Apie heeft zich verlult, maar het heeft haar wel door SST geholpen op deze manier. Walchelijk.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:38 schreef MartineLongchamp het volgende:
Aha, de aap komt nu uit de mouw van Aap. leuk dat ze het zelf even zegt. Al was het de meeste hier allang opgevallen.
Ik zet de streams ook net aan maar ik begrijp uit de COS dat Sharon de enige was die reageerde. Maar toen was het plots een garpje. Doortrapt nest die Djoon.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:40 schreef MartineLongchamp het volgende:
Zet mijn streams net aan. Was er niemand die Joan weerwoord gaf? Niet iets van, maar net zei je...
Ah, na 12 weken zo dich op elkaar ben je ook wel een beetje uitgepraatquote:Op zondag 8 mei 2011 14:41 schreef Day het volgende:
Ze hebben echt nog maar 1 gespreksonderwerp, hè?
Hoi Bongetjequote:Op zondag 8 mei 2011 14:45 schreef BONG4002 het volgende:
Ik denk overigens dat Joanna SST gaat winnen helaas, en anders iig Philip
Écht?quote:Op zondag 8 mei 2011 14:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Hoi Bongetje. Dat denk ik dus niet. Ik denk Sharon of Karim.
Ik ga het zonnetje weer opzoeken, tot later.![]()
Gaat ze nog wel eens een ommetje?quote:
? door wie wordt ze hoe tegengewerkt ?quote:Op zondag 8 mei 2011 14:54 schreef Flashbox het volgende:
Deze poppenkast met Jojanka de laatste paar dagen is van voor tot achter opgezet door SST. De laatste week nemen we Jojanka flink in de zeik dan is ze extra zielig, zodat al die breezer en flugel sletjes de laatste week nog meer op die Jankerd gaan stemmen, om ze zo SST te laten winnen.
Die laatste paar dagen dat ze wordt tegen gewerkt is alleen maar om achteraf niet het gezeik te krijgen dat ze fluitend SST gaat winnen.
Ik vind het nog steeds allemaal een beetje vaag. Ook dom van Net 5 dat ze niet snappen dat iedereen daar iets achter gaat zoeken, dan helpt dat van afgelopen week ook helemaal niet meer.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:54 schreef Flashbox het volgende:
Deze poppenkast met Jojanka de laatste paar dagen is van voor tot achter opgezet door SST. De laatste week nemen we Jojanka flink in de zeik dan is ze extra zielig, zodat al die breezer en flugel sletjes de laatste week nog meer op die Jankerd gaan stemmen, om ze zo SST te laten winnen.
Die laatste paar dagen dat ze wordt tegen gewerkt is alleen maar om achteraf niet het gezeik te krijgen dat ze fluitend SST gaat winnen.
ze werkt volgens mij alleen zichzelf tegenquote:Op zondag 8 mei 2011 14:55 schreef bull-sjitt het volgende:
[..]
? door wie wordt ze hoe tegengewerkt ?
De breezer en flugel sletjes zullen dat dan denken dat ze tegen gewerkt wordt door SST. Maar alles is één groot toneelstuk. het zogenaamd ruzie maken met Philip, de loveroom wat niet door gaat, de Jankshow gister dat ze de Kvdw in vlucht, en een half uur later weer helemaal heppie de peppie isquote:Op zondag 8 mei 2011 14:55 schreef bull-sjitt het volgende:
[..]
? door wie wordt ze hoe tegengewerkt ?
in mijn ogen heeft JoJo een hele makkelijke sst gehad in vergelijking tot andere bewonersquote:Op zondag 8 mei 2011 15:00 schreef Flashbox het volgende:
[..]
De breezer en flugel sletjes zullen dat dan denken dat ze tegen gewerkt wordt door SST. Maar alles is één groot toneelstuk. het zogenaamd ruzie maken met Philip, de loveroom wat niet door gaat, de Jankshow gister dat ze de Kvdw in vlucht, en een half uur later weer helemaal heppie de peppie is
Alsof andere het zo moeilijk hebben gehad. Ze hebben allemaal hun mindere momenten gehad alleen zijn er mensen zoals Jo die doen alsof ze zo zielig zijn omdat de stem hun altijd moet hebbenquote:Op zondag 8 mei 2011 15:02 schreef bull-sjitt het volgende:
[..]
in mijn ogen heeft JoJo een hele makkelijke sst gehad in vergelijking tot andere bewoners
dan was Mo ook leuk geblevenquote:Op zondag 8 mei 2011 15:03 schreef iBenny het volgende:
Ik kan me niet eens meer druk maken over het oneerlijke gedoe...
Als het eerlijk was gegaan hadden we niet maar van een paar bewoners hints naar geheimen gekregen en van sommige hints waarbij het geheim direct al helemaal op tafel lag. Dan was Guido door gegaan ipv Servio en had-ie toch nog een eerlijke kans gekregen. Dan hadden we dat hele gejank van Jo niet gehad. Dan hadden we Gerard nu nog in het huis gehad.
SST heeft al 12 weken om haar gedraaid, dus de laatste week voor de kijkers net of ze ze nu pesten.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:02 schreef bull-sjitt het volgende:
[..]
in mijn ogen heeft JoJo een hele makkelijke sst gehad in vergelijking tot andere bewoners
Dit dus. En helemaal als je bedenkt dat het "gedumpt worden op tv" maar een publiciteitsstunt is. Er is haar geen strobreed in de weg gelegd. Dan had Mo heel wat meer redenen om te janken.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:02 schreef bull-sjitt het volgende:
[..]
in mijn ogen heeft JoJo een hele makkelijke sst gehad in vergelijking tot andere bewoners
Ik kan me er inderdaad ook niet meer druk om makenquote:Op zondag 8 mei 2011 15:03 schreef iBenny het volgende:
Ik kan me niet eens meer druk maken over het oneerlijke gedoe...
Als het eerlijk was gegaan hadden we niet maar van een paar bewoners hints naar geheimen gekregen en van sommige hints waarbij het geheim direct al helemaal op tafel lag. Dan was Guido door gegaan ipv Servio en had-ie toch nog een eerlijke kans gekregen. Dan hadden we dat hele gejank van Jo niet gehad. Dan hadden we Gerard nu nog in het huis gehad.
sorry ik weet ff niet wat je bedoeltquote:Op zondag 8 mei 2011 15:05 schreef Flashbox het volgende:
[..]
SST heeft al 12 weken om haar gedraaid, dus de laatste week voor de kijkers net of ze ze nu pesten.
Nouja dat hele circus eromheen met die brief etc. daar kon Jo verder weinig aan doen. Dat is meer de schuld geweest van sst en de moeder van Jo. Ik vind het altijd ontzettend irritant als ze het bij alles gebruikt om maar gelijk te krijgen. Zo van ja ik heb 3,5 shit gehad en ineens was het uit. Volgens mij zat dat wel al heel lang aan te komen anders zoen je ook niet na 6 dagen weer met een ander.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:05 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dit dus. En helemaal als je bedenkt dat het "gedumpt worden op tv" maar een publiciteitsstunt is. Er is haar geen strobreed in de weg gelegd. Dan had Mo heel wat meer redenen om te janken.
Ik ga het bericht niet zoeken maar je weet wel al die toneel opleidingen, het is zeker niet zo maar ze laten het nu wel zo over komen en die toneel speler speeld het spel heel goed mee dat wil ik er mee zeggen.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:07 schreef bull-sjitt het volgende:
[..]
sorry ik weet ff niet wat je bedoelt
ik bedoel dat JoJo denkt dat ze gepest wordt terwijl dat in mijn ogen niet zo is
je maakt me niet wijs dat JoJo dit script niet met memoeder heeft doorgenomenquote:Op zondag 8 mei 2011 15:08 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Nouja dat hele circus eromheen met die brief etc. daar kon Jo verder weinig aan doen. Dat is meer de schuld geweest van sst en de moeder van Jo. Ik vind het altijd ontzettend irritant als ze het bij alles gebruikt om maar gelijk te krijgen. Zo van ja ik heb 3,5 shit gehad en ineens was het uit. Volgens mij zat dat wel al heel lang aan te komen anders zoen je ook niet na 6 dagen weer met een ander.
accoordquote:Op zondag 8 mei 2011 15:09 schreef Flashbox het volgende:
[..]
Ik ga het bericht niet zoeken maar je weet wel al die toneel opleidingen, het is zeker niet zo maar ze laten het nu wel zo over komen en die toneel speler speeld het spel heel goed mee dat wil ik er mee zeggen.
dan nog die moeder heeft ervoor gezorgt dat alles op twitter terecht kwam voordat Jo ook maar nog van iets wist. Niet om Jo goed te praten want in mijn ogen is ze ook een ontzettende drama queen maar die moeder vind ik toch echt het ergste. Wat zij allemaal op die twitter zetquote:Op zondag 8 mei 2011 15:09 schreef bull-sjitt het volgende:
[..]
je maakt me niet wijs dat JoJo dit script niet met memoeder heeft doorgenomen
kheb het nog een keer gedaan, moet zo weg, duss ik hoor t later welquote:
Juist en elke keer kwam er weer iets naar buiten terwijl die Jankerd genomineerd was.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:11 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
dan nog die moeder heeft ervoor gezorgt dat alles op twitter terecht kwam voordat Jo ook maar nog van iets wist. Niet om Jo goed te praten want in mijn ogen is ze ook een ontzettende drama queen maar die moeder vind ik toch echt het ergste. Wat zij allemaal op die twitter zet
naar aanleiding van het gesprek van JoJo netquote:Op zondag 8 mei 2011 15:11 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
dan nog die moeder heeft ervoor gezorgt dat alles op twitter terecht kwam voordat Jo ook maar nog van iets wist. Niet om Jo goed te praten want in mijn ogen is ze ook een ontzettende drama queen maar die moeder vind ik toch echt het ergste. Wat zij allemaal op die twitter zet
Nee dat geloof ik niet. Want Jo was die verhalen in gebarentaal aan Mo, Sharon en later aan Flip aan het vertellen. Zou een beetje nutteloos zijn om dit te doen als ze wist dat heel Nederland het al wistquote:Op zondag 8 mei 2011 15:13 schreef bull-sjitt het volgende:
[..]
naar aanleeiding van het gesprek van JoJo net
denk ik dat ze wel wist dat memoeder dit zo zou gaan doen
verschillen we daarover van meningquote:Op zondag 8 mei 2011 15:15 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Nee dat geloof ik niet. Want Jo was die verhalen in gebarentaal aan Mo, Sharon en later aan Flip aan het vertellen. Zou een beetje nutteloos zijn om dit te doen als ze wist dat heel Nederland het al wistDat kun je wel weer op toneel afschuiven en ik geloof ook wel dat ze een groot deel van de tijd speelt maar ik denk dat die moeder van Jo echt geen gesprek heeft met Jo voordat ze dit allemaal doet. Volgens mij gaat het die moeder voornamelijk om het winnen en denkt dat dit gaat lukken met zo'n verhalen
Wie zegt dat Jo er niets van wist? Weten wij veel, misschien heeft ze de brief wel zelf geschreven voor ze het huis inging. En het was toch sowieso al uit?quote:Op zondag 8 mei 2011 15:11 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
dan nog die moeder heeft ervoor gezorgt dat alles op twitter terecht kwam voordat Jo ook maar nog van iets wist. Niet om Jo goed te praten want in mijn ogen is ze ook een ontzettende drama queen maar die moeder vind ik toch echt het ergste. Wat zij allemaal op die twitter zet
volgens mij nietquote:Op zondag 8 mei 2011 15:21 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Volgens mij verschillen we bijna altijd van mening
Tuurlijk het zou ook best kunnenquote:Op zondag 8 mei 2011 15:22 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Wie zegt dat Jo er niets van wist? Weten wij veel, misschien heeft ze de brief wel zelf geschreven voor ze het huis inging. En het was toch sowieso al uit?
Wat die moeder op twitter zet vind ik ook te ziek voor woorden en nee dáár kan Joanna inderdaad niets aan doen.
sjer is aan het pingelenquote:Op zondag 8 mei 2011 15:27 schreef iBenny het volgende:
Waarom kijk ik eigenlijk nu? Ze slapen allemaal
Ziet er eng uit.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:20 schreef bull-sjitt het volgende:
een schone slaapster is ze ook al niet
[ afbeelding ]
iddquote:Op zondag 8 mei 2011 15:28 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Vind ik nog erger dan die slapende mensen
Heeft ze toegegeven dat het al "uit" was voor ze het huis in ging?quote:Op zondag 8 mei 2011 15:25 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Tuurlijk het zou ook best kunnenIk zeg toch ook alleen dat het volgens mij niet zo is omdat ik dat zo vind overkomen. Ik geloof niet dat ze het al wist maar die break up kwam in iedergeval niet als en verasing als je de verhalen zo hoort van Jo
Meen je niet? Slapen ze alweer? Of nog steeds?quote:Op zondag 8 mei 2011 15:30 schreef bull-sjitt het volgende:
[..]
idd
zijn er niet nog wat vliegen of mieren waar ze een stream op kunnen zetten
ja filmpje staat een paar posts terug van FBquote:Op zondag 8 mei 2011 15:30 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Heeft ze toegegeven dat het al "uit" was voor ze het huis in ging?
quote:Op zondag 8 mei 2011 15:30 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Heeft ze toegegeven dat het al "uit" was voor ze het huis in ging?
dat ofzoietsquote:Op zondag 8 mei 2011 15:32 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Nouja niet dat het echt uit was maar ze heeft net wel iets vertelt met dat zij en haar vriend apart hebben gewoond en het toen dus eigenlijk uit was en 3 weken voordat ze het huis inging was het weer aan ofzoiets
Oo weer niet erg duidelijk dus...quote:Op zondag 8 mei 2011 15:32 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Nouja niet dat het echt uit was maar ze heeft net wel iets vertelt met dat zij en haar vriend apart hebben gewoond en het toen dus eigenlijk uit was en 3 weken voordat ze het huis inging was het weer aan ofzoiets
Dattes dusquote:Op zondag 8 mei 2011 15:30 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Meen je niet? Slapen ze alweer? Of nog steeds?
Nee maarja Jo is nooit echt duidelijk. Het komt er in iedergeval op neer dat die hele break up die echt uit de lucht kwam vallenquote:
die = nietquote:Op zondag 8 mei 2011 15:34 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Nee maarja Jo is nooit echt duidelijk. Het komt er in iedergeval op neer dat die hele break up die echt uit de lucht kwam vallenMaar dat was ook wel al duidelijk door hoe ze over hem sprak en met Philip om ging. Dus eigenlijk niks nieuws
quote:Op zondag 8 mei 2011 15:34 schreef bull-sjitt het volgende:
ga ff wat troep van feest gisteren opruimen en dan naar m'n moeder
have fun cu all later
Laterquote:Op zondag 8 mei 2011 15:34 schreef bull-sjitt het volgende:
ga ff wat troep van feest gisteren opruimen en dan naar m'n moeder
have fun cu all later
Jawel hoor, heel duidelijk. Luister wat ze zegt rond 4.10 minuten.quote:
Dat ze dr relatie had afgesloten toen ze binnenkwam?? Nou ja dat kan je op zoveel manieren interpreteren. En Jo kennende, doet ze dat op een rare manier.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:36 schreef beequeen het volgende:
[..]
Jawel hoor, heel duidelijk. Luister wat ze zegt rond 4.10 minuten.
Ja daar dacht ik dus ook al aan. Het is in iedergeval wel duidelijk dat voordat Jo aan sst begon het al totaal niet goed zat dus die brief is echt geen verassing voor haar geweest als het toen al nog aan wasquote:Op zondag 8 mei 2011 15:39 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Dat ze dr relatie had afgesloten toen ze binnenkwam?? Nou ja dat kan je op zoveel manieren interpreteren. En Jo kennende, doet ze dat op een rare manier.
Geloof wat je wilt geloven, ik ben er nooit ingetrapt. Waarom je moeder beloven geen sex in het huis te hebben als je zgn nog een relatie hebt.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:39 schreef Wazigwijfke het volgende:
Dat ze dr relatie had afgesloten toen ze binnenkwam?? Nou ja dat kan je op zoveel manieren interpreteren. En Jo kennende, doet ze dat op een rare manier.
Djoon en SST zijn 1 grote verassing. R.I.P.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:40 schreef rc_1990 het volgende:
Ja daar dacht ik dus ook al aan. Het is in iedergeval wel duidelijk dat voordat Jo aan sst begon het al totaal niet goed zat dus die brief is echt geen verassing voor haar geweest als het toen al nog aan was
Achja het zorgt er in iedergeval wel weer voor dat iedereen het er over heeft. Net als met die korting voor elk smsje, levert alleen maar publiciteit opquote:Op zondag 8 mei 2011 15:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Geloof wat je wilt geloven, ik ben er nooit ingetrapt. Waarom je moeder beloven geen sex in het huis te hebben als je zgn nog een relatie hebt.
Omgquote:Op zondag 8 mei 2011 15:40 schreef Urb het volgende:
"Je gaat niet dood hoor"
8 mei om 14.20
Sharon stelt Joanna op haar gemak.
De blondine maakt zich al de hele dag zorgen om haar positie in de finale. Ze wil echt niet als vierde eindigen. Sharon stelt de blondine op haar gemak: "Je gaat niet dood hoor als je niet in de finale komt." Joanna reageert hierop met de woorden: "Ik ga wel effe dood hoor van binnen."
![]()
![]()
Ik geloof dat ze ook als vrijgezel dat huis in ging hoor en dat de relatiebreuk erg is aan gedikt.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Geloof wat je wilt geloven, ik ben er nooit ingetrapt. Waarom je moeder beloven geen sex in het huis te hebben als je zgn nog een relatie hebt.
Daar heb ik het toch niet over? Ik heb het over het feit dat dit een vooropgezet plan is geweest en dat vind ik walchelijk.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:43 schreef rc_1990 het volgende:
Achja het zorgt er in iedergeval wel weer voor dat iedereen het er over heeft. Net als met die korting voor elk smsje, levert alleen maar publiciteit op
Ach.. mijn moeder zou zeggen: Een goede leer voor een volgende keerquote:Op zondag 8 mei 2011 15:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Daar heb ik het toch niet over? Ik heb het over het feit dat dit een vooropgezet plan is geweest en dat vind ik walchelijk.
Weet ik het was ook geen reactie op jou hoorquote:Op zondag 8 mei 2011 15:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Daar heb ik het toch niet over? Ik heb het over het feit dat dit een vooropgezet plan is geweest en dat vind ik walchelijk.
quote:Op zondag 8 mei 2011 15:45 schreef Candyfreak het volgende:
chaaantaaalx
Strandwandeling met Joanna en Buddha gewonnen!!!! #sstnl #ikbenzoblij!
1 hour ago Favorite Retweet Reply
Het feit dat er steeds een paar dagen werd gewacht met weer een brief of bericht het huis ingooien en dat het altijd precies rond Jo's nominatie kwam, is voor mij ook een sterke aanwijzing dat het een zorgvuldig vooropgezet spelletje was.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Daar heb ik het toch niet over? Ik heb het over het feit dat dit een vooropgezet plan is geweest en dat vind ik walchelijk.
quote:Op zondag 8 mei 2011 15:45 schreef Candyfreak het volgende:
chaaantaaalx
Strandwandeling met Joanna en Buddha gewonnen!!!! #sstnl #ikbenzoblij!
1 hour ago Favorite Retweet Reply
I rest my case.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:49 schreef MartineLongchamp het volgende:
Het feit dat er steeds een paar dagen werd gewacht met weer een brief of bericht het huis ingooien en dat het altijd precies rond Jo's nominatie kwam, is voor mij ook een sterke aanwijzing dat het een zorgvuldig vooropgezet spelletje was.
En uiteraard de voorbeelden hierboven. Dus eens. Dit is niet toevallig allemaal zo gelopen.
Ja ik ben ook nog steeds aan het wachten op wat ze deze week erin gooien om ervoor te zorgen dat Jo die finale haaltquote:Op zondag 8 mei 2011 15:49 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Het feit dat er steeds een paar dagen werd gewacht met weer een brief op bericht het huis ingooien en dat het altijd precies rond Jo's nominatie kwam, is voor mij ook een sterke aanwijzing dat het een zorgvuldig vooropgezet spelletje was.
En uiteraard de voorbeelden hierboven. Dus eens. Dit is niet toevallig allemaal zo gelopen.
Maar nu zullen toch zo'n beetje alle troeven wel uitgespeeld zijn? WAT kan MaJo nu uit dr hoge hoed toveren wat stemmen op zal leveren?quote:
Alles is te koopquote:Op zondag 8 mei 2011 15:49 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Het feit dat er steeds een paar dagen werd gewacht met weer een brief of bericht het huis ingooien en dat het altijd precies rond Jo's nominatie kwam, is voor mij ook een sterke aanwijzing dat het een zorgvuldig vooropgezet spelletje was.
En uiteraard de voorbeelden hierboven. Dus eens. Dit is niet toevallig allemaal zo gelopen.
Ze weet vast nog wel iets. Kan me niet voorstellen dat ze niks voor de finale bewaart heeftquote:Op zondag 8 mei 2011 15:51 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Maar nu zullen toch zo'n beetje alle troeven wel uitgespeeld zijn? WAT kan MaJo nu uit dr hoge hoed toveren wat stemmen op zal leveren?
Als niemand zou stemmen zou djoon nog winnen. Welkom bij RLS.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:51 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Maar nu zullen toch zo'n beetje alle troeven wel uitgespeeld zijn? WAT kan MaJo nu uit dr hoge hoed toveren wat stemmen op zal leveren?
Iets met Buddha misschien? OF Ian is toch dr zoon (ook al is het gewoon dr broertje, gewoon zeggen dat t haar zoon is , is genoeg toch?)quote:Op zondag 8 mei 2011 15:52 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Ze weet vast nog wel iets. Kan me niet voorstellen dat ze niks voor de finale bewaart heeft
En het lijkt nog te werken ook als je zo op twitter die reacties van die Jo fans op die tweets van de moeder van Jo zietquote:
Ja dat weet ik, dat weet jij, dat weten er meer, maar blijkbaar MaJo niet, want die gooit nog steeds van alles in de strijd.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:52 schreef m00h het volgende:
[..]
Als niemand zou stemmen zou djoon nog winnen. Welkom bij RLS.
mijn moeder zei altijdquote:Op zondag 8 mei 2011 15:47 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Ach.. mijn moeder zou zeggen: Een goede leer voor een volgende keer
Achja, knal er kortingen tegen aan en half huppelkutjes nederland is binnenquote:Op zondag 8 mei 2011 15:53 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
En het lijkt nog te werken ook als je zo op twitter die reacties van die Jo fans op die tweets van de moeder van Jo ziet
Interviews met wie? Met de bewoners? Waarom?quote:Op zondag 8 mei 2011 15:55 schreef MargrietV het volgende:
over half uur interviews, zal wel in SL zijn.
Ja maarja die kortingen daar komen weer negatieve reacties op over Jo en dan vinden de Jo fans dat weer zielig voor haar en dan gaan ze nog meer stemmenquote:Op zondag 8 mei 2011 15:55 schreef m00h het volgende:
[..]
Achja, knal er kortingen tegen aan en half huppelkutjes nederland is binnen
50% korting bij TOFS?quote:Op zondag 8 mei 2011 15:51 schreef Wazigwijfke het volgende:
Maar nu zullen toch zo'n beetje alle troeven wel uitgespeeld zijn? WAT kan MaJo nu uit dr hoge hoed toveren wat stemmen op zal leveren?
quote:dj_Patjuh1 Patrick
RT @SST_HelpJoanna: Fans van Joanna en Philip om 16.00 begint het feestje voor Philip in Den Haag (centraal station) wees erbij!
Dagboekfilmpjesquote:Op zondag 8 mei 2011 15:55 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Interviews met wie? Met de bewoners? Waarom?
Ook een vorm van cover-upquote:Op zondag 8 mei 2011 15:54 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Ja dat weet ik, dat weet jij, dat weten er meer, maar blijkbaar MaJo niet, want die gooit nog steeds van alles in de strijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |