Dit. Of een zakje kool-aid, is ook aardig geconcentreerd.quote:Op woensdag 4 mei 2011 01:53 schreef SiGNe het volgende:
Langs de toko gaan voor kleurstof.. da's ook voor consumptie geschikt.
Goed idee wel ! Maar dan vraag ik me nog af of het niet te dun wordt ...quote:Op woensdag 4 mei 2011 01:53 schreef RacerDKB het volgende:
Skittles wodka maar dan met water in plaats van wodka?
Je haalt gewoon de kleurstof van de skittles af en pleurt het dan door water/wodka heen, is dit té groen of is dit goed?
Geen toko alhier ter plaatse, wel supermarkten met uitgebreide assortimentenquote:Op woensdag 4 mei 2011 01:53 schreef SiGNe het volgende:
Langs de toko gaan voor kleurstof.. da's ook voor consumptie geschikt.
Kool-aid ? Wasda ?quote:Op woensdag 4 mei 2011 02:02 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Dit. Of een zakje kool-aid, is ook aardig geconcentreerd.
Mengen gaat trouwens ook prima.
Poeder om limonade van te maken. Kleurstof + smaakstof.quote:Op woensdag 4 mei 2011 02:04 schreef 2cv het volgende:
[..]
Goed idee wel ! Maar dan vraag ik me nog af of het niet te dun wordt ...
[..]
Geen toko alhier ter plaatse, wel supermarkten met uitgebreide assortimentenmaar het grootste probleem is de dikte van het drankje, het moet ietwat dikkig worden zoals de LHM-olie.
[..]
Kool-aid ? Wasda ?
Onder welke (merk)naam wordt xanthaangom verkocht ? Want als ik daar naar vraag in een supermarkt zal het pubertje me waarschijnlijk met een erg lege blik aankijken.quote:Op woensdag 4 mei 2011 02:11 schreef RacerDKB het volgende:
Als het te dun is zijn er zat verdikkingsmiddelen, zoals xanthaangom.
Als je niet te veel moeite wilt doen kan je wellicht gewoon groene kleurstof toevoegen aan een drankje wat al dik is, doordat er xanthaangom of een ander verdikkingsmiddel in zit. Zelf denk ik aan ''Fruitontbijt'' flessen, dat is behoorlijk dik. Eventueel door een zeef halen om de fruitpitjes etc. er uit te halen, en ik denk de gele fles nemen om te zorgen dat het groener wordt (t.o.v. de rode variant).
Dankje !quote:Op woensdag 4 mei 2011 02:20 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Poeder om limonade van te maken. Kleurstof + smaakstof.
[ afbeelding ]
Dit lijkt mij nog het slimste iddquote:Op woensdag 4 mei 2011 03:50 schreef Stokstaart het volgende:
O en eventueel aanlengen met wat gelatine om het dikker te maken
Is johannisbroodmeel gewoon verkrijgbaar in de supermarkt ?quote:Op woensdag 4 mei 2011 08:37 schreef Pietverdriet het volgende:
Gelatine maakt het geleiachtig, wat ts wil is dat het olie achtig wordt. In dit geval kan hij het beste water koken met een afgestreken theelepel Johannisbroodmeel per liter water, af laten koelen en daar groene limonade siroop bij.
Je kan ook maizena gebruiken, maar dan wordt het troebeler. Arrowroot of pijlwortel geeft trouwens ook een transparante binding.
In Duitsland wel, of het in NL ook zo is weet ik niet, kijk anders eens bij de eco winkels. Pijlwortel of Arrowroot is eigenlijk nog beter, want nog helderder.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:57 schreef 2cv het volgende:
[..]
Is johannisbroodmeel gewoon verkrijgbaar in de supermarkt ?
Ja, bij babyvoeding of in de natuurwinkel.quote:Op woensdag 4 mei 2011 18:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
In Duitsland wel, of het in NL ook zo is weet ik niet, kijk anders eens bij de eco winkels. Pijlwortel of Arrowroot is eigenlijk nog beter, want nog helderder.
Eco winkel jaquote:Op woensdag 4 mei 2011 18:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
In Duitsland wel, of het in NL ook zo is weet ik niet, kijk anders eens bij de eco winkels. Pijlwortel of Arrowroot is eigenlijk nog beter, want nog helderder.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |