quote:
heb je camel wel eens geprobeerdquote:
niels is een man met de wijsheidquote:
mixdrankje gaat er altijd hier inquote:
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
die 2de troll je toch zekerquote:
quote:Op maandag 16 mei 2011 22:15 schreef Snuf. het volgende:
[..]
mixdrankje gaat er altijd hier inSPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik schrok alquote:
Communicatie.quote:Op maandag 16 mei 2011 22:15 schreef Internepper het volgende:
Dus Baas, wat doe je nu voor studie op de uni?
quote:
ik vind hem er een voor de sociale werkplaatsquote:
Tiepjequote:
quote:
neger watquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop