M'n buurmeisje van 7 wilde laatst geen korte broek aan omdat ze volgens haar beenhaar hadquote:
Wat is weer aan?quote:Op zaterdag 23 april 2011 22:10 schreef TheFamousMan het volgende:
En het is weer aan
Drama en Satire in huize TFM
En dat moeten ze delen, of is het per persoon?quote:Op zaterdag 23 april 2011 22:09 schreef Symphonic het volgende:
[..]
dat wint het winnende vak bij Ik hou van holland
Ik heb ook lichaamshaar, maar ik trok op het strand toch echt mijn shirt wel uit hoorquote:Op zaterdag 23 april 2011 22:10 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
M'n buurmeisje van 7 wilde laatst geen korte broek aan omdat ze volgens haar beenhaar had![]()
![]()
Waar gaat dat heen zeg
Ze heeft zich bedacht?quote:Op zaterdag 23 april 2011 22:10 schreef TheFamousMan het volgende:
En het is weer aan
Drama en Satire in huize TFM
Met m'nquote:
Maar een meisje van 7, waar maakt ze zich zorgen overquote:Op zaterdag 23 april 2011 22:11 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb ook lichaamshaar, maar ik trok op het strand toch echt mijn shirt wel uit hoor.
Is het nu niet meer 'beter zo' ?quote:Op zaterdag 23 april 2011 22:12 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Met m'n![]()
Het is toch zeker wel bijna 24 uit geweest
O, dat is wel heel erg ja... dat wordt ook vast zo'n modepopje later die wil dat haar vriendjes zich om de dag volledig laten harsenquote:Op zaterdag 23 april 2011 22:12 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Maar een meisje van 7, waar maakt ze zich zorgen over![]()
Ze heeft niks anders gedaan dan huilen, en ze stond zo zielig voor m'n deur, met van die traan-oogjes, zeggend dat ze me mistte en niet zonder me kon.quote:
Als zij weinig meer voor me voelde was het beter, maar nu zag ze pas in hoeveel ze van me hieldquote:Op zaterdag 23 april 2011 22:12 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Is het nu niet meer 'beter zo' ?
per psersoonquote:Op zaterdag 23 april 2011 22:11 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
En dat moeten ze delen, of is het per persoon?
Zie ik haar nog best doen!quote:Op zaterdag 23 april 2011 22:12 schreef DaMart het volgende:
[..]
O, dat is wel heel erg ja... dat wordt ook vast zo'n modepopje later die wil dat haar vriendjes zich om de dag volledig laten harsen.
quote:Op zaterdag 23 april 2011 22:13 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Ze heeft niks anders gedaan dan huilen, en ze stond zo zielig voor m'n deur, met van die traan-oogjes, zeggend dat ze me mistte en niet zonder me kon.
[sub]score![/sub]
Okeequote:Op zaterdag 23 april 2011 22:14 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Als zij weinig meer voor me voelde was het beter, maar nu zag ze pas in hoeveel ze van me hield
Zo zoquote:
24 jaar?quote:Op zaterdag 23 april 2011 22:12 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Met m'n![]()
Het is toch zeker wel bijna 24 uit geweest
ja, en die andere 3 zijn helemaal volgeperst met big macs en zoquote:Op zaterdag 23 april 2011 22:16 schreef RockNijntje het volgende:
Oh ja hoor, nu is weer 1 van de 4 kinderen ondervoed in Amerika
quote:Op zaterdag 23 april 2011 22:16 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja, en die andere 3 zijn helemaal volgeperst met big macs en zo
En de 'normale' kinderen zijn het land uitgestuurdquote:Op zaterdag 23 april 2011 22:16 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja, en die andere 3 zijn helemaal volgeperst met big macs en zo
Ik moest lachenquote:Op zaterdag 23 april 2011 22:18 schreef Dr_Flash het volgende:
het was ook niet echt weer voor koffie Eradinges![]()
Nu je het zegt... ik heb vandaag niet eens thee gedronkenquote:Op zaterdag 23 april 2011 22:18 schreef Dr_Flash het volgende:
het was ook niet echt weer voor koffie Eradinges![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |