heb je een nummer?quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:13 schreef jeroen25 het volgende:
Bel de servicelijn van een bedrijf en vraag iets waarvan je weet dat ze je er niet mee niet kunnen helpen.
Als ze dat dan zeggen wordt je boos en zeg je dat ze racisten zijn en je niet willen helpen omdat je zwart bent.
0800-1587quote:
Dat wordt lastig, ze checken namelijk of je klant bent, de Gaswacht gelukkig niet (natuurlijk wel een adresje in de regio pikken, mochten ze er naar vragen).quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:20 schreef jeroen25 het volgende:
Of Ziggo: 0900-1884
Zeg dat je in Arnhem woont.
Dan wil hij juist klant worden. (maar Arnhem is van UPC dus dat kan dan niet)quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:22 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dat wordt lastig, ze checken namelijk of je klant bent, de Gaswacht gelukkig niet (natuurlijk wel een adresje in de regio pikken, mochten ze er naar vragen).
quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:49 schreef KapiteinKringspier het volgende:
http://prankcallz.nl/248/ze-kennen-elkaar-ii/
Ze kennen elkaar II
jij kan niet opnemen man, wat is dit voor flut.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:33 schreef KapiteinKringspier het volgende:
http://prankcallz.nl/252/you-make-robot-dog/
You make robot dog
quote:Op zondag 29 mei 2011 15:47 schreef Dhaha het volgende:
[..]
[..]
jij kan niet opnemen man, wat is dit voor flut.
Niet te volgen jong.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:49 schreef KapiteinKringspier het volgende:
http://prankcallz.nl/248/ze-kennen-elkaar-ii/
Ze kennen elkaar II
Doe eens betere kwaliteit gevenquote:
quote:Op maandag 30 mei 2011 16:57 schreef KapiteinKringspier het volgende:
http://prankcallz.nl/288/piraterij/
quote:Op maandag 30 mei 2011 19:05 schreef simsalabimhocuspocus het volgende:
1:30, ik ga je even doorverbinden met onze persafdeling want ik begreep dat er een persvraag was![]()
Jammer dat veel van die advertenties al weg zijn, en anders staat er vaak geen nummer bij.quote:Op maandag 6 juni 2011 19:43 schreef Opa_vertelt het volgende:
Bel wat van die dombo-adverteerders uit dit topic: Marktplaats sukkels #26 - Te dom om te poepen...
ook nog ff of de verkoper eenhalf jaartje op zijn geld kan wachten:')quote:Op maandag 6 juni 2011 20:04 schreef Alan_Bastard het volgende:
http://link.marktplaats.nl/454670790
"De kracht van Geduld"
Opbellen en een heel verhaal houden dat je fan bent van de Dalai Lama, ooit nog eens in Tibet bent geweest, dan je vandaag met de bus naar de stad bent geweest, even een momentje vragen en net zo lang rekken dat de verkoper vraagt of je het boek nou wilt kopen of niet en dan zeggen: "U heeft het boek zeker niet gelezen?"
helaas geen nummerquote:Op maandag 6 juni 2011 20:01 schreef Alan_Bastard het volgende:
http://link.marktplaats.nl/453917609
Bel op en vraag of de auto in goede staat is; wat voor bekleding de auto heeft, hoe hij de kleur zou omschrijven. Hoe oud is de auto? Is hij in goede staat? Hoeveel stoelen zitten erin en heeft de auto een trekhaak? En of er ook een radiootje in zit? Je wilt hem namelijk kopen voor je vrouw; kan je vrouw een afspraak maken voor een proefrit en een bezichtiging? Kun je ook inruilen? Moet er APK op en hoeveel verbruikt de auto precies?
ik snap hem nietquote:Op maandag 6 juni 2011 20:04 schreef Alan_Bastard het volgende:
http://link.marktplaats.nl/454670790
"De kracht van Geduld"
Opbellen en een heel verhaal houden dat je fan bent van de Dalai Lama, ooit nog eens in Tibet bent geweest, dan je vandaag met de bus naar de stad bent geweest, even een momentje vragen en net zo lang rekken dat de verkoper vraagt of je het boek nou wilt kopen of niet en dan zeggen: "U heeft het boek zeker niet gelezen?"
geen emmer maar we doen hem zo livequote:Op maandag 6 juni 2011 20:09 schreef Alan_Bastard het volgende:
http://link.marktplaats.nl/455440217
Deze call moet je eigenlijk buiten doen met een emmer met klotsend water in de buurt.
Bellen, vragen om wat voor peddels het gaat; of ze voor roeiboten zijn en ook voor andere boten. Hoe zwaar ze zijn en of ze een beetje flink doorpeddelen. Dan moeilijk doen over de prijs en dan vragen of hij ze ook kan brengen, je ligt namelijk zonder benzine op het IJsselmeer, bij boei 14
Het boek heet: "De kracht van geduld", je moet dus doorgaan tot degene die je belt zijn geduld verliestquote:
Dan pak je toch een andere modelauto?quote:
Het boek heet: "De kracht van geduld". Jij laat het gesprek zo lang duren dat die verkoper zijn geduld verliest en roept dan dat hij blijkbaar het boek niet heeft gelezenquote:ik snap hem niet
Aan wie is de eer om even terug te bellen?quote:Dus ik pak op met, ''hallo ?'' En ik krijg alleen van dat kut achtergrond geluid. Nu wil ik eens weten, of ik nou een psycho eraan had, of slechts een prankster. Dus ik begon ook geluid te maken, wat te fluiten etc. En opeens hoor ik een chick of 2 lachen op de achtergrond. Maar omdat ik het niet duld dat ik uit mijn slaap gebeld word, ja ts had al weekend en sliep lekker uit, ben ik een beetje teleurgesteld.
Anti klacht: Ze lieten hun nummer achter. en belde niet geheim. Mijn vraag is dan ook of iemand weet of ik het nummer kan achterhalen, wie het is via een provider ? Of dat ik het hier gewoon kan posten voor de lulz en we met zon allen spammen ?
- geen privegegevens -
iets origineler mag welquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 14:08 schreef Pizza_Pepperoni het volgende:
bel iemand op en vertel dat hij de lotto heeft gewonnen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |