens irritatie: is dik en rood en het lijkt alsof ie er ineens uit gewerkt wordt. Wie heeft er een idee/oplossing? Ik wil um graag behouden.
engquote:Op dinsdag 19 juli 2011 19:59 schreef GimmeGore het volgende:
ik kan gratis een nefertiti piercing laten zetten, maar ik durf niet
Nee, de piercer wil deze piercing graag op kunnen nemen in zijn portfolio, dus wil er daarna een foto van makenquote:Op dinsdag 19 juli 2011 20:07 schreef Finland. het volgende:
Hoezo dat? Leerlingpiercer?
Zocht net even op Google, wist niet helemaal precies wat deze piercing inhield, maar hoe de fck krijg je die twee bolletjes aan elkaar? Heb nog nooit zo'n lang staafje gezien. Nu ben ik ook een totale noob in dit soort zaken, dus verlicht me!
Ik heb de staafjes wel langer gezien.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 20:07 schreef Finland. het volgende:
Hoezo dat? Leerlingpiercer?
Zocht net even op Google, wist niet helemaal precies wat deze piercing inhield, maar hoe de fck krijg je die twee bolletjes aan elkaar? Heb nog nooit zo'n lang staafje gezien. Nu ben ik ook een totale noob in dit soort zaken, dus verlicht me!
.. Ik weet serieus het verschil niet tussen een nefertiti en christina. Of is dat gewoon een andere benaming?quote:Op dinsdag 19 juli 2011 19:59 schreef GimmeGore het volgende:
ik kan gratis een nefertiti piercing laten zetten, maar ik durf niet
Een nefereti loopt van de venusheuvel tot onder de clithood, een christina alleen onder de venusheuvel.quote:Op woensdag 20 juli 2011 10:19 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
.. Ik weet serieus het verschil niet tussen een nefertiti en christina. Of is dat gewoon een andere benaming?
Hij heeft iig wel ballenquote:Op woensdag 20 juli 2011 11:56 schreef GimmeGore het volgende:
Er is hier zeker ook niemand die ervaring heeft met een nefertiti?
Volgens de piercer valt de napijn wel mee, maar dat is een vent, wat weet hij er nou vanaf?
Maatje van mij had bijna gelijk seks ermee gehad, en ik met mijn ampallang moest 3 maand wachten, p.a. valt dus reuze mee.quote:Op woensdag 20 juli 2011 10:16 schreef MrEarcheese het volgende:
Ik zit al een lange tijd na te denken om eens prins albert te laten zetten, iemand ervaring met hoe het de eerste paar dagen/weken voelt met lopen daarna? Is het wel verdraagbaar of is het echt even compleet rusten totdat het genezen is?
Ik heb nu sinds zondag 2mm en heb nu al de neiging om weer verder te stretchenquote:Op zondag 22 mei 2011 22:18 schreef Strugglemaster het volgende:
Inderdaad goed advies. Gewoon rustig aan doen, zeker een maandje wachten om het lekker te laten helen. En niet te grote stappen maken. Ik zou doen 1.6mm - 2mm - 2.5mm - 3mm - 4mm - 5mm - 6mm, en dan kun je kijken of je meteen naar 8mm gaat, of een tussenstop maakt op 7mm (als je überhaupt zo ver wil gaan). Je wil niet je oren opfokken.
Zit zelf op 3mm in beide oorlellen. Maar had ze op 3mm gepierced, dus nog geen ervaring met stretchen zelf. Wel al spullen in huis voor tot de 12mmMaar eerst dit eens laten helen, duurt nog wel een maandje of twee.
quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:53 schreef leeroy het volgende:
[..]
Ik heb nu sinds zondag 2mm en heb nu al de neiging om weer verder te stretchen![]()
Ik hoorde laatst wel een verhaal van iemand die in 3 maanden 20mm had zonder problemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |