Ook niet als één van je betere vrienden is.quote:
kword spontaan gek als ik dat vermoeden zou hebben..quote:Op zondag 15 mei 2011 18:21 schreef slecht-geweten het volgende:
Wat zouden jullie doen als je een vermoeden had van gedwongen prostitutie? Zou je dit gaan melden bij 1 of ander meldpunt, ga je naar de politie, of denk je fuck it en ga je vrolijk door met je leven?
Wtf gozer, doe er iets tegen... mensenhandel is focking sick manquote:Op zondag 15 mei 2011 18:30 schreef slecht-geweten het volgende:
Politie is eerlijk gezegd geen optie voor me. Ik wil mezelf niet in gevaar brengen ofzo. Ook ben ik erg gestelt op mijn privacy. Maar dit vreet zo erg aan mij. Ik kan nergens anders meer aan denken. Die blik in der ogen spraken boekdelen. Ik moet er serieus bijna van huilen, en voel me zo fucking machteloos. Ben echt radeloos nou.
Ik ken dat meisje totaal niet. Dat was de 1e keer dat ik haar zeg, maar dat was dan ook genoeg voor mij om te kunnen beoordelen dat ze dit echt niet deed voor haar plezier. Verder weet ik niet hoe oud ze was, heb het meerdere malen gevraagd maar telkens antwoorde zei met ''iekke niet begrijp'' (dat moest ze waarschijnlijk zeggen van haar pooier) Als ik zou moeten schatten hoe oud ze is dan denk ik zowieso wel meerderjarig. Zo rond de 20 jaarquote:Op zondag 15 mei 2011 18:30 schreef Leandra het volgende:
Als het iemand is die dichtbij genoeg staat om je echt zorgen over te maken, dan wellicht eerst aanspreken en als dat geen optie is stappen ondernemen.
Daarbij zou ik wel onderscheid maken in minderjarig/meerderjarig.
Bel gewoon die focking cops man...quote:Op zondag 15 mei 2011 18:33 schreef slecht-geweten het volgende:
[..]
Ik ken dat meisje totaal niet. Dat was de 1e keer dat ik haar zeg, maar dat was dan ook genoeg voor mij om te kunnen beoordelen dat ze dit echt niet deed voor haar plezier. Verder weet ik niet hoe oud ze was, heb het meerdere malen gevraagd maar telkens antwoorde zei met ''iekke niet begrijp'' (dat moest ze waarschijnlijk zeggen van haar pooier) Als ik zou moeten schatten hoe oud ze is dan denk ik zowieso wel meerderjarig. Zo rond de 20 jaar
En dan mezelf verlullen? Ik ben ook met haar op een kamertje geweest (het was overigens geen hoerenhuis, maar een escorte) Maar ben na een aantal stoten meteen gestopt omdat ik doorkreeg dat er iets niet klopte. Had voor 1 uur betaalt. Ik probeerde met haar te praten, en wat info in te winnen. Maar telkens antwoorde zei met ''iekke niet begrijp'' zelfs op de makkelijkste vragen zoals hoe oud ben je.quote:
Zelfs niet als het mijn eigen moeder is dan ga ik keihard lachen en zo.quote:Op zondag 15 mei 2011 18:28 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ook niet als één van je betere vrienden is.
Mislukte Rastafari ben je dan.
gasssssssssstttquote:Op zondag 15 mei 2011 18:38 schreef slecht-geweten het volgende:
[..]
En dan mezelf verlullen? Ik ben ook met haar op een kamertje geweest (het was overigens geen hoerenhuis, maar een escorte) Maar ben na een aantal stoten meteen gestopt omdat ik doorkreeg dat er iets niet klopte. Had voor 1 uur betaalt. Ik probeerde met haar te praten, en wat info in te winnen. Maar telkens antwoorde zei met ''iekke niet begrijp'' zelfs op de makkelijkste vragen zoals hoe oud ben je.
Ik heb toen het hele uur met haar gezeten, zonder seks of wat dan ook. Ik dacht als ik gelijk weg ga, dan moet ze van haar pooier toch meteen weer door naar de andere. Dus kan ik haar nog een uurtje ''vrij'' geven ofzo.
Dat meisje haar ziel was gewoon leeg, en dit grijpt mij zo erg aan, dat ik nergens anders aan kan denken.
Is er niet een speciaal meldpunt waar je annoniem een brief naar kunt sturen ofzo?
Waarom boeit het jouw dat eigenlijk?quote:Op zondag 15 mei 2011 18:42 schreef slecht-geweten het volgende:
En trouwens, ook al zou ik naar de politie willen gaan. Ik weet niets van het meisje, en ook niet van haar pooier. Ik heb enkel een nummer. Maar weet niet of ze daar wat aan hebben
The only thing necessary for evil to triumph is for good men to do nothingquote:Op zondag 15 mei 2011 18:42 schreef slecht-geweten het volgende:
En trouwens, ook al zou ik naar de politie willen gaan. Ik weet niets van het meisje, en ook niet van haar pooier. Ik heb enkel een nummer. Maar weet niet of ze daar wat aan hebben
Ik begrijp jou woede. Ik zou waarschijnlijk hetzelfde gereageerd hebben als ik dit verhaal had gelezen van een ander. Maar zo makkelijk is dit niet. Ik bedoel, niemand verwacht van me dat ik ooit een escorte zou bestellen. Maar die nacht waren ik en een paar maten van mij niet erg succesvol in de clubs, en in een dronken bui vonden we het wel leuk. Ik durf die risico gewoon niet te nemen om zo open en bloot naar de politie te stappen... ik moet er niet aan denken dat mijn familie en bepaalde vrienden hier achter komen. Plus het feit dat ik weinig info heb kunnen inwinnen. Ik probeerde van alles te vragen, maar dat meisje zei geen woord. Ik heb alleen een nummer, en daar hebben ze niet zoveel aan denk ikquote:Op zondag 15 mei 2011 18:40 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
gassssssssssttt
BEL DIE FOCKING COPS
waar is je menselijkheid gebleven man? GA HET ZOEKEN
ff serieus, je maakt me gewoon bang nu.
edit: om jou een gerust hart te geven: jezelf verlullen? heb jij iets verkeerds gedaan dan? je kan toch gewoon zeggen dat je onder de daad iets doorkreeg? ZOALS HET OOK GING dusja...
enigste ding is dat je naar de politie moet en dat je dan mag vertellen dat je een escort gebelt hebt... maar die schaamte reikt langena niet zo diep als mensenhandel... dus bel die politie
Natuurlijk niet. Maar in het begin merkte ik het gewoon niet. Maar naderhand zag je gewoon dat het meisje echt leeg was. Je kon zo haar lege ziel inkijken bij wijze van spreken, en ik voelde echt opeens aan dat er iets niet klopte. Ben toen ook meteen gestopt. Duurde bij elkaar zon 5 minuten dat ik het doorhad. Ook heb ik een aantal blauwe plekken gespot op der arm en benen.quote:Op zondag 15 mei 2011 18:44 schreef dandybleu het volgende:
Maar ben na een aantal stoten meteen gestopt omdat ik doorkreeg dat er iets niet klopte. ??????
die vlaag van intuitie die kwam uit je zak tevoorschijn opeens??
Misschien doet ze aan SM ?quote:Op zondag 15 mei 2011 18:51 schreef slecht-geweten het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Maar in het begin merkte ik het gewoon niet. Maar naderhand zag je gewoon dat het meisje echt leeg was. Je kon zo haar lege ziel inkijken bij wijze van spreken, en ik voelde echt opeens aan dat er iets niet klopte. Ben toen ook meteen gestopt. Duurde bij elkaar zon 5 minuten dat ik het doorhad. Ook heb ik een aantal blauwe plekken gespot op der arm en benen.
Maar wat ik ook vroeg aan der, het enige wat uit haar mond kwam is ''iekke niet begrijp'' Ik had het idee dat ze me wel degelijk begreep, maar dat haar pooier haar die instrucites heeft meegegeven voor lastige ''klanten'' die teveel vragen ofzo.
quote:Op zondag 15 mei 2011 18:51 schreef Arnold_fan het volgende:
Meld misdaad anoniem, dan bel je met deze info en doet die organisatie aangifte bij de politie voor je.
Sowieso schandelijk dat mensen zeggen dat je hier niets mee zou moeten doen.
Toen ik haar ontmoette was die chauffeur/pooier en natuurlijk bij. Toen deed ze heel anders ja, ze lachte breed uit enzo..en toen leek er niets aan de hand. Maar eenmaal in de kamer trok ze een lang gezicht, en je zag echt in der ogen dat ze dit niet voor der plezier deed. Alleen durfde zei geen woord te zeggen. Toen ik doorhad dat ze anders was toen we beneden waren met haar chauffeur/pooier, toen begon ik me eerste twijfels te krijgen.quote:Op zondag 15 mei 2011 18:51 schreef dandybleu het volgende:
ik kan me het moeilijk voorstellen
ts
eerst is ze gewillig ofzo? en het lijkt net op een gewone prostituee? en opeens tijdens de sex dan denk je opeens,.....hey ik zie iets merkwaardigs aan haar?
( ha ik probeer je niet te killen ofzo ...ben zelf ook niet perfect )
tis geen woede, tis een soort van uit bescherming man, je geeft zelf al aan dat je er niet mee kan leven, doe er iets mee, het enigste wat je ook aan het zoeken ben op dit forum is genoeg argumenten om voor jou de stap naar de politie makkelijker te maken...quote:Op zondag 15 mei 2011 18:51 schreef slecht-geweten het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Maar in het begin merkte ik het gewoon niet. Maar naderhand zag je gewoon dat het meisje echt leeg was. Je kon zo haar lege ziel inkijken bij wijze van spreken, en ik voelde echt opeens aan dat er iets niet klopte. Ben toen ook meteen gestopt. Duurde bij elkaar zon 5 minuten dat ik het doorhad. Ook heb ik een aantal blauwe plekken gespot op der arm en benen.
Maar wat ik ook vroeg aan der, het enige wat uit haar mond kwam is ''iekke niet begrijp'' Ik had het idee dat ze me wel degelijk begreep, maar dat haar pooier haar die instrucites heeft meegegeven voor lastige ''klanten'' die teveel vragen ofzo.
Thanx...Ik zal er een kijkje nemen, maar heb er een hard hoofd in dat ze alleen aan een telefoon nummer van de chaufeur/pooier genoeg hebben.quote:Op zondag 15 mei 2011 18:48 schreef jogy het volgende:
Doe gewoon meld misdaad anoniem, geef het nummer af want daar kunnen ze in ieder geval wel genoeg mee. http://www.meldmisdaadanoniem.nl/ En speciaal voor jou: http://www.meldmisdaadano(...)dwongen-prostitutie/ . Het is in ieder geval blijkbaar een speerpunt van de politie om er iets tegen te doen dus heb je meer kans dat ze er werk van maken.
En sommige mensen kicken daarop en gaan daarom speciaal naar de hoeren. Machtsverhouding enzo.quote:Op zondag 15 mei 2011 18:59 schreef Ikbenserieus het volgende:
Snap sowieso niet dat je een vrouw bent en dan vrijwillig de prostitutie ingaat.
Je laat niets meer van je eigenwaarde heel, en als ik een hoer zou bestellen, zou ik wel eens hetzelfde als TS kunnen krijgen. Niet alleen omdat je denkt dat het meisje zielig is, maar ook door het besef dat je iemand die haar lichaam verkoopt, even ligt te palen.
Ik denk dus dat je sowieso schuldgevoelens kunt krijgen, en als het meisje ''zielig'' is, maakt dat het allemaal dus veel erger.
Misschien heb je wel gelijk, en is dit forum opzoeken het laaste duwtje in de rug. Maar weet alleen nog niet waneer en hoe ik het moet aanpakken. Ga zowieso wel wat proberen te doen, want hier kan ik zeker niet mee blijven rondlopen.quote:Op zondag 15 mei 2011 18:55 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
tis geen woede, tis een soort van uit bescherming man, je geeft zelf al aan dat je er niet mee kan leven, doe er iets mee, het enigste wat je ook aan het zoeken ben op dit forum is genoeg argumenten om voor jou de stap naar de politie makkelijker te maken...
ga naar de cops! doe het, hier kan je toch niet mee leven? doe het gewoon anoniem als je et echt niet durft.
Tjah, macht is geen lekker woord.quote:Op zondag 15 mei 2011 19:01 schreef feesbeeest het volgende:
[..]
En sommige mensen kicken daarop en gaan daarom speciaal naar de hoeren. Machtsverhouding enzo.
Ze kunnen er van alles mee hoor. Zelfs de lokatie achterhalen, eventueel hun identiteit en afluisteren.quote:Op zondag 15 mei 2011 18:57 schreef slecht-geweten het volgende:
[..]
Thanx...Ik zal er een kijkje nemen, maar heb er een hard hoofd in dat ze alleen aan een telefoon nummer van de chaufeur/pooier genoeg hebben.
Doe. Het. Nou. Gewoon.quote:Op zondag 15 mei 2011 18:57 schreef slecht-geweten het volgende:
[..]
Thanx...Ik zal er een kijkje nemen, maar heb er een hard hoofd in dat ze alleen aan een telefoon nummer van de chaufeur/pooier genoeg hebben.
is het zo? 1/8 ? howd ya know?quote:Op zondag 15 mei 2011 19:07 schreef be-strong het volgende:
1 op de vier Nederlandse mannen gaat wel eens naar een prostituee, de helft daarvan worden gedwongen.
Dus 1 op de 8 Nederlandse mannen die neukt wel eens zown gedwongen prostituee. En jammer genoeg is daarvan een heel klein deel die daar iets aan doet. De meeste mannen gaan ook naar zown hoer om toch ruig met zown stuk vlees om te gaan. Dus de meeste kerels boeit het dus ook niet of ze dr gelukkig uitziet of niet.
We zijn nu allemaal wel boos op ts, maar hoewel hij een beetje schijterig is het zit hem wel dwars en dat is ook wat. En daarbij... Politie zal er ook niet echt wat aan doenhelaas. Ze is meerderjarig en ze zal liegen dus daarmee zal de zaak opgelost zijn.
1 op de 4 vd mannen gaan weleens na de prostituee. De helft is gedwongen. dus 0,5x0,25.. is 1/8equote:
je bent wel een vrouw in rekenen.. zeg heyquote:Op zondag 15 mei 2011 19:11 schreef be-strong het volgende:
[..]
1 op de 4 vd mannen gaan weleens na de prostituee. De helft is gedwongen. dus 0,5x0,25.. is 1/8e
Politie op Fok!quote:Op zondag 15 mei 2011 21:01 schreef janhendriksjan het volgende:
kom op twitter en zend JanhendriksJan een Direct Message. Ik ga ervoor zorgen,dat wij, de politie, je anonimiteit waarborgen. we zijn geinteresseerd in de dame!
doen. meisje leeft mogelijk in onmenselijke situatie
quote:Datum uitzending: 29-03-2011 21:15
Deze aflevering:
- Amber is achttien en verreweg de jongste prostituee van een grote Amsterdamse seksclub. Presentator Klaas van Kruistum maakt een werkdag van Amber mee en ziet hoe ze een 52-jarige man meeneemt naar een kamer. Ze gaat met zulke oude mannen naar bed, omdat ze zo een luxe leven kan leiden;
- op zijn zestiende besloot Roel als gayescort te gaan werken. Hij sprak af met mannen die hij via internet ontmoette op chatboxen. Roel laat zien hoe simpel het is om een seksdate te regelen en vertelt hoe het was om seks te hebben met mannen van boven de vijftig. Hij vindt het moeilijk om erover te praten, maar doet het toch, omdat hij hoopt ook maar één iemand uit dezelfde situatie te halen. Roel is niet de enige die op jonge leeftijd in de escortwereld terechtkwam. Ruim een kwart van de jongens die zichzelf voor geld aan mannen aanbiedt, begint daar als minderjarige al mee.
quote:Op zondag 15 mei 2011 19:07 schreef be-strong het volgende:
1 op de vier Nederlandse mannen gaat wel eens naar een prostituee, de helft daarvan worden gedwongen.
Jij vraagt je ook af wie die mannen dwingt?quote:
Heb er even over geprakkiseerd, maar kwam er niet uit.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 19:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Jij vraagt je ook af wie die mannen dwingt?
En TS: bel in godsnaam meldt misdaad anoniem, daar verlies je niets mee, maar help je misschien dat meisje enorm.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |