Daar mag nooit in staan dat je niet weg mag als je weg wilt.quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:30 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ja, dat is een eerste reactie, maar je weet bij God niet wat voor contract ze ondertekend hebben.
Denk dat dit een heel groot punt is.....quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:31 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Precies, alleen als je wegloopt dan heeft dat consequenties, dan ben je je inleg en je dagvergoeding kwijt, denk niet dat Mo dat kan betalen.
Ik vind dat mo het wel goed ziet qua Jo. Jo lult over mo en dat smoelwerk wat ze de laatste dagen heeft.quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:31 schreef sjampoeh het volgende:
mo wil jo nu raken met haar kutopmerkingen
heerlijk dit he!quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:34 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ik vind dat mo het wel goed ziet qua Jo. Jo lult over mo en dat smoelwerk wat ze de laatste dagen heeft.
Zou kunnen, misschien nog wel ergere dingen.quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:34 schreef liqrich het volgende:
in dat contract staat waarschijnlijk wel dat je je dagvergoeding niet krijgt en dat is ondertussen ook meer dan 3000 euro
nog niks over gehoord hier in limbolandquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:34 schreef Flashbox het volgende:
Het enige hoogbegaafe wat die snol heeft zit volgens mij in haar broek, en dat zal wel hoog aangeschreven staan in limboland.
deur zit op slotquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:34 schreef Stability het volgende:
doe het op de stability manier, mo! koffers pakken , die deur in de tuin opendoen en gaaaaaaaaaaaan !! wat nou tegenhouden? wie houdt je tegen? opbokken NUUUUUU
dan nog...ze zijn zonder iets daar gekomen,hebben heerlijk kunnen uitrusten, dus koffer pakken en opbokken......dan maar geen geld....geluk is belangrijker dan dat stinkgeld hoorquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:34 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Zou kunnen, misschien nog wel ergere dingen.
Maik is zijn ontsnapping aan het voorbereiden!quote:
Nou bij mij niet, ben Limburgsequote:Op dinsdag 26 april 2011 13:34 schreef Flashbox het volgende:
Het enige hoogbegaafe wat die snol heeft zit volgens mij in haar broek, en dat zal wel hoog aangeschreven staan in limboland.
Ze is jurist....ze hoeft echt geen dubbeltjes om te draaienquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:34 schreef liqrich het volgende:
in dat contract staat waarschijnlijk wel dat je je dagvergoeding niet krijgt en dat is ondertussen ook meer dan 3000 euro
juistquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:36 schreef Pippien het volgende:
Ze gaat huilen, omdat ze weet dat de anderen doorhebben dat ze een raar spel speelt. En nu wil ze niet dat anderen achter haar rug om praten, maar als ze haar het recht op de man af vragen, voelt ze zich aangevallen..
En ja hoor, ze is begonnen met haar een op een gesprekken, waarin ze de rstvan de groep zwart maakt. Wat kan zij dingen verdraaien, zeg.
Er zijn maar weinig sloten bestand tegen grof geweldquote:
Waarom? Hij doet het toch zelf?quote:
lullen wel roddelen nier. Ze zegt idd ook alles in het gezichtquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:35 schreef PoezeligDing het volgende:
En jo beweert glashard dat ze niet over mo lult.
open trappen...ik zou dat doen als ik echt weg zou willen, dan houdt niemand me tegenquote:
Nou ze liet zelf vallen dat ze een aardige schuld hadquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:36 schreef marjolleke het volgende:
[..]
Ze is jurist....ze hoeft echt geen dubbeltjes om te draaien
Dt zegt ze niet ze zegt dat alles wat ze over haar tegen anderen heb gezegd ook tegen haar heb gezegdquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:35 schreef PoezeligDing het volgende:
En jo beweert glashard dat ze niet over mo lult.
over de schuttingquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:36 schreef mazaru het volgende:
[..]
Er zijn maar weinig sloten bestand tegen grof geweld
En SS 2012, want ik denk dat ik niet weer ga kijken!!!quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:36 schreef meneertje1972 het volgende:
Monique wil dat ze nu stoppen met het gesprek anders denken de mensen thuis alleen maar dat ze huilt. JE DOET NIET ANDERS en je verknalt heel SS 2011.
Welke oordopjes heb jij? Die wil ik ook!quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:36 schreef superkokje het volgende:
[..]
lullen wel roddelen nier. Ze zegt idd ook alles in het gezicht
klim op het dak....dat mag ook niet...en aan de andere kant er weer vanaf...klaaaaaaaarquote:
inddquote:
Schuld...gevoel denk ikquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:36 schreef liqrich het volgende:
[..]
Nou ze liet zelf vallen dat ze een aardige schuld had
quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:38 schreef just me het volgende:
Mo gaat nog niet naar huis, nog lange niet, nog lange niet
die komt er niet, trust mequote:Op dinsdag 26 april 2011 13:37 schreef Vikingsmeisje het volgende:
[..]
En SS 2012, want ik denk dat ik niet weer ga kijken!!!
Ik hoop van wel. Dit is juist wat MO wil bereiken, dat Nederland haar erin houdt. Eruit met da biatchquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:38 schreef just me het volgende:
Mo gaat nog niet naar huis, nog lange niet, nog lange niet
Geloof je het echt, die gast heeft een net zo grote plaat voor zijn kop als die janksnolquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:38 schreef Blackprinces het volgende:
[..]
indd
Maik heeft nu redelijk kunnen volgen hoe ze is, hij zal het wel niet willen zien.
Komt ie er nog wel achter
Jojo bedoelde ik.quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:37 schreef mazaru het volgende:
En over wie gaat het gesprek weer??
![]()
Over Momo
Misschien heeft Bridget Maasland nog een plek in een van de benchesquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:38 schreef bixs het volgende:
ik pas, ik wil mo niet in mijn huis.
wie wel zeg het maar
donderdag rond 2200 uur dan maarquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:38 schreef just me het volgende:
Mo gaat nog niet naar huis, nog lange niet, nog lange niet
Dan gun ik hem een lang rot leven met haar.quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:39 schreef Flashbox het volgende:
[..]
Geloof je het echt, die gast heeft een net zo grote plaat voor zijn kop als die janksnol
quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:38 schreef shomila het volgende:
Jo zit het niet lekker dat Mo haar niet begrijpt.Ze wil perse weten wat.
quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:39 schreef mazaru het volgende:
[..]
Jojo bedoelde ik.
Die twee bedsletten lijken ook zo op elkaar. Vanaf dag 1 gooi ik ze al door elkaar.
quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:40 schreef Stability het volgende:
wat een energie steken ze in dat mokkel zeg! ga wat leuks doen daar, zwemmen ofzo...
laat die labiele debiel lekker in haar vet gaarsmoren, ik ben haar helemaal zat..ik zou een trapje voor haar maken, haar spullen op het dak gooien en haar toesneren dat ze het dak op kan met haar gezeik...aandachtstrekster dat ze is....wil je weg> help ik je ff !! de stabbie manier !
Maar Mo heeft 7 jaar langer kunnen oefenen.quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:39 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ze zijn zó hetzelfde, de één is geen haar beter dan de ander.
Maar dat staat zo lief in de uitzending, jo die zo goed voor anderen zorgt.quote:
haha ja ik zit me echt op te vreten hier om dat achterlijke mens....hup eruit NUquote:
ik stem lekker ook op moquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:42 schreef Stability het volgende:
gerard houdt zich er heeeeeeeel verstandig buiten...die zal ook wel denken hahaa
ik stem helemaal op niemand...van mij krijgen ze geen cent hoor...en ik ben echt niet gierig ofzo, maar ze verdienen het gewoon niet, met al dat gemanipuleer en al die streamlocks en al dat geslaap...ze doen niks voor hun geldquote:
het was wel mo die indereen bewerkte dat aafke genomineerd moest worden en nu janken dat ze weg isquote:Op dinsdag 26 april 2011 13:41 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Maar dat staat zo lief in de uitzending, jo die zo goed voor anderen zorgt.
Huh, ik hoor mo plots over aafke..![]()
Ik stem ook niet, en ik ben wel gierig met dit soort dingen!quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:44 schreef Stability het volgende:
[..]
ik stem helemaal op niemand...van mij krijgen ze geen cent hoor...en ik ben echt niet gierig ofzo, maar ze verdienen het gewoon niet, met al dat gemanipuleer en al die streamlocks en al dat geslaap...ze doen niks voor hun geld
quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:44 schreef just me het volgende:
Ik ga maar even stofzuigen dan doet er iemand nog iets nuttigs
daarom,. laten ze hun eigen troep maar financieren , ik doe niet meequote:Op dinsdag 26 april 2011 13:45 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ik stem ook niet, en ik ben wel gierig met dit soort dingen!![]()
Hoor net dat er miljoenen mee gemoeid zijn..
quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:46 schreef bixs het volgende:
ik ga ff laura na doon door even te gaan slaapen op mijn rode bank.
laters
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |