quote:
Op maandag 20 juni 2011 18:55 schreef S2Madness het volgende:Sele-speed rijdt trouwens ook voor geen meter, een gerobotiseerde handbak... doe het dan zelf.
Beetje rare reactie, vind ik. Juist heel veel echte sportauto's, zoals Lamborghini's, hebben een gerobotiseerde handbak. Systemen als DSG zijn ook gewoon gerobotiseerde handbakken, maar dan met twee koppelingen.
Je ziet juist dat veel mensen dergelijke systemen wel waarderen. Als die mensen zelf hadden willen schakelen, hadden ze dat echt wel gedaan. Maar ik mis ook altijd een beetje het stoere van het zelf schakelen. Leuk op het circuit misschien, maar op de openbare weg is het maar zeer beperkt nuttig.
En Selespeed kan prima rijden, alleen is het nogal storingsgevoelig. Maar als het gewoon 100% goed werkt, schakelt het heel soepel.