Bron: Songfestival Web-log.quote:Jan Smit wil weer naar songfestival
Jan Smit is van plan volgend jaar weer naar het Eurovisie Songfestival te gaan. Het bekritiseren van de verschillende deelnemers is zo goed bevallen, dat de Volendammer naar Bakoe af wil reizen. Smit maakte dit jaar zijn debuut als Songfestivalcommentator en dat is de zanger en de TROS goed bevallen.
"We zijn heel erg tevreden over hem", aldus een woordvoerder van de TROS. "Ook het commentaar van Jan Smit nemen we mee in de evaluatie en de plannen voor volgend jaar. Bedenk ook dat Jan ruimte moet hebben in zijn agenda." Manager Aloys Buys heeft laten weten aan Novum Nieuws dat dat geen probleem hoeft te zijn.
Inderdaad: De 3 J's en hun nummer vond hij "subliem"...quote:
Was ook mijn eerste gedachte, maar als we allemaal naar de BBC of de Belgen overschakelen lopen we wel het risico dat Nederland zegt: "Hm, er kijken tegenwoordig zo weinig mensen naar het ESF, dan hoeven er ook niet meer aan mee te doen. Blijkbaar wil het Nederlandse volk er toch niet aan."quote:
Never nooit dat hij iets te maken wilt hebben met die proletenTROS.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 16:20 schreef Greys het volgende:
[PETITIE] Cornald Maas moet terug als Eurovisie commentator!
Dus
Als de TROS gaat samenwerken met de AVRO (fusie!) of net als ze in Duitsland doen een samenwerking met de commercieel, dan wellicht wel. Proberen kan geen kwaad toch, gil liever meequote:Op vrijdag 20 mei 2011 17:25 schreef o.us het volgende:
[..]
Never nooit dat hij iets te maken wilt hebben met die proletenTROS.
Dan wordt het volgend jaar weer de Belg.
Never nooit is misschien iets te negatief, want hij retweet FOK! net zelfquote:Op vrijdag 20 mei 2011 17:25 schreef o.us het volgende:
[..]
Never nooit dat hij iets te maken wilt hebben met die proletenTROS.
Dan wordt het volgend jaar weer de Belg.
Ja, daar... zijn geen woorden voor.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:14 schreef TheVulture het volgende:
Persoonlijk zie ik liever Daniel Dekker opgeknoopt worden als commentator... met zijn achterlijke "Welkom bij het TROS Muziekfeest"....![]()
![]()
Dat sowieso natuurlijk.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:14 schreef TheVulture het volgende:
Persoonlijk zie ik liever Daniel Dekker opgeknoopt worden als commentator... met zijn achterlijke "Welkom bij het TROS Muziekfeest"....![]()
![]()
Daar had hij wel gelijk in. Wat een dramatische inzending. Die toch ontzettend goed scoorde, alleen maar omdat het Griekenland is.quote:Op donderdag 19 mei 2011 23:22 schreef Injetta het volgende:
En Griekenland had nu een inzending waarmee ze er alles aan deden om maar vooral niet door te gaan naar de finale...![]()
![]()
![]()
Is er niet een TROS-nummer dat we (massaal) kunnen bellen om te klagen wanneer hij het weer waagt zoiets te zeggen?quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:14 schreef TheVulture het volgende:
Persoonlijk zie ik liever Daniel Dekker opgeknoopt worden als commentator... met zijn achterlijke "Welkom bij het TROS Muziekfeest"....![]()
![]()
Maar de TROS trekt zich nergens wat van aan want de TROS geeft veel geld uit voor het songfestival.quote:Op donderdag 3 november 2011 15:33 schreef Miasan het volgende:
[..]
Is er niet een TROS-nummer dat we (massaal) kunnen bellen om te klagen wanneer hij het weer waagt zoiets te zeggen?
Het heeft niet geholpen. Jammer.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 16:20 schreef Greys het volgende:
[PETITIE] Cornald Maas moet terug als Eurovisie commentator!
Dus
Ik las het idd op de Songfestivalweblogquote:Op dinsdag 6 december 2011 15:58 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Het heeft niet geholpen. Jammer.
http://www.nu.nl/media/26(...)al-songfestival.html
quote:Jan Smit presenteert Nationaal Songfestival 2012
Jan Smit gaat op 26 februari het Nationaal Songfestival 2012 presenteren. De zanger en presentator neemt het strokje over van Yolanthe Sneijder-Cabau Van Kasbergen die in 2010 en 2011 de uitzendingen presenteerde, maar een paar maanden geleden vertrok bij de TROS.
Smit tekende vandaag een contract tot en met 2015 met de TROS. Het is de bedoeling dat hij in mei ook weer het commentaar gaat leveren tijdens het Eurovisie Songfestival samen met Daniël Dekker. (bron: TROS)
Het gaat denk ik niet om kennen, hij is Het Gezicht van de TROS en ze betalen hem zoveel centen kennelijk voor zijn contract dat ie zo ongeveer alles gaat presenteren.quote:Op woensdag 7 december 2011 12:10 schreef ItaloDancer het volgende:
Zucht. Kennen ze nu echt niemand anders?
twitter:Constanzie twitterde op donderdag 08-12-2011 om 11:47:22Jan Smit presenteert Nationaal Songfestival samen met Vivienne van den Assem. Zij doet de Greenroom na afloop van de optredens #tros reageer retweet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |