Bron?quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:41 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Bekijk het positief: je komt er sterker uit.
Ken genoeg mensen die een "Crises" achter de rug hebben, maar enkel hebben geaccepteerd dat het leven zo is. Dat noem ik niet "sterker" er uit komen, dat noem ik genoegen nemen met het leven en het opgeven van dromen.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:51 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Levenservaring... Daarin schiet jij misschien nog tekort.
Dat heb je nog altijd zelf in de hand, maar die discussie ga ik niet met jou voeren... Sommige mensen denken volgens mij dat elke (levens)vraag beantwoord kan worden via een of andere 'bron' op het internet... Echtquote:Op donderdag 5 mei 2011 20:54 schreef JohnSpek het volgende:
[..]
Ken genoeg mensen die een "Crises" achter de rug hebben, maar enkel maar hebben geaccepteerd dat het leven zo is. Dat noem ik niet "sterker" er uit komen, dat noem ik genoegen nemen met het leven en het opgeven van dromen.
Wat vies ook, die wetenschap.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:56 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Dat heb je nog altijd zelf in de hand, maar die discussie ga ik niet met jou voeren... Sommige mensen denken volgens mij dat elke (levens)vraag beantwoord kan worden via een of andere 'bron' op het internet... Echt
Accepteren dat het leven is zoals het is betekent dus niet dat je ook je dromen opgeeft. Het betekent alleen dat je het beste van de huidige situatie maakt. Wat dus niet wil zeggen dat je niet alsnog kunt proberen je dromen te vervullen. Maar tot die tijd ben je ook gelukkig en tevreden.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:54 schreef JohnSpek het volgende:
[..]
Ken genoeg mensen die een "Crises" achter de rug hebben, maar enkel hebben geaccepteerd dat het leven zo is. Dat noem ik niet "sterker" er uit komen, dat noem ik genoegen nemen met het leven en het opgeven van dromen.
Vooral alleen maar leunen op wat anderen zeggen en niet zelf nadenken, daar ga je het ver mee schoppen.quote:
Ik bedoelde meer dat het tot deze tijd tevreden zijn met het leven vaak wel iets te maken heeft met je verwachting te veranderen over de toekomst. Maar je hebt gelijk dat het niet zo simpel is als ik ik mijn post stelde.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:58 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Accepteren dat het leven is zoals het is betekent dus niet dat je ook je dromen opgeeft. Het betekent alleen dat je het beste van de huidige situatie maakt. Wat dus niet wil zeggen dat je niet alsnog kunt proberen je dromen te vervullen. Maar tot die tijd ben je ook gelukkig en tevreden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |