abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_96469693
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 12:25 schreef HappyGirl91 het volgende:
Nee, ik zie er ten eerste niet uit met zo'n enge dikke bulterige lip :D en ten tweede mag ik 'm niet zoenen :N
Ik vind het vooral een naar gezicht eigenlijk..

Ben wel benieuwd eigenlijk: Hoe zouden jullie reageren als je date komt opdagen met een dikke koortslip?
Of als je ineens zelf een koortslip krijgt terwijl je op date ging?
Dan word het wel iets anders dan zoenen , maar ik zou op zich leuke dag van maken met gewoon filmpje kijken of andere dingen. En eigenlijk hoort het er ook een beetje bij je leert elkaar kennen op de leuke en minder leuke momenten.
Wel moet ik zelf zeggen dat ik het ook wel herken want bij mij wilde hij langskomen toen ik er niet uit zag in pyama en hij had daar geen moeite mee maar ik wel .
Wel denk dat als het de volgende keer weer voorkomt gewoon moet doen want schijnbaar vind die me zo leuk genoeg.
Trouwens het rare bij hem is juist dat hij mij leuk vind op de momenten dat ik zelf zoiets heb van moh en dat is even een rare gewaarwording
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')