Klopt maar aan de hand van welke dj's er komen is het voor mij makkelijk te bepalen waar er een grote hoeveelheid idioten is en waar niet.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:44 schreef Northside het volgende:
Aan de andere kant, technofeestjes als de verzamelplaats voor gentlemen afschilderen gaat ook weer wat ver.
nee hoor, ik kom er ook gezellig bij. Ik was het helemaal eens met 1 van jouw postsquote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:08 schreef Lienekien het volgende:
Ik ga me met Darkelf samen wel een beetje een uitstervend ras voelen, op deze manier.
Zelf vind ik het ook het prettigst als een vrouw zo isquote:Op woensdag 4 mei 2011 15:54 schreef Chawi het volgende:
Heerlijk een gentleman en ik ken ze in mijn omgeving genoeg.
En ja, ik verwacht het van een man. Al ben ik daarin niet blasé. Ik toon altijd mijn waardering.
Het is toch even die attentie, het laten zien dat je niet alleen maar aan jezelf denkt.
En als het niet gebeurt, slechte ikke, dan wijs ik hem er ook op. Het hoort er in mijn boekje gewoon bij.
En ja heren, ik doe ook mijn vrouwelijke best. Eten kook ik met liefde. Drankje staat klaar bij thuiskomst. Favoriete chips is in huis. En in de koelkast ligt altijd het bier koud.
En ben ik nu niet geemancipeerd. geen idee, ik ben daar niet zo mee bezig. Ik kan mezelf financieel, emotioneel en lichamelijk prima bedruipen. Maar met een man aan mijn zijde die weet hoe het hoort, is het zovéél leuker.
Wanneer kun je beginnen?quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:59 schreef Chawi het volgende:
En zo hoort het ook. Ik zie graag dat mijn man zich van de bank af haast als hij me hoort aan komen stommelen met zijn kratje bier in de ene hand en de wekelijkse boodschappen in de andere hand
Begrijpend lezen is ook een kwaliteit die bij een gentleman hoortquote:
quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:59 schreef Chawi het volgende:
En zo hoort het ook. Ik zie graag dat mijn man zich van de bank af haast als hij me hoort aan komen stommelen met zijn kratje bier in de ene hand en de wekelijkse boodschappen in de andere hand
quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:10 schreef Hoogheid het volgende:
Z'n piemel staat gewoon op ploffen, dan lees je over dingen heen.
Precies! Mijn man valt in deze context op meerdere manieren te interpreteren.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:10 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
Begrijpend lezen is ook een kwaliteit die bij een gentleman hoort
Welnee, mijn koelkast en voorraadkast zijn gewoon leeg.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:10 schreef Hoogheid het volgende:
Z'n piemel staat gewoon op ploffen, dan lees je over dingen heen.
quote:En ja heren, ik doe ook mijn vrouwelijke best. Eten kook ik met liefde. Drankje staat klaar bij thuiskomst. Favoriete chips is in huis. En in de koelkast ligt altijd het bier koud.
Volgens mij komt het voor een groot deel neer op gewoon goed fatsoen en beleefdheid. Daarnaast komen er in een date setting eventueel wat kleine gebaren bij.quote:Op donderdag 5 mei 2011 00:05 schreef twiFight het volgende:
Mij is ook allang niet meer duidelijk wat hier nu onder gentlemenship cq. hoffelijkheid wordt verstaan.
Precies dat ja! Gaat automatisch en als het niet klopt merk ik dat gelijk en heb ik ook zo'n "hee..." momentjequote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:10 schreef DarkElf het volgende:
Dat aan de 'gevaarlijke'kant van de weg lopen e.d doet mijn man idd ook automatisch. Ik geloof echt niet dat hij daar bewust over nadenkt.Behalve als ik aan die kant terecht kom, dan heeft hij wel zoiets: hee zou je niet eens aan de andere kant lopen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |