Moah, die ouwetjes doen het vaak nog best. Dit jaar in Paradiso twee concerten op één avond gezien met frontmannen uit 1936, die konden het nog best aardig. En ook Burning Spear en George Clinton, hoewel die iets jonger zijn, weten ook nog wel hoe het moet.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Hmm hij is uit juni '58, dus zo soepel zal hij wel niet meer zijn.
Prince haald hele toeren uit, ik bedoel dat ik hem dat niet meer zie doen. Je zag bij Jackson ook dat hij minder soepel was.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:44 schreef Scrutinizer het volgende:
Moah, die ouwetjes doen het vaak nog best. Dit jaar in Paradiso twee concerten op één avond gezien met frontmannen uit 1936, die konden het nog best aardig. En ook Burning Spear en George Clinton, hoewel die iets jonger zijn, weten ook nog wel hoe het moet.
Ah, op die manier. Zo'n band als die van Prince is het leukst zonder al die toeren in een niet te grote zaal.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:46 schreef Disana het volgende:
[..]
Prince haalde hele toeren uit, ik bedoel dat ik hem dat niet meer zie doen. Je zag bij Jackson ook dat hij minder soepel was.
Bij mijn weten (en herinnering) moest Prince het juist van het spektakel hebben, anders hield je een raar stemmetje en wel erg populaire muziek over. Maar ik geef eerlijk toe dat ik nooit een bewonderaar van hem ben geweest.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:47 schreef Scrutinizer het volgende:
Ah, op die manier. Zo'n band als die van Prince is het leukst zonder al die toeren in een niet te grote zaal.
Dat was in de tijd dat zijn publiek nog vooral hits wilde horen. Voor liefhebbers van een goede funkband heeft-ie in een kleine zaal meer te bieden.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:51 schreef Disana het volgende:
[..]
Bij mijn weten (en herinnering) moest Prince het juist van het spektakel hebben, anders hield je een raar stemmetje en wel erg populaire muziek over. Maar ik geef eerlijk toe dat ik nooit een bewonderaar van hem ben geweest.
Prince zal wel na afloop naar Amsterdam komen voor een paar jamm sessie`s daar staat hij om bekend.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:54 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat was in de tijd dat zijn publiek nog vooral hits wilde horen. Voor liefhebbers van een goede funkband heeft-ie in een kleine zaal meer te bieden.
quote:
En K3.quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:07 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja wij houden niet allemaal van Bassie en Adriaan he
Van wie?quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:07 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja wij houden niet allemaal van Bassie en Adriaan he
Bumba.quote:
Ik kan geen link meer kopiëren.quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:10 schreef Copycat het volgende:
Heb je iets onoorbaars geplaatst?
Ga meteen effe checken.
ja ja nu de onschuld uithangen he, ik weet heus wel dat laysa voor jou af en toe een dvd tje opzet omdat je graag naar die rooie met die neus wilt kijken, niet doen of wij gek zijn hoorquote:
quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Schattig, dat vermeende heer- en meesterschap.
quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dus is er helemaal niks om moeilijk over te doen.
Zegt me geen moer.quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:11 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja ja nu de onschuld uithangen he, ik weet heus wel dat laysa voor jou af en toe een dvd tje opzet omdat je graag naar die rooie met die neus wilt kijken, niet doen of wij gek zijn hoor![]()
Ik heb één van die clipjes ingestuurd als suggestie voor Cover Friday op Facebook. Die artiesten-pagina heeft meer dan 24 miljoen ledenquote:Op donderdag 12 mei 2011 14:14 schreef Copycat het volgende:
Vreemd. Ik ben wel je enige abonnee.
I'M YOUR BIGGEST FAN!!!
Dat doen ze goed hoor. Ze hebben op die manier al meer dan honderdduizend in eigen beheer opgenomen cd's verkocht. Ik heb er ook twee.quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:23 schreef Copycat het volgende:
Better yet: donate to yourself and get a great album.
Absoluut heel slimme marketing! Hebben ze een site?quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:25 schreef Scrutinizer het volgende:
Dat doen ze goed hoor. Ze hebben op die manier al meer dan honderdduizend in eigen beheer opgenomen cd's verkocht. Ik heb er ook twee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |