Het is echter altijd leuk om een horloge voor ¤50 te kopen welke gelijkwaardig is aan horloges van ¤150.quote:Op donderdag 19 mei 2011 11:57 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Mooie revieuw, en leuke horloges, maar nog wel een beetje duur voor 'de leuk'. Meer het echte werk.
14:15. Het lampje rechts dat het niet doet heeft het uur aan, en de rest van de lampjes de minuten.quote:Op donderdag 19 mei 2011 11:41 schreef UncleSam het volgende:
Ik snap deze tijd niet, hoe laat is het nou?
[ afbeelding ]
12.15 ?
Wat zijn die 2 witte lanpjes dan?quote:Op donderdag 19 mei 2011 12:05 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
14:15. Het lampje rechts dat het niet doet heeft het uur aan, en de rest van de lampjes de minuten.
Mooie horloges, maar voor die prijs neem ik ze niet. Hoewel ze natuurlijk wel "origineel" zijn. Wat heb je betaald aan verzendkosten als ik vragen mag?quote:Op donderdag 19 mei 2011 11:43 schreef Opa_vertelt het volgende:
Even hier een korte review van een tweetal horloges.
De prijzen op de site zijn inclusief verzendkosten wereldwijd.quote:Op donderdag 19 mei 2011 12:08 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Mooie horloges, maar voor die prijs neem ik ze niet. Hoewel ze natuurlijk wel "origineel" zijn. Wat heb je betaald aan verzendkosten als ik vragen mag?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |