Wauwquote:Op zondag 24 april 2011 16:17 schreef SonicVolcano het volgende:
JAAAAAAAAAA
Vitesse 4-2!!!!!!!11111111111
Evert ten Napel en Huub Stevens?quote:
Maar waar vecht Heerenveen nog voor vraag ik me af? Plus ze missen Assaidi.quote:Op zondag 24 april 2011 16:16 schreef SonicVolcano het volgende:
Als Heerenveen supporter voorspel ik toch winst voor Heerenveen. Ajax kan denk ik de druk niet aan.
Reis had geen blessure moeten krijgen. Met hem waren ze fluiten kampioen geworden.quote:Op zondag 24 april 2011 16:19 schreef DuTank het volgende:
Conclusie van het hele verhaal. PSV had gewoon punten moeten pakken tegen Twente en Ajax
Tja, ik zei het na die wedstrijd.. niemand was het me mij eens, achteraf makkelijk praten maar ik voelde dit al aankomen.quote:Op zondag 24 april 2011 16:19 schreef DuTank het volgende:
Conclusie van het hele verhaal. PSV had gewoon punten moeten pakken tegen Twente en Ajax
Ja, daar zit ook enige kern van waarheid in.quote:Op zondag 24 april 2011 16:20 schreef Temlin het volgende:
[..]
Reis had geen blessure moeten krijgen. Met hem waren ze fluiten kampioen geworden.
Reis was geweldig jaquote:Op zondag 24 april 2011 16:20 schreef Temlin het volgende:
[..]
Reis had geen blessure moeten krijgen. Met hem waren ze fluiten kampioen geworden.
De eer? Wij Friezen zijn niet zo veeleisendquote:Op zondag 24 april 2011 16:20 schreef heloef het volgende:
[..]
Maar waar vecht Heerenveen nog voor vraag ik me af? Plus ze missen Assaidi.
Alsof voorronde EL er niet meer in zitquote:Op zondag 24 april 2011 16:21 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
De eer? Wij Friezen zijn niet zo veeleisend
PSV laat het nu toch gewoon liggen?quote:Op zondag 24 april 2011 16:20 schreef Geo3kant het volgende:
Die scheidsrechter was gewoon een vieze thuis fluiter, Feyenoord terecht gewonnen hoor maar PSV mocht geen duel aangaan.
[..]
Tja, ik zei het na die wedstrijd.. niemand was het me mij eens, achteraf makkelijk praten maar ik voelde dit al aankomen.
Ja dat maar en tot op het bot gemotiveerd Heerenveen verwacht ik niet. Maar het zal wel lastig worden.quote:Op zondag 24 april 2011 16:21 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
De eer? Wij Friezen zijn niet zo veeleisend
Met Utrecht dat wint en Heracles dat wint en Feyenoord dat wint? Heel theoretisch ja.quote:Op zondag 24 april 2011 16:22 schreef DuTank het volgende:
[..]
Alsof voorronde EL er niet meer in zitDezelfde situatie als PSV nu: in theorie is het allemaal mogelijk.
het was in Amsterdam niet veel beter, alleen het resultaat welquote:Op zondag 24 april 2011 16:22 schreef Geo3kant het volgende:
Ik ben niet eens gefrustreerd.. dit zat er allang aan te komen. Als je zo een wedstrijd wat om het kampioenschap speelt.. dan verdien je nog niet een CL voorrondes..
Natuurlijk, maar Heerenveen geeft thuis Ajax altijd veel tegenstand. We zullen het wel zien.quote:Op zondag 24 april 2011 16:23 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja dat maar en tot op het bot gemotiveerd Heerenveen verwacht ik niet. Maar het zal wel lastig worden.
Het lag aan jullie zelf.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |