Hallo daar.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 15:03 schreef JKRowling het volgende:
Hallo
Ik heb vanmiddag dit topic: " Hoe plan ik mijn coming out? " in PUB geplaatst en daar werd me verteld dat jullie me misschien zouden kunnen helpen. Ik denk dat het zinloos is om het hele bericht hier nog een keer te posten, maar zouden jullie het misschien door willen lezen en hebben jullie misschien tips hoe ik het kan aanpakken?
Mochten jullie die niet hebben, dan geeft het niet, maar jullie hebben er denk ik wel meer verstand van dan de meeste mensen die in dat topic hebben gereageerd
Pff. Ik dacht dat mijn moeder het allang wist of dat het niet deerde, maar uiteindelijk kwam ze erachter omdat ze op m'n computer zat te kijken en er ergens een gay website langs kwam. De maandag d'r na lokte ze het uit. Dat vond ze allemaal wel moeilijk, toch.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 15:24 schreef Vanyel het volgende:
Of je moeder merkt het wel maar geeft jou de ruimte.
Hoe zat dat bij Fiets?
Waarop mijn moeder antwoordde 'Ja, dat is wel een mooi wijf, ja.'quote:Op vrijdag 6 mei 2011 15:16 schreef skunkasaur het volgende:
Kijk je wel eens samen TV? Ik weet nog dat Bakfiets haar ouders heel subtiel liet weten dat ze die dames op TV zo lekker vond.
Om te eten vind ik carpaccio altijd wel fijn, maar dat moet je dan wel erg dun kunnen snijden. Lekker met truffelolie, rucola en parmezaanse kaas.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:26 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zeg, wat is jullie lievelingsvoorgerecht om te maken?
Ik zal wel even bladeren in Jamie in 30 minuten. Zijn wel leuke receptjes en heel simpel.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:31 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik zoek iets wat vooral makkelijk om te maken en heel licht is, maar toch heel erg leuk oogt. De rest van het menu is best veul en zwaar, maar ik vind het ongezellig het voorgerecht helemaal over te slaan...
Niet zo blij, daar stond dus niets leuks in.quote:
Ik heb ook een amusekookboek, maar dan zou je amuses én een voorgerecht moeten doen, want amuses en alleen een hoofdgerecht plus toetje is not done.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:41 schreef DancingPhoebe het volgende:
GFTDMM. Ben ik aan het googlen, kom ik de term amuses tegen... Nu is natuurlijk het hek van de friggin' dam!
We zijn er!quote:
Patat.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
Jullie willen de tips zeker niet delenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |