quote:Op zaterdag 7 mei 2011 11:33 schreef bianca en michael het volgende:
Diever is nog geboren als Parson Jack Russell maar tegenwoordig heet het ras Parson Russell. Dat Jack moest er zeker om een reden af
Voor mij no problem om waar dan ook heen te rijden, evt. meerdere personen/honden. Idem voor mijn ouders denk ikquote:Op zaterdag 7 mei 2011 11:40 schreef oh-oh het volgende:
Er is nog nooit een meet geweest hoor.
Belana en ik hadden afgesproken omdat ze in de buurt was, we wonen zo ver uit elkaar![]()
An sich lijkt het me wel leuk maar voor mij is alles meestal wel ver , zeker met het OV
Golden Retriever,Poedel,Kortharige Collie .quote:Op zaterdag 7 mei 2011 10:55 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Hij heeft al een vriendin
Mijn moeder werkt 9 uur per dag, maar is tussen de middag wel thuis om de hond uit te laten. Mijn broertje gaat naar school tot een uur of 16h ofzo. Dus de hond is toch best veel alleen.
Over die labrador; ik heb zelf een kruising van een labrador en een herder, en in het asiel vertelden ze ons dat het over het algemeen geen moeilijke honden waren. Dat bleek ook zo te zijn; hoewel we onervaren waren en ook geen puppycursus ofzo hebben gedaan hebben we hem toch goed opgevoed al zeg ik het zelf
Wat is in jouw ervaring een makkelijke hond? Jij hebt zelf duitse herders toch?
Nogmaals ik/we kunnen mensen/honden ophalen, ook wat verder weg hoor.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 13:47 schreef Belana het volgende:
dat geplas tegen alle bomen hoef je niet toe te laten. Ik heb er nu 1 van allebei en de reu is zeker makkelijker, Noes is een felle dame en ik zag het maar weer met de meeting met oh-oh, Noes bleef Kees maar treiteren, Gabber niet.
een meeting lijkt me best leuk, maar lastig denk ik voor iedereen.
Soesterduinen is lekker centraal, dat dan wel, maar of het haalbaar is?
Misschien mag je er één van oh-oh lenen/vasthouden. Ik heb er helaas geen meer 'over'quote:Op zaterdag 7 mei 2011 15:29 schreef Dandilion het volgende:
Als er n meeting word georganiseerd ben ik graag van partij zonder hond :-)
Zeg het zijn toch roedeldieren!!quote:Op zaterdag 7 mei 2011 16:41 schreef _Multiply86_ het volgende:
Ik ga sowieso niet met een hele grote groep meeten, daar doe ik Jazz geen plezier meeEn die 2 grote reuzen van Belana zal ze ook vreselijk vinden
Gefeliciteerd!quote:Op zaterdag 7 mei 2011 15:33 schreef -CRASH- het volgende:
![]()
Vandaag is ze 1 jaartje jong
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Haha ja ze heeft thuis al een roedel:pquote:Op zaterdag 7 mei 2011 16:42 schreef bianca en michael het volgende:
[..]
Zeg het zijn toch roedeldieren!!
quote:Op zaterdag 7 mei 2011 16:41 schreef bianca en michael het volgende:
[..]
Misschien mag je er één van oh-oh lenen/vasthouden. Ik heb er helaas geen meer 'over'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |