quote:Baerke van der Meij heeft indruk gemaakt op VVV-Venlo. Na een geslaagde proeftraining dinsdag bood de Limburgse club de anderhalf jaar oude peuter een profcontract voor tien jaar aan.
De in Venlo geboren Van der Meij is de laatste week uitgegroeid tot een internetsensatie. Vorige week maandag zette vader Jorg voor de lol een filmpje op YouTube (zie hieronder) waar Baerke zijn voetbalambities liet zien door drie ballen achter elkaar in een speelgoedkist te schoppen. Het filmpje van de voetballende peuter is al bijna 900.000 keer bekeken. De Amerikaanse nieuwszender CNN en het Amerikaanse blad Sports Illustrated plaatsten het filmpje zelfs op hun website.
VVV besloot het talent daarop uit te nodigen voor een proeftraining, waar hij profvoetballer Ken Leemans verblufte met zijn traptechniek. De reactie van de Belgische middenvelder was zo positief dat Marco Bogers, directeur commerciële/algemene zaken VVV-Venlo, symbolisch een profcontract van tien jaar liet ondertekenen door de peuter.
Hij is nu al beter joh, duidelijk toch!quote:
Dan is ie 11, weet je nog niks! Ik zou even wachten tot z'n 15e voordat Ajax hem contracteert.quote:
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=135831quote:VVV-Venlo is nog verwikkeld in een strijd om lijfsbehoud in de Eredivisie, maar heeft ondertussen wel tijd om de zinnen even te verzetten. De Limburgers hebben namelijk de anderhalf jaar oude Baer van der Meij vastgelegd. Het talent krijgt overigens slechts een contract voor één dag voorgelegd.
VZ heeft het ook niet altijd bij het goede eind hé!quote:Op dinsdag 26 april 2011 19:25 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=135831
http://www.vi.nl/Achtergr(...)r-tien-jaar-vast.htmquote:Op dinsdag 26 april 2011 19:25 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=135831
Verder niemand die het leestquote:
Ik zie die peuter al in een Hummer rijden gewoon op een normale stoel, en dat Wesley er naast zit op een kussentje.quote:Op dinsdag 26 april 2011 20:49 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
[..]
En nu al groter dan Sneijder
letterlijk
quote:Op dinsdag 26 april 2011 23:01 schreef heloef het volgende:
Dit is een hoax kan niet anders maar twijfel toch omdat het op VI staat.
En dan te denken dat ik berichten normaal al slecht doorleesquote:symbolisch een profcontract van tien jaar liet ondertekenen door de peuter.
Ik had dus verder moeten lezen.quote:Op dinsdag 26 april 2011 23:02 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
[..]
En dan te denken dat ik berichten normaal al slecht doorlees
lolquote:Op woensdag 27 april 2011 00:08 schreef Paul-89 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |