Ko geeft sinds kort echte kusjes, ipv een wang die je mag kussen. Met open mond. En stralende ogen.

Beterschap Evie, Noortje en Toby! En als ik nog meer zieke of tanden-krijgertjes gemist heb, die ook een dikke zoen!
Wat een heerlijke kletskousen hebben we hier toch. Isabeau met haar buik, Morris met Uma, Oscar met Jaja.

Vanochtend was ik zo vreselijk trots op Ko, ik moet het even vertellen hoor! We waren op de tuin geweest dit weekend, even adem halen voor een drukke week.
En dus moesten we eerst een uur fietsen voor we bij de kresj waren.
Ik was bang dat Ko zou instorten, maar hij ging meteen spelen.
Er was een jongetje jarig, hij werd 3 en speelde met een puzzel.
Ko ging erbij zitten en speelde zo sociaal mee.
Ik was (alweer) bang dat Ko de puzzel zou afpakken maar het tegendeel was waar. Hij pakte steeds een stukje en gaf dat dan aan Milan.
En als Milan dat stukje op de goede plek deed, dan juichte Ko of gaf hij een instemmend Ja!
Ik was gewoon verbaasd om te zien hoe hij nu al zo goed kon samenspelen. En zichzelf bijna wegcijferde voor een ander kindje. Als dat niet vaag klinkt.
Na de ochtend was er een lunch ter ere van de verjaardag, en P kreeg van verschillende ouders te horen dat er nog niet een kindje zo snel zijn plek had gevonden als Ko op de kresj, al zo snel kon samenspelen en zo sterk was.
Nouja, dat streelt je ouderlijke trots enorm.

Haha, ik wist niet dat je zo trots op je kind kan zijn.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir