quote:
Op maandag 25 april 2011 12:45 schreef Flat-Eric het volgende:Zit het waterreservoir (tbv ontvochting) vol? Als die vol zit dan doet de koelfunctie het niet meer.
Dit kan een oorzaak zijn.
Verwarmt de airco nog wel als je deze in de verwarmingsstand zet?
Als het waterreservoir leeg is, en de airco koelt of verwarmt niet meer, dan zou je hem na moeten laten kijken of de vulling nog wel in orde is.
Amcoraire is trouwens failliet, reparatie zou je dus via een ander bedrijf moeten regelen.
Maar je geeft aan dat deze je slaapkamer niet meer gekoeld krijgt, bedoel je hiermee dat deze helemaal niet meer koelt of dat deze te weinig vermogen heeft?
een nadeel van de mobiele airco's is onder andere dat zowel het eigenlijke buitendeel als binnendeel in een en hetzelfde apparaat zitten, een deel van het koelvermogen gaat hierdoor dus al verloren voor het koelen van het "eigenlijke buitendeel", een tweede nadeel is dat de meeste mensen wel de slang naar buiten hangen via een openstaand raam, waardoor dus koelte verloren gaat via het openstaande raam en warmte van buiten naar binnen komt.
Al met al heeft een mobiele airco hierdoor vaak een veel te laag netto rest vermogen.
Probeer de slang door een zo klein mogelijke opening naar buiten te brengen en zo min mogelijk verliezen van koelte en binnendringen van warmte te verkrijgen.
Een split-unit heeft bovendien altijd de voorkeur boven een mobiel alles in 1 apparaat.
Er zijn trouwens ook mobiele split-units verkrijgbaar.