Die verkoopt hem gewoon doorquote:Op donderdag 19 mei 2011 13:51 schreef GuRBuH het volgende:
Denk dat ik net iemand blij heb gemaaktHad een Inzaghi
op de TP staan, en iemand bood hiervoor 150 coins + een waardeloze bronzen keeper. Ik heb mezelf overtuigd dat het iemand is die hem goed kan gebruiken
Wat denk je zelfquote:Op donderdag 19 mei 2011 13:44 schreef Pino0 het volgende:
Waarom heb ik eerst 1044 punten en nadat ik gelijk speel en een groen pijltje zie bij mijn punten 977? -.- Gaan er punten vanaf als je hem uitzet of wat?
I'm ashamedquote:
Speelde laatst voor het eerst in mijn leven met Man U tegen een vriend van me en ik kon niks met hem (terwijl hij ook in vorm was). Echt een trage tank..vast dodelijk in de 16 maar verder kon ik er weinig mee. Duo Chicharito en Rooney werkte beterquote:Op donderdag 19 mei 2011 14:23 schreef Fenomeno het volgende:
Heeft iemand IF berba wel eens gehad, ik ga een PL team om hem heen bouwen denk ik
Wil hem als CF gaan gebruiken, dus dat gebrek aan snelheid zal geen enorm probleem zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2011 14:26 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Speelde laatst voor het eerst in mijn leven met Man U tegen een vriend van me en ik kon niks met hem (terwijl hij ook in vorm was). Echt een trage tank..vast dodelijk in de 16 maar verder kon ik er weinig mee. Duo Chicharito en Rooney werkte beter
Ja klopt, wel een prima stofzuiger, maar vond hem niet echt bijzonder. SIF Inler en De Rossi bevallen hier in ieder geval beter dan hij ooit heeft gedaan.quote:Op donderdag 19 mei 2011 14:26 schreef Fenomeno het volgende:
Tim jij had eerst IF Cambiasso toch, is die zn geld (200k nu) waard?
Ik heb daar zlatan(als cf) Werkt erg goedquote:Op donderdag 19 mei 2011 14:31 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ja klopt, wel een prima stofzuiger, maar vond hem niet echt bijzonder. SIF Inler en De Rossi bevallen hier in ieder geval beter dan hij ooit heeft gedaan.
Is de passing van Berba goed genoeg voor CF? Bij mij maakt de CF ook flink nog wel wat runs (Hamsik) en heeft hij wel wat pace nodig. Hij lijkt me echt een typical targetman eigenlijk.
Ongelofelijk kutnummer is dat zeg. Sowieso heb ik de muziek gemute.quote:
Gebeurt bij mij ook al de hele dag, wordt er echt gek van,,quote:Op donderdag 19 mei 2011 15:52 schreef Rijstbal het volgende:
GODVERDOMME MAN wat is dit??? Speel net mn eerste potje en werd in de eerste helft gedisconnect van de EA servers. Ik dacht oke dat kan gebeuren. Daarna speelde ik weer een wedstrijd en werd ik weer gedisconnect. Mn morale en DNF% naar de klote. KUT EA
PS3 toch? Ik wil ook wel coins verdienen op de xboxquote:Op donderdag 19 mei 2011 16:28 schreef mash_ het volgende:
Nu al 40K door die consumables.
Werkt btw alleen maar als je echt elk uur het doet.
Jep. geen idee of het voor xbox ook werkt. Heb je daar ook 12 consumables voor 3000?? Bij special special packs? zo ja werkt het als je contracten voor minstens 500 kan verkopen.quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:35 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
PS3 toch? Ik wil ook wel coins verdienen op de xbox
Heb je er ondertussen wel als 1tje gewonnen?quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:45 schreef laucas het volgende:
Leuk, weer de 12.5K finale verliezen van een lagger![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |