Voetbal is allang geen "mannensport" meer.quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:45 schreef avaz het volgende:
Ze voetballen zeker leuk, maar bij het minste contact lopen ze alweer te rollen over de grond. Irriteer me daar onwijs aan. Het is een mannensport, geen hockey.
Als je de laatste jaren kijkt, heb je daar inderdaad gelijk in. Walg echt van dat matennaaien en die fopduiken.quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:46 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Voetbal is allang geen "mannensport" meer.
Pippo #2quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:46 schreef Ascendancy het volgende:
En al dat gejank van OMG MESSI WAT EEN GOAL BLABLABLA, als ie gewoon een voorzet intikt die met een gelukje langs de keeper rolt.
Z;n loopacties zijn prima, maar hij is niet de enige.
Homoquote:Op donderdag 5 mei 2011 22:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
Adoreer de GOD van het voetbalwereld
LIONEL MESSI
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
Adoreer de GOD van het voetbalwereld
LIONEL MESSI
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
Ja ik kom nu pas met deze klacht. Problemen?quote:Op donderdag 5 mei 2011 22:48 schreef Masterboy het volgende:
Kom je nu pas met deze klacht?
Barca![]()
Alleen sommige spelers zoals Busquets & Alves zijn wel irritant
Daar erger ik me ook aan ja... als een willekeurige andere voetballer een kutpass geeft, dan is het gewoon een kutpass. Maakt Messi een foutje, dan zat er vast een geniale gedachte achter die alleen Messi begrijptquote:Op donderdag 5 mei 2011 22:41 schreef Zero17 het volgende:
Tot slot, Messi. Hij hoeft maar een bal te raken en menig commentator komt schreeuwend klaar. En als Messi een ziekenhuisbal geeft dan 'wordt hij gewoonweg niet begrepen door zijn teamgenoten'.
Stijn Vreven had hem opgevreten.quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:04 schreef Dyll het volgende:
Zo verschrikkelijk goed is Messi nou ook weer niet. Alsof het een fucking god is.
Dit dus. En vaak zijn de mensen die hem de hemel in prijzen niet eens bekend met spelers die tot dezelfde klasse behoren. En kom maar niet aanzetten met 'messi is een klasse apart'.quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:04 schreef Dyll het volgende:
Zo verschrikkelijk goed is Messi nou ook weer niet. Alsof het een fucking god is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |