Nou wat let je? Plannen die sollicitatie..quote:Op zondag 15 mei 2011 10:56 schreef joppie_saus het volgende:
Nou ja deze was wel snel, maar 300+ pk had die zeker niet gok ik zo
Ik heb gisteren een rit als PC gehad, 'ingehuurd' door de ouders van een vriend van me. Ik moet zeggen, het bevalt me best.
Dat is het M-pakketquote:Op zondag 15 mei 2011 03:50 schreef joppie_saus het volgende:
Oh, dat zou ik echt niet weten. Hij had het M-logo in de velgen, het stuur, de versnellingspook, achterop de auto en een logo in de stoelen en op het dashboard.
Volgende week dinsdag. Spannuhhhnd (:quote:Op zondag 15 mei 2011 11:30 schreef Mallet het volgende:
[..]
CVhof had toch ook een sollicitatie voor PC gepland? Wanneer is dat?
Tja, dat weet ik niet eens zeker eigenlijk..Man, ik begin gewoon studie te verkloten..quote:Op zondag 15 mei 2011 11:51 schreef Renesite het volgende:
Maaar Jopke, ge hed toch nog wel een OV na volgend jaar?
Volgens mij is dat nog steeds veelvuldig het geval. Meestal zijn het toch pool auto's of voorloop of vervangend vervoer. Een enkele keer rijd ik in een gloednieuwe auto.quote:Op zondag 15 mei 2011 20:32 schreef Sharpdressedman het volgende:
Leuk topic!
Moet zeggen dat ik mijn nieuwe lease autos altijd zelf ophaal... altijd leuk zelf de eerste km's er op te zetten
Had me een leuke baan geleken tijdens studie.
woehoe Ajaxxx!!!quote:Op maandag 16 mei 2011 11:12 schreef Chapelle het volgende:
Spoedje naar Amsterdam, zo maar eens vertrekken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |