Je weet dat er geen vastgestelde eisen zijn om het verschil tussen aangeschoten en dronken aan te geven? Het zijn maar woorden.quote:
en nu ben je jaloers omdat zij wel met twee gasten gezoend heeft en jij niet?quote:Op zondag 1 mei 2011 20:10 schreef Spongebob10 het volgende:
Geen van beiden, haar beste vriendin. Maar ze belde me in paniek op.
Dat ze een slet is staat in ieder geval vast, dronken of niet.quote:Op zondag 1 mei 2011 20:10 schreef Spongebob10 het volgende:
@FredvZ
Geen van beiden, haar beste vriendin. Maar ze belde me in paniek op.
Ze heeft met een goede vriend gezoend (en meer?) terwijl ze een vriendje heeft en dit zonder overmatig alcoholgebruik. Slet.quote:Op zondag 1 mei 2011 20:15 schreef Spongebob10 het volgende:
@FredvZ Nee ik ben niet jaloers, ze wist het zelf niet. En zoals ik al 10 keer heb gezegd (voor het geval dat je half blind bent) Ik vraag het me gewoon af.
& @9611Niels Ze is geen slet.
Want er zijn inderdaad vastgestelde hoeveelheden om dronken van te raken, die gelden voor iedereen.quote:Op zondag 1 mei 2011 20:22 schreef bokkepoot het volgende:
Drinkt ze vaker? Hoe is ze gebouwd? Hoe snel dronk ze?
Als ze stukken mist is ze waarschijnlijk wel dronken geweest.
Al kun je van die hoeveelheid nog geen eens een beetje aangeschoten raken..
Nee maar als je rustig drinkt en een normale bouw hebt moet je toch wel tegen 5/6 biertjes kunnen?quote:Op zondag 1 mei 2011 20:29 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Want er zijn inderdaad vastgestelde hoeveelheden om dronken van te raken, die gelden voor iedereen.
Als alle omstandigheden goed zijn zal de gemiddelde persoon dat wel kunnen hebben, maar er zijn zoveel dingen meer die daar invloed op kunnen hebben.quote:Op zondag 1 mei 2011 20:31 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Nee maar als je rustig drinkt en een normale bouw hebt moet je toch wel tegen 5/6 biertjes.kunnen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |