SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.
Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd
De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.
De OP vind je hier
ik vind bruine ogen juist eng.quote:
Dat kan je toch niet maken? Dat soort opmerkingen (en zelfs veel minder kwetsende opmerkingen) zijn nou precies de reden dat ik bang ben voor vrouwenquote:Op zondag 1 mei 2011 23:45 schreef Catbert het volgende:
Een vriendin van me een keer tegen een HELE opdringerige gast: "Je bent lelijk en je stinkt, rot op". Nog nooit iemand zo af zien druipen
Lijkt me juist helemaal niets, vrouwen die evenlang zijn als jijzelf. Dan sta je ook mooi voor lul als ze hakken aantrektquote:Op maandag 2 mei 2011 00:25 schreef mylifeisgrey het volgende:
en in me hoofd val ik altijd op vrouwen, die even lang zijn als mij
oh als ze even hoog is, en dan ook nog hakken aantrek bedoel je.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:27 schreef Hoogheid het volgende:
Sta je mooi voor lul als ze hakken aantrekt
Want fok is een chatbox?quote:Op zondag 1 mei 2011 23:25 schreef iwannabehigh het volgende:
Trouwens, de zus van mijn jarige buurvrouw is ook een soort van kluizenaar. Ze leeft van een uitkering aangezien ze is afgekeurd (psychische redenen) maar goed, zij kwam dus binnen met haar vriend van 60 en jongens, ik lieg niet, de hele zaal was STIL. Ze zien er allebei niet uit gewoon, heel eng, die vrouw had van dat heksenhaar, bril, te dun, niet verzorgd en die man leek net een wandelend lijk. Leven allebei van een uitkering, hebben elkaar leren kennen via een chatbox (ik dacht meteen aan een forum: fok) en ze sluiten zich ook allebei op in huis. Ze hebben een VARKEN als huisdier en heel veel honden die dan niet goed worden verzorgd.
MLIG en Richard ik hóóp echt dat jullie niet zo eng eindigen. Mijn zusje zei zelfs: het lijkt wel zo'n horrorkoppel.
En omdat ik ze zo fascinerend eruit vond zien, heb ik GEPROBEERD om met ze te praten. Het ging moeizaam. Maar ik heb wel een foto gemaakt van ze (met de camera van mijn buurmeisje). Hoop dat ik de foto krijg. Ze waren heel onzeker ook om op de foto te gaan en ook qua gesprek ging het niet echt vlot.
nee het is belachelijk, zoiets is iets wat debiele mensen hebben bedacht.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:28 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Want fok is een chatbox?
Varken is best een leuk huisdier trouwens.
Bekend probleem; ik ben slechts 1.73m wat voor velen een afknapper is.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:27 schreef Hoogheid het volgende:
[..]
Lijkt me juist helemaal niets, vrouwen die evenlang zijn als jijzelf. Dan sta je ook mooi voor lul als ze hakken aantrekt
Net alsof van die oude mensen het verschil weten tussen een forum en een chatbox die mij dat vertelden. Denk ik niet. Sowieso vind ik dit een vorm van chatten.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:28 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Want fok is een chatbox?
Varken is best een leuk huisdier trouwens.
Toch hebben alle Nederlands zowat blauwe of groene ogen. En de mensen uit Belgie, Duitsland, Zweden e.d. ook zowat.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:24 schreef mylifeisgrey het volgende:
nee zo werkt dat niet.
kan volgensmij nog allemaal worden, heeft met genen te maken.
bruin was het meest dominants ofzo kan ik me herinneren
blauwe ogen kan ook altijd nog(recessief enzo), maar komt wel het minst voor
Hij heeft wel gelijk, bruine oogkleur is dominant over blauwe oogkleur.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:30 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Net alsof van die oude mensen het verschil weten tussen een forum en een chatbox die mij dat vertelden. Denk ik niet. Sowieso vind ik dit een vorm van chatten.
[..]
Toch hebben alle Nederlands zowat blauwe of groene ogen. En de mensen uit Belgie, Duitsland, Zweden e.d. ook zowat.
Moet ook wel. Maar in Europa komt het wel het meeste voor.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:31 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk, bruine oogkleur is dominant over blauwe oogkleur.
Je bedoelt die twee kluizenaars? Zou kunnen maar ze sporen niet (feit). Kan me ook niet voorstellen dat als jij gelukkig bent, jezelf niet goed verzorgd. Of dat je hele huis een puinhoop is, je je dieren verwaarloos enzo. Moet juist tegenovergesteld zijn dan, das mijn kijk.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:33 schreef Keep_Walking het volgende:
Hey Iwannabehigh,
Stel nou voor dat die twee mensen samen gelukkig zijn?
Ik heb al zo vaak iemand vermoord in mijn dromen.quote:Op zondag 1 mei 2011 23:51 schreef richard_prf het volgende:
Ik heb mijn blonde chick weer eens gesproken, na het gebruikelijke emotionele gebeuren ( laat me niet vallen, ben zo blij dat je me begrijpt blabla) ben ik benieuwd aan wat voor stoornis of ziekte ze eigenlijk lijdt.
Zo vertelde ze me net dat ze gedroomd had dat ze op de bank zat met een vriend met op tafel een doosje flugels. Toen later kwam er een meisje bij die ongevraagd een flesje flugel pakte. Vervolgens pikte mijn blonde chick dit niet en sloeg ze dat meisje dood.
Ik moest er keihard om lachen maar ze werd kwaad op me en zei dat het niet leuk was en dat het zo echt leek en zo.
Vervolgens vertelde ze me dat ze door dat soort dromen hele dagen in bed ligt. Dus Aardbei wat heeft ze nou precies? een hyper overgevoelige persoonlijkheid?
Ik vind die lengte eigenlijk juist mooi. Eigenlijk zou ik liever op langere mannen vallen vanwege het lekker wegkruipen idee enzoquote:Op maandag 2 mei 2011 00:30 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Bekend probleem; ik ben slechts 1.73m wat voor velen een afknapper is.
ik heb het niet over wat het meest voorkomt op de wereld en daarom dominant is.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:32 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Moet ook wel. Maar in Europa komt het wel het meeste voor.
Ik heb precies zulk soort mensen boven me wonen. Ze zijn Heel Erg Vervelendquote:Op maandag 2 mei 2011 00:35 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Je bedoelt die twee kluizenaars? Zou kunnen maar ze sporen niet (feit). Kan me ook niet voorstellen dat als jij gelukkig bent, jezelf niet goed verzorgd. Of dat je hele huis een puinhoop is, je je dieren verwaarloos enzo. Moet juist tegenovergesteld zijn dan, das mijn kijk.
Woon je in Venray? Daar komen ze vandaan.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:36 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik heb precies zulk soort mensen boven me wonen. Ze zijn Heel Erg Vervelend
Waarschijnlijk bruin, dominante gen.quote:Op maandag 2 mei 2011 00:21 schreef iwannabehigh het volgende:
Cool. Lant. Ik heb ook bruine ogen. Jij blauw. Wat voor kind komt daaruit? Wat voor kleur ogen denk je
Zou maar mensen met een varken in huis boven je hebben wonen... elke ochtend wakker worden; niet van de haan die kraait maar het varken dat knort?quote:Op maandag 2 mei 2011 00:36 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik heb precies zulk soort mensen boven me wonen. Ze zijn Heel Erg Vervelend
nou niet dus want ik weet niet hoelang ik ben maar meer iets als 1:83quote:Op maandag 2 mei 2011 00:30 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Bekend probleem; ik ben slechts 1.73m wat voor velen een afknapper is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |