Het is te onbeschoft voor woorden maar ik denk dat Gerard hem heeft uitgenodigd...Tenminste zo is hij. Ik hoop dat hij er snel achter komt dat die Alnix het echt achter zijn ellebogen heeft en hij 1 van de grootste profiteurs is die er rondloopt in Nederland...quote:Op zondag 1 mei 2011 11:27 schreef Stability het volgende:
Alex komt deze week al logeren en zodra Karim terug is gaan we met zn 3en een leuke tijd maken <<---- gerards comment
niet te geloven die alex he? heeft ie zich alweer ingelikt om te logeren bij gerard !!!!
Het lijkt me dat Gerard uitstekend in staat is zelf zijn vrienden te kiezen...quote:Op zondag 1 mei 2011 11:27 schreef Stability het volgende:
Alex komt deze week al logeren en zodra Karim terug is gaan we met zn 3en een leuke tijd maken <<---- gerards commentniet te geloven die alex he? heeft ie zich alweer ingelikt om te logeren bij gerard !!!!
tuurlijk. Haar missie mislukte, geeft ze Flip sticker, maakt hij haar daarna uit, dat ze zich aanstelde, nadat hij al een paar keer had geprobeerd op te beuren.... dan moet madame toch weken blijven mokken.quote:
Ik ben ook mijn renschoenen aan het aantrekken.quote:Op zondag 1 mei 2011 11:42 schreef Ransjih het volgende:
ik ga wat anders doen, slapen doen ze ook wel zonder dat ik kijk
Sterk spul dat botox....quote:Op zondag 1 mei 2011 11:41 schreef Nostalgist het volgende:
Momenteel slapen de bewoners...
Joanne met haar ogen open...
Slaapwandelen...quote:
de botanische tuin in delft roept me .....quote:Op zondag 1 mei 2011 11:43 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik ben ook mijn renschoenen aan het aantrekken.
quote:
gerard heeft alles nog niet terug gezien he....als ie dat wel heeft gezien , zal hij als hij slim is , echt wel anders over falex denkenquote:Op zondag 1 mei 2011 11:41 schreef Leandra het volgende:
Thnx love
[..]
Het lijkt me dat Gerard uitstekend in staat is zelf zijn vrienden te kiezen...
Vooralsnog lijkt Gerard sowieso betere keuzes in het leven te hebben gemaakt dan de meesten hier.
Het best verzonnen geheim...quote:
Je moest eens weten...quote:Op zondag 1 mei 2011 11:41 schreef suzi1 het volgende:
na dat valt wel mee denk qua grootste profiteurs van NL
Nou inderdaad daar is ze na 2 weken blijkbaar van genezen ofzo.quote:
Nou, die dyslexie van Laura, vond ik ook wel goed verzonnen.quote:
Heeft al meer leed aangericht, nu is Gerard aan de beurt en Laura pakt hij even mee. Vind je het gek dat hij nog nooit een vriendinnetje heeft gehad in het verleden...juist..quote:
quote:Op zondag 1 mei 2011 11:41 schreef Leandra het volgende:
Thnx love
[..]
Het lijkt me dat Gerard uitstekend in staat is zelf zijn vrienden te kiezen...
Vooralsnog lijkt Gerard sowieso betere keuzes in het leven te hebben gemaakt dan de meesten hier.
en het erge is dat mensen vaak het slecht nederlands kunnen schrijven op dyslexie gooienquote:Op zondag 1 mei 2011 11:46 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nou, die dyslexie van Laura, vond ik ook wel goed verzonnen.
en dat wijst op profiteurisme?quote:Op zondag 1 mei 2011 11:47 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Heeft al meer leed aangericht, nu is Gerard aan de beurt en Laura pakt hij even mee. Vind je het gek dat hij nog nooit een vriendinnetje heeft gehad in het verleden...juist..
Fenneke heeft ook gekeken stab, als ze alex niet waardig genoeg vond was ze er niet in mee gegaanquote:Op zondag 1 mei 2011 11:44 schreef Stability het volgende:
[..]
gerard heeft alles nog niet terug gezien he....als ie dat wel heeft gezien , zal hij als hij slim is , echt wel anders over falex denken
Weet niet welke streams jij gezien hebt maar op mijn streams heeft Laura Alex een kunstje geflikt en m uitgekleedt.quote:Op zondag 1 mei 2011 11:47 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Heeft al meer leed aangericht, nu is Gerard aan de beurt en Laura pakt hij even mee. Vind je het gek dat hij nog nooit een vriendinnetje heeft gehad in het verleden...juist..
dat wel..maar ze heeft volgens mij niet dag en nacht gestreamd zoals wij deden. af en toe een keer toch? ze werkte gewoon elke dag hequote:Op zondag 1 mei 2011 11:48 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Fenneke heeft ook gekeken stab, als ze alex niet waardig genoeg vond was ze er niet in mee gegaan
Laten we nou niet doen alsof het een halve crimineel is, ze zaten in een RLS met een spel-element...quote:Op zondag 1 mei 2011 11:44 schreef Stability het volgende:
[..]
gerard heeft alles nog niet terug gezien he....als ie dat wel heeft gezien , zal hij als hij slim is , echt wel anders over falex denken
Echt, zijn neukbroek uit?quote:Op zondag 1 mei 2011 11:48 schreef rico80 het volgende:
[..]
Weet niet welke streams jij gezien hebt maar op mijn streams heeft Laura Alex een kunstje geflikt en m uitgekleedt.
idd stop er maar meequote:Op zondag 1 mei 2011 11:48 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ja, maar ga hier niet verder in op de details er van.
Als je A zegt, moet je ook B zeggen.quote:Op zondag 1 mei 2011 11:48 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ja, maar ga hier niet verder in op de details er van.
dat zeker niet !! heb ik ook nooit gezegd ! ik vind hem gewoon een looser en dat hij zich bij iedereen opdringt.. meer heb ik niet over hem gezegd.quote:Op zondag 1 mei 2011 11:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Laten we nou niet doen alsof het een halve crimineel is, ze zaten in een RLS met een spel-element...
Ik werk ook bijna elke dag en kreeg genoeg meequote:Op zondag 1 mei 2011 11:49 schreef Stability het volgende:
[..]
dat wel..maar ze heeft volgens mij niet dag en nacht gestreamd zoals wij deden. af en toe een keer toch? ze werkte gewoon elke dag he
helemaal mee eens. Denk een Alex fixatie.... dan denk ik.... je bent nie goe, je bent nie goe.quote:Op zondag 1 mei 2011 11:50 schreef mazaru het volgende:
[..]
Als je A zegt, moet je ook B zeggen.
Dit is wel heel vaag. Had dan gewoon helemaal niets gezegd.
En het feit dat iemand dag en nacht streamt maakt dat hij/zij zo'n fantastisch inzicht in de psyche van een deelnemer heeft?quote:Op zondag 1 mei 2011 11:49 schreef Stability het volgende:
[..]
dat wel..maar ze heeft volgens mij niet dag en nacht gestreamd zoals wij deden. af en toe een keer toch? ze werkte gewoon elke dag he
dat mag hoorquote:Op zondag 1 mei 2011 11:50 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Ik werk ook bijna elke dag en kreeg genoeg meeGeloof me nou maar, Alex is een schat
![]()
Ik blijf hem verdedigen he?
heeft Jo zelfs jou beínvloedt?quote:Op zondag 1 mei 2011 11:51 schreef MargrietV het volgende:
[..]
helemaal mee eens. Denk een Alex fixatie.... dan denk ik.... je bent nie goe, je bent nie goe.
Lol nee niet echtquote:
weet ik niet, ik zeg wat ik van hem vindt. en ik heb het zo gezien ...het zou mijn vriend in ieder geval nooit worden.quote:Op zondag 1 mei 2011 11:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
En het feit dat iemand dag en nacht streamt maakt dat hij/zij zo'n fantastisch inzicht in de psyche van een deelnemer heeft?
Verhip, ik dacht dat m'n beeld sti stond.quote:Op zondag 1 mei 2011 11:41 schreef Nostalgist het volgende:
Momenteel slapen de bewoners...
Joanne met haar ogen open...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |