ik ben de bob vanavond dus ik wacht nog ff tot morgenquote:
ik kom ook niet verder dan 2 wodka's of zo. moet nog wel kunnen draaien..quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:30 schreef ArTiC het volgende:
[..]
ik ben de bob vanavond dus ik wacht nog ff tot morgen
we hebben nog geen uitnodiging ontvangen!quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:30 schreef FUFR het volgende:
Weekend! en vrijdag de 13e en Frau bijna jarig.
vanavond muziekjes maken en borrelen
Moet je ff op de site kijken:"quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:31 schreef Hoppahoppa het volgende:
Nog wat te doen in het dorp dit weekend?
Voor vanaaf of....?quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:32 schreef -moppie- het volgende:
[..]
we hebben nog geen uitnodiging ontvangen!
Bwoehahahahahahaha!quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:33 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Moet je ff op de site kijken:"
http://www.siza.nl/Pub/wonen/Wonen-Accommodaties/Het-Dorp.html
Eten!quote:
die is er nog niet uit wat ze wil doen maar voel je vrij om die avond op de koffie te komen. ik weet niet of ze het volgende week zaterdag wil vieren maar de 17e is er wel gebak in house.quote:
Ga je heen dan?quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:30 schreef ArTiC het volgende:
[..]
ik ben de bob vanavond dus ik wacht nog ff tot morgen
Deek en Bonkquote:
Dat ik in ieder geval 1 bedrijf ken dat gewoon pricipieel geen intentie verklaringen verstrekt als er van hoger hand is besloten dat tijdelijke contracten niet naar vast omgezet gaan worden in een bepaald jaar.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:40 schreef -moppie- het volgende:
intentieverklaring heeft nooit geen waarde gehad.
Bedrijf gaat op het moment dat jij ernaar vraagt echt niet zeggen dat ze er geen geven. Dan weet jij al hoe laat het is terwijl het bedrijf het nog niet wil zeggen of er nog niet uit is.
Er zullen wel meer zijn maar in principe wordt er niet zoveel waarde aan gehecht!quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:44 schreef Levitation het volgende:
Wat gaan jullie snel! Ik hou het niet bij.![]()
Ik wilde hier nog op reageren:
[..]
Dat ik in ieder geval 1 bedrijf ken dat gewoon pricipieel geen intentie verklaringen verstrekt als er van hoger hand is besloten dat tijdelijke contracten niet naar vast omgezet gaan worden in een bepaald jaar.![]()
Klopt en daarom vond ik het ook een achterlijk principe van dat bedrijf. Vooral omdat ik er zelf last van had.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:47 schreef -moppie- het volgende:
[..]
Er zullen wel meer zijn maar in principe wordt er niet zoveel waarde aan gehecht!
Dan is het echt heel stom inderdaadquote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:48 schreef Levitation het volgende:
[..]
Klopt en daarom vond ik het ook een achterlijk principe van dat bedrijf. Vooral omdat ik er zelf last van had.
Da's ook wel weer zo. Maar die kopen doorgaans geen huizen.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:50 schreef ArTiC het volgende:
Het gaat ook wel erg ver als Albert Heijn intentieverklaringen gaat uitgeven aan vakkenvullers
vogelhuisjesquote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:53 schreef Levitation het volgende:
[..]
Da's ook wel weer zo. Maar die kopen doorgaans geen huizen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |