Bronquote:NSA bevestigt buitenaards leven
MARYLAND - In een vrijgegeven document van de National Security Agency (NSA) wordt bevestigd dat er contact is geweest met buitenaards leven. De Amerikaanse geheime dienst heeft bijna dertig boodschappen ontvangen vanuit de ruimte.
Niet alle boodschappen vanuit de ruimte konden worden ontcijferd. Zo bevatten sommige boodschappen een wiskundige formule, terwijl andere weer bestaan uit andere coderingen.
Het contact tussen de aarde en de ruimte heeft plaatsgevonden via de satelliet Sputnik van de Sovjet-Unie. De NSA heeft het geheime dossier onlangs moeten vrijgeven na een jarenlange rechtszaak.
Eerder kwam John F. Kennedy nog in het nieuws omdat de suggestie is ontstaan dat hij vermoord zou zijn om zijn interesse in buitenaards leven. Ook opende de FBI noodgedwongen haar geheime 'alien-archief' en werd in Rusland het stoffelijk overschot van een ruimtewezen gevonden.
Nee, want hier op FOK! was dit bericht door Djeez gepost op de FP. En alles wat door Djeez wordt gepost verliest instant zijn geloofwaardigheid.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:03 schreef ForumPimp het volgende:
[..]
Bron
Dit is toch belangrijk / groot nieuws lijkt mij?
Jup, topic mag wel dicht dan.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:10 schreef IBAZ het volgende:
Is al een topic over.
http://forum.fok.nl/topicchain/910
Oh ja, dat document waar al op iedere bladzij staat dat het unclassified is, in dezelfde druk als de rest van het document. Ik heb verder geen idee wat ze hiermee willen, maar het lijkt een beetje onzin te zijn... ik zie er weinig spectaculairs in, tenminste.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:05 schreef ForumPimp het volgende:
Het dossier staat trouwens hier: http://www.nsa.gov/public_info/_files/ufo/key_to_et_messages.pdf
Inderdaad, klinkt een beetje als het script van een gemiddelde Hollywood film.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:46 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Via de Spoetnik satelliet?
Meteen het eerste ding dat we de ruimte in schieten, leidt tot contact met aliens. En alle andere (geavanceerdere) zaken die we lanceren krijgen helemaal geen contact?
Lijkt me beetje vergezocht..
Omdat de aarde de enige leefbare planeet is? Op de andere planeten is er geen atmosfeer of geen water of het is te heet of te koud.quote:Op woensdag 27 april 2011 23:02 schreef plonsikduik het volgende:
als iemand mij kan vertellen of schrijven waarom WIJ de enigste in dat grootte universum zouden moeten zijn. een klein beetje kansberekening en je begrijpt dat WIJ zelker niet6 alleen zijn.
Hoe wil je een kansberekening maken zonder parameters?quote:Op woensdag 27 april 2011 23:02 schreef plonsikduik het volgende:
als iemand mij kan vertellen of schrijven waarom WIJ de enigste in dat grootte universum zouden moeten zijn. een klein beetje kansberekening en je begrijpt dat WIJ zelker niet6 alleen zijn.
quote:The Drake equation consists of a large number of probabilities multiplied together. Since each factor is guaranteed to be somewhere between 0 and 1, the result is also guaranteed to be a reasonable-looking number between 0 and 1. Unfortunately, all the probabilities are completely unknown, making the result worse than useless.
quote:The problem, of course, is that none of the terms can be known, and most cannot even be estimated. The only way to work the equation is to fill in with guesses. [...] As a result, the Drake equation can have any value from "billions and billions" to zero. An expression that can mean anything means nothing. Speaking precisely, the Drake equation is literally meaningless...
Hoe weet jij dat nou weer man?quote:Op woensdag 27 april 2011 23:07 schreef twaalf het volgende:
[..]
Omdat de aarde de enige leefbare planeet is? Op de andere planeten is er geen atmosfeer of geen water of het is te heet of te koud.
Simpele filosofie, dat iets zo is wil niet zeggen dat het zo moet zijn.quote:Op woensdag 27 april 2011 23:11 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
Hoe wil je een kansberekening maken zonder parameters?
En kom niet aan met de Drake equation, want ook díe gaat uit van onbekende parameters om maar een 'leuke' uitkomst te krijgen:
Er is een prachtig prachtig principe, zorg eerst voor bewijs en dan wil ik het geloven. Je moet het nu niet aan mij overlaten om te bewijzen dat er geen planeten zijn met leven.quote:
Hoezo is die hoeveelheid 'zo groot'?quote:Er zijn miljarden sterrenstelsels met elk velen sterren. En een hoop van die sterren hebben planeten.
Een aantal van die planeten staan op de juiste afstand van een ster om een atmosfeer te vormen en om leven te kunnen bevatten. De hoeveelheid planeten die daar voor in aanmerking komen is zo groot. Het zou onlogischer zijn dat er geen buitenaards leven is.
Dat heeft niks met kansberekeningen te maken. Dáár ging het mij om.quote:Op woensdag 27 april 2011 23:13 schreef Daniel1976 het volgende:
Simpele filosofie, dat iets zo is wil niet zeggen dat het zo moet zijn.
Of terwijl, dat wij hier zijn en dat dat komt door specifieke toevalligheden, wil niet zeggen dat dat de enige manier is waarop leven mogelijk is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |