Rijdt weer, trilt nog wel als een malle... Binnenkort maar eens naar Joure, zit een revisiebedrijf, kunnen ze finetunen (dacht dat dit alleen bij sportauto's gebeurdequote:
De versnellingsbak? En dat valt allemaal nog onder garantiequote:Op maandag 2 mei 2011 22:24 schreef minthy het volgende:
[..]
Rijdt weer, trilt nog wel als een malle... Binnenkort maar eens naar Joure, zit een revisiebedrijf, kunnen ze finetunen (dacht dat dit alleen bij sportauto's gebeurde)
Nee, die is inmiddels wel weer helemaal top! Gerepareerd op kosten van de leverancierquote:Op maandag 2 mei 2011 22:28 schreef justmattie het volgende:
[..]
De versnellingsbak? En dat valt allemaal nog onder garantie?
Ohja, dat was er aan de hand. Met het onweerquote:Op maandag 2 mei 2011 22:31 schreef minthy het volgende:
[..]
Nee, die is inmiddels wel weer helemaal top! Gerepareerd op kosten van de leverancierAfgelopen week stond ik weer stil langs de a28, ANWB dacht dat de V-snaar eraf lag, bleek dat de dynamo aan gort lag... Zelf betalen dus
Ach, ding is 3,5 ton meegegaan
Ja, hou op schei uit... Ik ben als de dood voor onweerquote:Op maandag 2 mei 2011 22:36 schreef justmattie het volgende:
[..]
Ohja, dat was er aan de hand. Met het onweer
In de auto zit je juist hartstikke veiligquote:Op maandag 2 mei 2011 22:42 schreef minthy het volgende:
[..]
Ja, hou op schei uit... Ik ben als de dood voor onweer
Ja, ik weet het... Toch doe ik het in m'n broek! (spreekwoordelijk dan) Ik heb sinds december een Galaxy s en heb er gelijk een stuk of wat weerapps opgezet, zodat ik onweersbuien in de gaten kan houden...quote:Op maandag 2 mei 2011 22:46 schreef justmattie het volgende:
[..]
In de auto zit je juist hartstikke veilig
Is ie nog een beetje snel?quote:Op maandag 2 mei 2011 23:11 schreef minthy het volgende:
[..]
Ja, ik weet het... Toch doe ik het in m'n broek! (spreekwoordelijk dan) Ik heb sinds december een Galaxy s en heb er gelijk een stuk of wat weerapps opgezet, zodat ik onweersbuien in de gaten kan houden...![]()
Snel leeg ja!quote:
dat zou kunnen ja, ik loop nog wel eens in het wild rond. weet je nog waar ergens? zal tussen 1 en 2 of tussen half 4 en 5 zijn geweest denk ik?quote:Op maandag 2 mei 2011 22:07 schreef justmattie het volgende:
[..]
Rocky! Ik zag je zaterdag nog in de stad lopen
Op het Ruiterskwartier, bij de Harmonie. Ik stond alleen even binnen toen je langs liep.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 00:09 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
dat zou kunnen ja, ik loop nog wel eens in het wild rond. weet je nog waar ergens? zal tussen 1 en 2 of tussen half 4 en 5 zijn geweest denk ik?
dat zou kunnen ja. daar ben ik langsgelopen, zag dat daar 1 of ander dancefeest was en ben weer omgekeerdquote:Op dinsdag 3 mei 2011 00:22 schreef justmattie het volgende:
[..]
Op het Ruiterskwartier, bij de Harmonie. Ik stond alleen even binnen toen je langs liep.
Was geloof ik rond een uur of 4
Wij zaten een kroegje eerderquote:Op dinsdag 3 mei 2011 00:24 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
dat zou kunnen ja. daar ben ik langsgelopen, zag dat daar 1 of ander dancefeest was en ben weer omgekeerd
zo, nu pitten. slaap lekker allen! over 6.5u gaat mn wekker weer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |