Mwa, ze zei "Bollywood-danser" Maar niet perse in een film.quote:Op maandag 25 april 2011 17:10 schreef marjolleke het volgende:
[..]
De avond waarin alle clues voorbij kwamen (die Mo moest onthouden) had Jo het geheim al goed.
Zij heeft toen in de slaapkamer tegen Flip en Mo letterlijk gezegd: Karim is een danser in een Bollywoodfilm.
Voor het eerst in 2 weken doen ze weer eens iets aan het spel waar het eigenlijk om gingquote:Op maandag 25 april 2011 17:14 schreef LekkerSimpel het volgende:
Nu lijkt het net of de SST nog spannend is.
Oh ja, dat kan ook nog.quote:Op maandag 25 april 2011 17:12 schreef bull1966 het volgende:
nee net nieuwe batterijen in haar oortje
Waarin dan wel? Een boek?quote:Op maandag 25 april 2011 17:13 schreef Urb het volgende:
[..]
Mwa, ze zei "Bollywood-danser" Maar niet perse in een film.
Jammie, volgens mij zegt het kind van Gert dit ook altijd.quote:
Mo heeft wel gedrukt.quote:Op maandag 25 april 2011 17:14 schreef 5thencounter het volgende:
Monique heeft dus niet gedrukt..alleen maar Baby-spelinfo opgehaald...
Tnx, niet eens bij stilgestaan, pas hem ff aan.quote:Op maandag 25 april 2011 17:16 schreef ruudpuntenel het volgende:
Mooi LS, kun je gelijk even de OP aanpassen
dat zou gunstig voor Sharon zijn,quote:Op maandag 25 april 2011 17:18 schreef bull1966 het volgende:
als het waar is dat Mo net acteren zei tegen karim
en na aanleiding van het gesprek tussen JoJo en Flip heeft Mo het denk ik goed
http://nl.wikipedia.org/wiki/Secret_Story_(Nederland)quote:Secret Story is een Nederlands televisieprogramma op NET 5 gepresenteerd door Renate Verbaan en Bart Boonstra.
Karim denk dat Mo een punt heeft, de Stem heeft de KvK gesloten en blijft te lang stil.quote:Op maandag 25 april 2011 17:18 schreef Urb het volgende:
[..]
Mo heeft wel gedrukt.
En Flip heeft gedrukt op harem of dat Karim iets goeds gedaan heeft in India waardoor de vrouwwen aan z'n benen hingen?![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |