Billy's zijn al weg, maar salontafel en ladenkast staan er nog. Beiden zijn leeg en mogen per direct weg.quote:Op maandag 23 mei 2011 19:56 schreef MiBe91 het volgende:
Wat is er precies nog? Wellicht interesse in de salontafel, Billy's (als die er nog zijn) en de ladenkast (afmetingen?). Ik kan m'n stiefvader wel even lief aankijken of hij ze op kan komen halen met z'n camper. Ikzelf woon in de omgeving van Zwolle maar m'n ouders in Bavel, vandaar
Ik wel, en helaas nietquote:Op maandag 23 mei 2011 20:36 schreef koenie95 het volgende:
Ik heb wel interesse in de tvkast maar ik heb geen vervoer. Weet niet of je binnenkort toevallig in de buurt van hilversum komt?
Ongeveer 100 hoog, 120 breed en 50 diep.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 00:14 schreef MiBe91 het volgende:
Hoe groot is die ladenkast? Onder voorbehoud en bod van 10 euro voor kastje + tafeltje.
Helaasch, verkocht. Meegenomen in een ongeveer even klassieke VW T2 busquote:Op dinsdag 24 mei 2011 21:50 schreef Tchock het volgende:
Mijn god wat is dat orgel vet. Ik wou dat ik geld, vervoer, ruimte en tijd had
Bedankt voor de info. Ik ga even contact met m'n ouders opnemen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 07:01 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Ongeveer 100 hoog, 120 breed en 50 diep.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |