quote:Op zaterdag 7 mei 2011 15:57 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
[..]
Omdat uks m'n favoriete schoenen zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vandaag dus was te doen in Groningen, heb ik soto mee van moeders om met oma op te eten want daar is alles busuk omdat ze snel achteruit gaat. Maar bon, ik intussen even paar dingen kopen voor haar bij de toko en wat kleren voor mezelf, kom ik dus nu terug. Cola light, lemper. Dikke prima hoor. Zie ik net dat ze maggi bouillon groentesoep en groentes door de soto heeft gedaan terwijl ik nu ook allemaal dingen voor soto heb gekochteen snelle smaaktest leerde mij dat het nu naar groentesoep smaakt. Beetje jammer
Lijstje:
O: sinaasappelsap vers
L: 2 broodjes, gekookt eitje, 2 bekers melk
T: cola light, 2 lemper
D: traditionele Hollandse soto groente soep
Welke toko in Groningen is goed, uwe koninklijke? Ik ga wel eens naar Toko Melati, en ik ben laatst naar die supermarkttoko geweest (Oriental Palace geloof ik) aan de Korreweg. Nu ben ik fan van agar-agar geworden.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Dat is dan ook een cover van 50 cents.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 16:56 schreef Merel het volgende:
[..]
Ik vond dat die hele Ayo Technology-cover van 'm ook maar afschuwelijk. Al die huisvrouwen erbij wegzwijmelen, maar hebben ze wel eens naar de ordinaire tekst geluisterd??
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 15:01 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik heb trouwens van mn mams ook nog een gebroken wit topje en een paars bolerootje gekregen voor bij dat steps rokje!Nou vroeg ik me af, is dat too much voor gewoon alledag?
Het past namelijk allemaal wel errug goed bij mekaar
![]()
Hier dan met paars topje + bolero, en witte sandalen yeehaa
Maria! LeukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kleuren zijn wat gek, maar het idee is duidelijk denk ikIk vind het prima kunnen voor gewoon alledag
Nice, me gusta
![]()
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 19:40 schreef Rituals het volgende:
[..]
Dat. Ik weet in ieder geval dat ik er een stuk minder flatteus uitzie als foto's van onderen genomen zijn
.
Nu jullie toch jurkjes/rokjes aan het keuren zijn, wat vinden jullie hiervan? Ik twijfel (laat hem dit weekend ook even keuren door m'n moeder). Voor als het echt zomer is, in Italië bijv.
. Is het wat of kan ik hem beter terugbrengen? Dat riempje zat erbij, maar hij kan ook zonder riempje (er zit daar een soort elastiek waardoor hij sowieso smaller is in m'n taille)
Ik vind die jurk moooi! Zou 'm zelf gewoon lekker laten wapperen, riempje vind ik zelf minder.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Awww, lief van jequote:
Die zijn er wel! Alleen donkere, die vallen niet zo opquote:
Goed bezigquote:Op zaterdag 7 mei 2011 18:03 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ennn mn voeten willen niet zo meer!Loop al de hele dag rond, in de tuin, in huis, megaberg afwas gedaan, geholpen met schutting ding, brownies gebakken, bareuh
![]()
quote:Op zaterdag 7 mei 2011 17:50 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mijn bloemenjurkje
Leuk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet zo zeuren hoor!
Nergens voor nodig.
En dankjewel voor de complimentjes.
Ik denk alleen dat ik de jurk toch ga terugbrengen. Ik was bij m'n ouders en hij blijkt door te schijnen. Daarnaast is hij inderdaad net iets te kort. Hoewel hij bij het model op de foto ook tot die lengte komt, dus het hoort vast zo, maar helemaal tot de grond is denk ik mooier. Ook zal ik hem niet héél vaak aankunnen. Als hij de helft zo duur was had ik hem gehouden, maar nu is het 'zonde' van het geld ben ik bang.
Maar ooohhh wat twijfel ik. Ik ben echt een twijfelkont
.
Your body. Your soul. Your rituals.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 7 mei 2011 18:22 schreef Cocotrimonium het volgende:
Bij dezen: hoepeloorbellen.
Ik heb er de bijbehorende duckface & breezersletjeskop bij getrokken![]()
I aim to please.Je vergeet je wenkbrauwen omhoog te trekken!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Leuke outfit overigens!
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
Moet dat? Meh, ik suckquote:Op zaterdag 7 mei 2011 18:28 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Je vergeet je wenkbrauwen omhoog te trekken!
Leuke outfit overigens!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |