Je kan nog met ons meequote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:48 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik sta er wel een beetje om bekend ja
Ik weet ook nietw at het is. Ik val gewoon niet zo op homo's.
[..]
Ja als je met mij zou gaan was je zo geturnd!
duh, homo'squote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:48 schreef Ang3l het volgende:
Ik weet ook nietw at het is. Ik val gewoon niet zo op homo's.
Nee joh, toch niet Hansie hansie afmakenquote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:48 schreef Kluts het volgende:
[..]
Kan dat gewoon in 1 deel? Kunnen we deel 2 Hans Kraaij jr. en sr. onderhanden nemen.
Die zaag slaat stuk op d'r tanden.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:47 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik zou Arie graag op tv zien in een real-life SAW film, anderhalf uur lang martelen die gast.
En doe Nicolette van Dam er dan bij voor deel 2.
Kan Dries Roelvink er ook nog bij? En Justin Bieber?quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:48 schreef Kluts het volgende:
[..]
Kan dat gewoon in 1 deel? Kunnen we deel 2 Hans Kraaij jr. en sr. onderhanden nemen.
Een banaan in je pruim peren.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:48 schreef clevy het volgende:
[..]
wie gaat er als eerste 'meloenen' roepen? vereist enig puberaal gedrag..
Hell Yeah. Ik zou hem persoonlijk de kop van zijn romp af kunnen slaan.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:50 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Nee joh, toch niet Hansie hansie afmaken
Maar verder ben je niet agressief?quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:50 schreef Kluts het volgende:
[..]
Hell Yeah. Ik zou hem persoonlijk de kop van zijn romp af kunnen slaan.
Mits ik er een trappetje bij krijg.
Die SAWreeks gaat nog langer door dan het origineel voel ik zo aan.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:50 schreef Samzz het volgende:
[..]
Kan Dries Roelvink er ook nog bij? En Justin Bieber?
Waarom denk je 'oei'? Misschien is hij het wel helemaalquote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:49 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Mja. Ik dacht "Ach ja, waarom niet" en "Volgens mij ben je mijn type niet, maar we shall see" .... en nu we al 2 weken sms-en en whatsappen en hij enorme humor blijkt te hebben denk ik "oei".
Daar heb ik het postuur niet voor.quote:
Als we toch bezig zijn, ik weet er nog wel watquote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:51 schreef Kluts het volgende:
[..]
Die SAWreeks gaat nog langer door dan het origineel voel ik zo aan.
Jij hebt ook een 9.1 voor Nederlands gehaalt?quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:51 schreef rival het volgende:
Zo kan ik er ook nog wel wat opnoemen.... Saw 1 t/m 10 zijn zo gevult!
welke fokkers nomineer je?quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:52 schreef Samzz het volgende:
[..]
Als we toch bezig zijn, ik weet er nog wel wat
Het zijn vaak die kleine lieve meisjes waar je het niet van verwacht die het meest agressief zijnquote:
Wat heb ik nou aan iemand die nog met 1 voet in de kast staat en voor wie dit allemaal nieuw is? Dan kan ik zelf ook half terug en dat vertik ik.... plus ik weiger ook een testcase te zijn.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Waarom denk je 'oei'? Misschien is hij het wel helemaal
Oh, ik had het meer over beroemdhedenquote:
Ik snap het.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 10:53 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Wat heb ik nou aan iemand die nog met 1 voet in de kast staat en voor wie dit allemaal nieuw is? Dan kan ik zelf ook half terug en dat vertik ik.... plus ik weiger ook een testcase te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |