Inderdaad, arm kind...quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:02 schreef MaryMouse het volgende:
Ach die arme Ian.... heeft drie maanden lang van mamajo te horen gekregen dat Jo gaat winnen
hadden we toch al lang geleden door met dat hele dennis brief verhaalquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:05 schreef liqrich het volgende:
Maar als mamajo zei dat t allemaal engerds zijn , dan bedoelde ze dus ook philip , prachtig om de ware aard van het beestje te zien
Er zijn er al een paar, nog geen wall-clouds en large hail, heb 1 oortje in bij een chase team, zal wel roepen.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:05 schreef Ceetje.. het volgende:
kahaarin, hoe staat het met de tornado? Is er alleen nog maar een warning, of wordt er ook al druk gechased?
mij niet roepen dan hoor,quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:06 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Er zijn er al een paar, nog geen wall-clouds en large hail, heb 1 oortje in bij een chase team, zal wel roepen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You better lose yourself in the music
The moment, you own it, you better never let it go
ik zit eigenlijk niet zo op het gejank van mo te wachten, daar heb ik het inmiddels wel mee gehad. Met haar stem ookquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:07 schreef schommelstoel het volgende:
En het gejank van monique laten ze niet zien?
quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:07 schreef Ceetje.. het volgende:
dames, nog iemand meer hier die lenzen draagt? Ik heb ze al kweeniehoelang, nog nooit last van gehad. Maar de laatste week, niet om te harden, droge ogen, branderige ogen, iemand tips soms?
bril kwijt (sinds het knipper secret story oog), moet nog steeds een nieuwe halenquote:
Ik ben geen dame, maar heb wel 11 jaar lang lenzen gehad.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:07 schreef Ceetje.. het volgende:
dames, nog iemand meer hier die lenzen draagt? Ik heb ze al kweeniehoelang, nog nooit last van gehad. Maar de laatste week, niet om te harden, droge ogen, branderige ogen, iemand tips soms?
haha, dat filmje van haar jankbuien met dat liedje van andre van duin eronder die wasquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:07 schreef schommelstoel het volgende:
En het gejank van monique laten ze niet zien?
nog nooit last van hooikoorts gehad, kun je dat zo in ene krijgen dan?quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:08 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ik ben geen dame, maar heb wel 11 jaar lang lenzen gehad.
Je hebt denk ik hooikoorts
Herkenbare klachten.
Deze helpen bij mij goed: http://www.avogel.nl/webw(...)rode-ogen-lenzen.phpquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:07 schreef Ceetje.. het volgende:
dames, nog iemand meer hier die lenzen draagt? Ik heb ze al kweeniehoelang, nog nooit last van gehad. Maar de laatste week, niet om te harden, droge ogen, branderige ogen, iemand tips soms?
quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:07 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
mij niet roepen dan hoor,Ik zal het spoileren dan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
be nice or go away
Ik kreeg pas hooikoorts op mijn 20stequote:Op donderdag 12 mei 2011 21:09 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
nog nooit last van hooikoorts gehad, kun je dat zo in ene krijgen dan?
(ps: sorry: dames en heer)
Bij mij begon het rond mijn 16e, vooral bloesems zijn erg, die tijd zit er bijna op gelukkig.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:10 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ik kreeg pas hooi koorts op mijn 20ste
Nu nog altijd last van.
nee, nooit gehad, en ik ben al 14 hè, toch vreemd dat je op die leeftijd in ene hooikoorts krijgt, of kan dat?quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:10 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Deze helpen bij mij goed: http://www.avogel.nl/webw(...)rode-ogen-lenzen.php
Heb je ook hooikoorts?
Dat kan heel goed, allergie kun je opbouwen helaas.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:11 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
nee, nooit gehad, en ik ben al 14 hè, toch vreemd dat je op die leeftijd in ene hooikoorts krijgt, of kan dat?
22:30quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:15 schreef schommelstoel het volgende:
Wanneer is SST afgelopen vanavond?
Wil nog 2 series kijken voor ik ga slapen
Probeer ook om niet met je handen aan je gezicht te komen of in je ogen te vrijven, dat is echt funest.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:11 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
nee, nooit gehad, en ik ben al 14 hè, toch vreemd dat je op die leeftijd in ene hooikoorts krijgt, of kan dat?
Ah, dankje, nou moet lukken, beide duren half uurtje, en dan slapenquote:
ik zal er aan proberen te denken. Thankx voor de tipsquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:17 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Probeer ook om niet met je handen aan je gezicht te komen of in je ogen te vrijven, dat is echt funest.
Dan heb je de hele dag van jeuk.
Je handen zitten zonder door te hebben onder de pollen als je buiten bent geweest.
Vooral die tankwagen met water zou ik niet vergetenquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:15 schreef Ceetje.. het volgende:
het zou wel kunnen, die droge brandogen heb ik pas sinds een paar weken, als ik er goed over nadenk heb ik de laatste weken ook wel dagelijks een enorme niesbui, zomaar in ene. Niet de hele dag hoor, maar zo 1x per dag echt wel. Achja, we zien wel. Zal die Dr. Vogel druppels eens gaan proberen, als dat branden maar ophoudt. En van 't weekend effe een nieuwe bril en een tank water regelen
vanochtend al een tank gehaald. Wat denk je, vanochtend en vanmiddag tot 17.15 weer zonder gezetenquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:17 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Vooral die tankwagen met water zou ik niet vergeten
Idd, een zonnebril als je buiten bent is ook fijn, heb het idee dat het wel iets helpt.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:17 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Probeer ook om niet met je handen aan je gezicht te komen of in je ogen te vrijven, dat is echt funest.
Dan heb je de hele dag van jeuk.
Je handen zitten zonder door te hebben onder de pollen als je buiten bent geweest.
quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:18 schreef Ceetje.. het volgende:
heb ik net het optreden van de 3J's gemist![]()
Nee, je hebt niets gemistquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:18 schreef Ceetje.. het volgende:
heb ik net het optreden van de 3J's gemist![]()
Alles gaat tegenwoordig in 3.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:18 schreef Ceetje.. het volgende:
heb ik net het optreden van de 3J's gemist![]()
PietjePuk007, denk jij nou echt dat ik het Songfestival ga zitten kijkenquote:
Zo sneu, net als die Chinese baby met 2 hoofden...quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:20 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Alles gaat tegenwoordig in 3.
Baby geboren met 3 benen
Lol, SST en eerlijk?!quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:24 schreef Ceetje.. het volgende:
ja, maar ik wil ook nog wel een kijkje achter de schermen, en dat ze laten zien wat er gisteren nadat de streams uitgingen allemaal gebeurd is, is wel zo eerlijk, het is toch een RLS
Aan wie moeten ze geld geven?quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:28 schreef Reda074 het volgende:
WTF waarom moeten ze geld geven aan die snol
mogen geld aan Jo gevenquote:
Lol, wat kost een part time schoonmaakster in Portugal? Kan niet veel zijn.quote:
dan huur ik er van de zomer ook eentje in, alleen niet Joquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:31 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Lol, wat kost een part time schoonmaakster in Portugal? Kan niet veel zijn.![]()
ach, als ze haar mond maar dichthoud mag ze bij mij wel komen poetsen hoorquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:32 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
dan huur ik er van de zomer ook eentje in, alleen niet Jo
dat kan ze nietquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:32 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
ach, als ze haar mond maar dichthoud mag ze bij mij wel komen poetsen hoor
Is vast wel mogelijk.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:32 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
dan huur ik er van de zomer ook eentje in, alleen niet Jo
had een relatie met olympisch goudquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:34 schreef schommelstoel het volgende:
Wat was ook alweer het geheim van phillip?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |