bronquote:overval op juwelier verijdeld aan centraal station
18:28 Update
Vanmiddag rond 11.30u is op de hoek van de De Keyserlei en het Astridplein een overval op een juwelier verijdeld door andere juweliers en omstanders. Volgens getuigen werden de overvallers hard aangepakt en vervolgens gewond afgevoerd.
Bij juwelier Abai kwamen twee mannen binnen die gekleed waren als postbeambten. De juwelier kreeg in de mot dat er iets niet klopte en sloeg alarm. Er ontstond een gevecht in de juwelierszaak, waarbij de eigenaar gewond raakte aan het gezicht.
Massagevecht
De buurman hoorde het lawaai en kwam tussenbeide. Daarop zetten de overvallers het op een lopen. Ze hadden geen buit gemaakt en waren niet gewapend. Terwijl ze probeerden te vluchten op de fiets, stormden verschillende juweliers van in de buurt de straat op. Die konden de overvallers overmeesteren, en deelden rake klappen uit. Een getuige gewaagde zelfs van "een massagevecht waar wel minstens 30 mensen bij betrokken waren".
Een politiepatrouille in burger die in de buurt was, kon de overvallers, met behulp van de omstanders, aanhouden en wachtte op versterking. Beide overvallers en de eigenaar van de zaak zijn naar het ziekenhuis gebracht voor verzorging. Volgens getuigen was een overvaller er erg aan toe en baadde zijn gezicht in het bloed.
De verdachten zullen vandaag later op de dag verhoord worden en het labo voerde een sporenonderzoek uit. Over de identiteit van de overvallers is voorlopig niets geweten.
DVD
Foto's: Dirk Kerstens
risico van het vak.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:06 schreef Boldface het volgende:
Je zult zien dat er mensen worden aangeklaagd. Er is buitensporig geweld gebruikt, aangezien één van de overvallers een gezicht had dat 'baadde in het bloed'.
Terecht. Ongewapende mensen die op de vlucht zijn in elkaar meppen heeft niets meer met (zelf)verdediging te maken. Typisch voorbeeld van zinloos geweld.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:06 schreef Boldface het volgende:
Je zult zien dat er mensen worden aangeklaagd. Er is buitensporig geweld gebruikt, aangezien één van de overvallers een gezicht had dat 'baadde in het bloed'.
Als die 30 personen gewoon ontkennen en niks zeggen, kan er niemand veroordeeld worden. Onvoldoende bewijs.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:06 schreef Boldface het volgende:
Je zult zien dat er mensen worden aangeklaagd. Er is buitensporig geweld gebruikt, aangezien één van de overvallers een gezicht had dat 'baadde in het bloed'.
Klopt, maar precies wat Kingston zegt:quote:
quote:Ongewapende mensen die op de vlucht zijn in elkaar meppen heeft niets meer met (zelf)verdediging te maken. Typisch voorbeeld van zinloos geweld.
Beter hadden ze die klootzakken gewoon van de fiets af getrokken. Maar om dan te gaan slaan... Niet dat ik medelijden heb, al sla je ze invalide, maar je graaft je eigen graf!quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:08 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Terecht. Ongewapende mensen die op de vlucht zijn in elkaar meppen heeft niets meer met (zelf)verdediging te maken. Typisch voorbeeld van zinloos geweld.
Ja ok, echte helden laten zich beroven en doen vervolgens niksquote:Op vrijdag 29 april 2011 19:08 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Terecht. Ongewapende mensen die op de vlucht zijn in elkaar meppen heeft niets meer met (zelf)verdediging te maken. Typisch voorbeeld van zinloos geweld.
quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:08 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Terecht. Ongewapende mensen die op de vlucht zijn in elkaar meppen heeft niets meer met (zelf)verdediging te maken. Typisch voorbeeld van zinloos geweld. eigen rechter spelen
Als je steelt verdien je het gewoon.quote:
En dat is dus eigen rechter spelen, wat niet mag/hoort. Al kan ik de juweliers begrijpen.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:28 schreef feesbeeest het volgende:
[..]
Als je steelt verdien je het gewoon.
Dus als je b.v. in elkaar geslagen wordt, mag je jezelf niet verdedigen.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:29 schreef Piles het volgende:
[..]
En dat is dus eigen rechter spelen, wat niet mag/hoort. Al kan ik de juweliers begrijpen.
nee dat is eigen rechtertje spelen.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:29 schreef HSG het volgende:
[..]
Dus als je in b.v. elkaar geslagen wordt, mag je jezelf niet verdedigen.
Dat zeg ik toch nietquote:Op vrijdag 29 april 2011 19:29 schreef HSG het volgende:
[..]
Dus als je in b.v. elkaar geslagen wordt, mag je jezelf niet verdedigen.
Zelf om gevraagd. Maar het is in België gebeurd. In Nederland doet de politie toch niks dus eigen rechter spelen is hier wel nodig.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:30 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch niet
Maar met 30 man 1 persoon in elkaar slaan is nou niet echt zelfverdediging te noemen he
Tuurlijkquote:Op vrijdag 29 april 2011 19:31 schreef HSG het volgende:
[..]
Zelf om gevraagd. Maar het is in België gebeurd. In Nederland doet de politie toch niks dus eigen rechter spelen is hier wel nodig.
Valt wel mee, zo goed is het niet.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:29 schreef Conflict het volgende:
Wat een geweldig geschreven nieuwsbericht!
quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:33 schreef feesbeeest het volgende:
[..]
Valt wel mee, zo goed is het niet.
Ik heb wel beter gezien.quote:
Ja, maar ik ben niet sarcastisch.quote:
Niet alle Joden zijn slecht, kom op.quote:
je weet niet eens wat het is blijkbaarquote:Op vrijdag 29 april 2011 19:44 schreef feesbeeest het volgende:
[..]
Ja, maar ik ben niet sarcastisch.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |