Dit inderdaad. Ik hou trouwens zelf wel van alles eigenlijk, mochten de mensen het afvragen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:58 schreef Yreal het volgende:
[..]
*smiley knip*
Kijk dat er mensen zijn die death metal ect. pure schijt vinden kan ik inkomen, maar Guns 'n Roses?
Oke, als jij het zegt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:41 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dat word een beetje door elkaar heen gebruikt, maar dit is zeker metal.
Voor elk liedje is er wel iemand op de wereld te vinden die het pure schijt vindt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:58 schreef Yreal het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kijk dat er mensen zijn die death metal ect. pure schijt vinden kan ik inkomen, maar Guns 'n Roses?
Guns 'n rosesquote:
Steen bakt er echt vrij weinig van. Zijn teksten komen simpelweg neer op zoveel mogelijk chargeren in de hoop dat er af en toe iets grappigs tussen zit (wat ook wel zo is) en hij kan voor geen meter op de beat blijven. Ik snap niet dat er mensen zijn die hem helemaal geweldig vinden.quote:
Dat, dat überhaupt verkoopt is een godswonder. Elke (ex-)gabber kan dit nog wel in elkaar stekenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:18 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Steen bakt er echt vrij weinig van. Zijn teksten komen simpelweg neer op zoveel mogelijk chargeren in de hoop dat er af en toe iets grappigs tussen zit (wat ook wel zo is) en hij kan voor geen meter op de beat blijven. Ik snap niet dat er mensen zijn die hem helemaal geweldig vinden.
Dat denk ik ook, maar ik begrijp de wereld sowieso met de dag minder.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:19 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dat, dat überhaupt verkoopt is een godswonder. Elke (ex-)gabber kan dit nog wel in elkaar steken
Dat schijnt normaal te zijn, mensen met een IQ dat hoger is dan de gemiddelde Bonobo beginnen uit te sterven, vandaar de baggermuziek.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:21 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, maar ik begrijp de wereld sowieso met de dag minder.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:39 schreef Arolsen het volgende:
[..]
Hahaha
in 1 seconde Metallica zit al meer intelligentie dan het hele hiphop genre bij elkaar
quote:
Bazig.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:12 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Ik hou trouwens zelf wel van alles eigenlijk, mochten de mensen het afvragen.
Als Guns 'n Roses al als metal wordt bestempeld, wat is Taake dan?
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 21:00 schreef SoraAoi het volgende:
Metallica is wel oke, ik zie het als metal voor beginners
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |