quote:Op donderdag 28 april 2011 12:30 schreef aloa het volgende:
[..]
Kan nog best hoger worden. Het is nu nog donker in de V.S. en een giga puinhoop.
Ja, weet je, ze hebben zo lopen waarschuwen de hele tijd, er werden schuilkelders omgeroepen en er werd echt gesmeekt om niet in mobile homes te blijven in alle uitzendingen die ik heb gevolgd. Ik denk dat het ook te maken heeft met het idee dat zulke dingen altijd anderen overkomen, dit is iets dat je op TV ziet niet iets dat hen zelf kan overkomen. Dat is jammer genoeg een heel menselijke, dodelijke reactie....quote:Op donderdag 28 april 2011 12:40 schreef Burnie88 het volgende:
Met dit dodenaantal hebben we het volgens mij over één van de zwartste tornadodagen ooit... Echt sick.
Als je trouwens op SPC kijkt; heel veel doden door van die mobiele woonwagens. Daar moeten ze echt iets aan gaan doen daaro.
juist, er werd gister niet anders gezegd, en naar mijn mening zijn er overal plaatsen zat om jezelf te verschuilen. maar het is daar ook de angst, want helaas op deze momenten zijn er ook de personen die alles gaan "onderzoeken" en soms spullen "lenen".quote:Op donderdag 28 april 2011 12:47 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ja, weet je, ze hebben zo lopen waarschuwen de hele tijd, er werden schuilkelders omgeroepen en er werd echt gesmeekt om niet in mobile homes te blijven in alle uitzendingen die ik heb gevolgd. Ik denk dat het ook te maken heeft met het idee dat zulke dingen altijd anderen overkomen, dit is iets dat je op TV ziet niet iets dat hen zelf kan overkomen. Dat is jammer genoeg een heel menselijke, dodelijke reactie....
quote:Weather Channel:
AP: Death toll has risen to 173 across 5 states....128 dead in AL alone....32 in MS.
owwww, wat erg zeg, heftigquote:Op donderdag 28 april 2011 13:40 schreef bollokus het volgende:
TORNADO TRAGEDY
VIDEO: 178 dead across South as deadliest tornado outbreak since 1974 rips through South; 128 dead in Alabama; Tuscaloosa completely shattered
beetje misselijke smiley waar je elke keer het bericht mee begintquote:Op donderdag 28 april 2011 13:40 schreef bollokus het volgende:
TORNADO TRAGEDY
VIDEO: 178 dead across South as deadliest tornado outbreak since 1974 rips through South; 128 dead in Alabama; Tuscaloosa completely shattered
Post icon bedoel je.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:56 schreef Frutsel het volgende:
[..]
beetje misselijke smiley waar je elke keer het bericht mee begint
hij heeft er waarschijnlijk gewoon geen erg in dat ie die gebruiktquote:Op donderdag 28 april 2011 14:03 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Post icon bedoel je.Die is bij dit soort berichten idd een beetje not done...
Precies, dat kunnen we dus beter even zeggen...?quote:Op donderdag 28 april 2011 14:05 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
hij heeft er waarschijnlijk gewoon geen erg in dat ie die gebruikt
ik had er niet op gelet, heb mmaar gelijk de standaard verandert maar jullie hebben gelijk komt niet echt netjes over in dit soort gevallen.... maar ik let daar niet zo op ......quote:Op donderdag 28 april 2011 13:56 schreef Frutsel het volgende:
[..]
beetje misselijke smiley waar je elke keer het bericht mee begint
Eindigt op 28 april om 8 uur.. Je kan beter deze site in de gaten houden:quote:Op donderdag 28 april 2011 14:03 schreef kahaarin het volgende:
Hmm, vanavond weer een waarschuwing: http://www.weather.gov/fo(...)s/conusHazardDay.php
Trieste zaak....quote:Op donderdag 28 april 2011 13:40 schreef bollokus het volgende:
TORNADO TRAGEDY
VIDEO: 178 dead across South as deadliest tornado outbreak since 1974 rips through South; 128 dead in Alabama; Tuscaloosa completely shattered
quote:Op donderdag 28 april 2011 14:11 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Trieste zaak....
Eigenlijk is het marcabre... Wij zaten vanuit onze luie stoel live naar een ramp te kijken
Moet je nagaan dat je vaak die zware krengen niet eens ziet, laat staan live op tv ( Greensburg ) en je nu gewoon de totale verwoesting live kon meemaken. Heel bijzonder gevoel, niet te omschrijven.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:11 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Trieste zaak....
Eigenlijk is het marcabre... Wij zaten vanuit onze luie stoel live naar een ramp te kijken
vind het ook ontzettend dubbel allemaalquote:Op donderdag 28 april 2011 14:14 schreef Drassss het volgende:
[..]
Moet je nagaan dat je vaak die zware krengen niet eens ziet, laat staan live op tv ( Greensburg ) en je nu gewoon de totale verwoesting live kon meemaken. Heel bijzonder gevoel, niet te omschrijven.
Ik kan het me wel voorstellen.....quote:Op donderdag 28 april 2011 14:14 schreef Drassss het volgende:
[..]
Moet je nagaan dat je vaak die zware krengen niet eens ziet, laat staan live op tv ( Greensburg ) en je nu gewoon de totale verwoesting live kon meemaken. Heel bijzonder gevoel, niet te omschrijven.
Ah okay, thnx.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:09 schreef Burnie88 het volgende:
[..]
Eindigt op 28 april om 8 uur.. Je kan beter deze site in de gaten houden:
http://www.spc.noaa.gov/
Daar staat dat er een 10% kans is (slight) dat er tornado's zullen ontstaan rond de oostkust.
Als je bij [severe] de tornado probability en rotating storm potential aanklikt zie je dat de hele westkust nog niet gevrijwaard is van tornado waarschuwingen.quote:
dat 2e filmpje had ik gister gezien jij... ongelofelijk!quote:
Ik denk inderdaad dat heel veel mensen een verkeerd beeld hebben over Amerika kijkend naar hoe arm/rijk het daar wel niet is. Zeker in die staten die jij noemt is het soms echt dramatisch. Laat staan alle afgelegen dorpjes in die staten waar echt 0,0 iets te beleven is, laat staan werk? Ik heb flink wat rond gereden in de staat Oklahoma en wat ik daar allemaal tegen kwam was ook best schokkend en troosteloos.. Kan je niet voorstellen.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:43 schreef alors het volgende:
Bizar joh, ik was er een dikke maand geleden.. in Alabama, Tenessee, Mississippi, Louisiana, North Carolina en Georgia geweest en het was echt prima weer daar. Toen was er één tornado maar die hebben we niet gezien alleen de bui die erbij hoorde (en dat is pas echt regen) meegekregen.
Maar wel veel houten huizen, in duurdere wijken staan wel stenen huizen, maar er is daar wel veel armoede hoor, vond ik best schokkend om te zien.
ik denk dat we het allemaal teveel met onze eigen situatie hier in NL vergelijken. Je hebt hier ook wel armoede, maar is idd niet te vergelijken met daar. Ik hoop het hier echter nooit mee te maken eerlijk gezegdquote:Op donderdag 28 april 2011 14:47 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat heel veel mensen een verkeerd beeld hebben over Amerika kijkend naar hoe arm/rijk het daar wel niet is. Zeker in die staten die jij noemt is het soms echt dramatisch. Laat staan alle afgelegen dorpjes in die staten waar echt 0,0 iets te beleven is, laat staan werk? Ik heb flink wat rond gereden in de staat Oklahoma en wat ik daar allemaal tegen kwam was ook best schokkend en troosteloos.. Kan je niet voorstellen.
Qua weer, aub niet. Moet je nagaan dat vorig jaar in juli met de estofex lvl 3 waarschuwingen mensen nog "vrolijk" in hun sta-carvans gaan zitten aan het water.. je opeens een echte tornado op je af ziet komen. Heb je er ook meteen een rampgebied bij.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:49 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ik denk dat we het allemaal teveel met onze eigen situatie hier in NL vergelijken. Je hebt hier ook wel armoede, maar is idd niet te vergelijken met daar. Ik hoop het hier echter nooit mee te maken eerlijk gezegd
Tja, maar de meeste mensen letten ook helemaal niet op het weer, heb bij onweer ook wel eens mensen in zwemwater zien blijven....quote:Op donderdag 28 april 2011 14:53 schreef Drassss het volgende:
[..]
Qua weer, aub niet. Moet je nagaan dat vorig jaar in juli met de estofex lvl 3 waarschuwingen mensen nog "vrolijk" in hun sta-carvans gaan zitten aan het water.. je opeens een echte tornado op je af ziet komen. Heb je er ook meteen een rampgebied bij.
Ken je nagaan, ik wist niet eens dat je die standaard kon instellen, zo erg let ik daar dan weer opquote:Op donderdag 28 april 2011 14:08 schreef bollokus het volgende:
[..]
ik had er niet op gelet, heb mmaar gelijk de standaard verandert maar jullie hebben gelijk komt niet echt netjes over in dit soort gevallen.... maar ik let daar niet zo op ......
Lol! Conclusie misverstandje?quote:Op donderdag 28 april 2011 15:22 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ken je nagaan, ik wist niet eens dat je die standaard kon instellen, zo erg let ik daar dan weer op
Waar praten we eigenlijk over?quote:Op donderdag 28 april 2011 15:22 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ken je nagaan, ik wist niet eens dat je die standaard kon instellen, zo erg let ik daar dan weer op
over een per ongeluk verkeerd ingestelde PI in de posts van iemand.quote:
quote:Op donderdag 28 april 2011 15:42 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
over een per ongeluk verkeerd ingestelde PI in de posts van iemand.
dodental in USA loopt op, oei
[ afbeelding ]
Wist niet eens dat zoiets bestondquote:Op donderdag 28 april 2011 15:42 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
over een per ongeluk verkeerd ingestelde PI in de posts van iemand.
dodental in USA loopt op, oei
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |