Dat 'ik moet plassen'-gevoel dat vrouwen hebben na seks is squirt-vocht dat niet naar buiten is gekomen en de urinebuis in geduwd is. Niets meer drinken, wacht tot je moet plassen, alles eruit, dan seks, dan naar de wc en kijk naar de kleur.
Zelf geloof ik dat het uit de 'vrouwelijke prostaat' (mannen en vrouwen zijn in beginstadia gelijk en door toedoen van geslachtshormonen ontwikkelen ze zich anders, dus ja, vrouwen hebben hem ook, soort van, net zoals haar schaamlippen bij mannen een zak zijn is geworden en je dat aanhechtingslijntje nog kunt zien, tepels, etc etc) komt en er is om de urinebuis schoon te maken van infecties van tijdens de seks.
Ik heb er wel eens over nagedacht dat het de bedoeling van het lichaam is dat alle vrouwen squirten voor die reiniging, maar omdat ze (hopelijk) allemaal zindelijk zijn gemaakt, onderdrukken ze het. Hier heeft de natuur nooit op gerekend. De hulp van veel opwinding en een goede partner kan dan helpen om toch te squirten. Bovenstaande is nergens op gebaseerd, maar zelf geloof ik er een beetje in.
[ Bericht 11% gewijzigd door Panzermaus op 13-05-2011 12:45:21 ]