Dat is het nadeel van techniek. Zeker hardware is oud op het moment dat je het uitpakt. Software is lastiger. Ligt een beetje aan het doel van de software. Muziek productie software kan van goedkoop tot duur, maar ook daar zijn flink aantal prima dingen voor te vinden dat je bijna gek bent om een x jaar pakket er voor aan te schaffen als je voor bijna dezelfde prijs iets nieuws kan krijgen, waar nog wel support op geleverd wordt.quote:
Veranderingen gaan te snel, ze kunnen het niet bijbenen. Hun merk 'Hi' is de grootste youth brand voor mobiele telefonie in NL. Maar die jongeren Whatsappen en Pingen zich suf.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:15 schreef borisz het volgende:
Trouwens KPN. Die nieuwe topman is de wegkwijt. Extra geld vragen voor de whatapps etc
.
17" is retroquote:Op vrijdag 22 april 2011 21:18 schreef Stereotomy het volgende:
Op fok had ik ooit in 2005 ofzo nog voor 275 EUR een 17 inch Neovo X-174 monitor gekocht (nieuwprijs: 700 EUR) - Fok!ker was niet zo slim die het verkochten die gebruik ik nog steeds thuis.
Terwijl je nu voor een appel en een ei een 17 inch koopt, als ze die nog maken.
Ja?quote:
Ja, ik heb echt medelijden met dat bedrijf. Ze moesten de winstverwachting ook aanpassen van 5,5 naar 5,3 miljard euro.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:17 schreef Stereotomy het volgende:
Veranderingen gaan te snel, ze kunnen het niet bijbenen. Hun merk 'Hi' is de grootste youth brand voor mobiele telefonie in NL. Maar die jongeren Whatsappen en Pingen zich suf.
quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:23 schreef LieLie het volgende:
Ik verveel me.. Morgen laatste zaterdag werken
ben jij bekend met muzieksoft- en hardware dan?Motu 828, kun je een heel orkest mee opnemen, iets wat ik niet nodig zal hebbenquote:Op vrijdag 22 april 2011 21:12 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Hoe oud is het allemaal? Want een veels te luxe geluidskaart van 3 jaar terug is inmiddels al ingehaald door een veels te luxe chip die je voor 50 cent cadeau krijgt bij iedere PC. Net als de software...
Jep, niks an. Morgenmiddag is mrLie er ook niet, en in de tuin kan ik niet verder voor er kruidenplantenbedden zijnquote:
Software is software he. Oh 't is hardwarequote:Op vrijdag 22 april 2011 21:24 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ben jij bekend met muzieksoft- en hardware dan?Motu 828, kun je een heel orkest mee opnemen, iets wat ik niet nodig zal hebben
leg jij mij Cubase 5 dan uit ajb, ik wil het graag lerenquote:
Qua afschrijvingskosten, bedoelt Anthraxx.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:26 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
leg jij mij Cubase 5 dan uit ajb, ik wil het graag leren
de Motuquote:Op vrijdag 22 april 2011 21:25 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Software is software he. Oh 't is hardware
Leuk speelgoed, zo te zien.quote:
oh nou ja, 3 jaar geleden aangeschaft maar niet alles vervalt in de muziek. zo'n Motu kan zeker 10 jaar mee (in de winkel blijven) aangezien het een ontzettend uitgebreid ding is. het is te veel, ik heb dat allemaal niet nodig. maar eerst nieuw huis en nieuwe baan, daarna de nieuwe studioquote:Op vrijdag 22 april 2011 21:26 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Qua afschrijvingskosten, bedoelt Anthraxx.
heel erg zonde... ik begrijp het nog niet maar heb er ook te weinig mee gedaan. na de cursus wilde ik aan de slag maar toen kwamen de anti dep en raakte ik mn motivatie/passie kwijtquote:Op vrijdag 22 april 2011 21:29 schreef golfer het volgende:
[..]
Leuk speelgoed, zo te zien.
Zonde dat je het niet gebruikt.
Ja, ik schrijf mijn vrouwen ook af in gemiddeld 10 jaar.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:30 schreef Stereotomy het volgende:
best ongrijpbaar concept eigenlijk, afschrijvingskosten. Kostte me bij economie II ook wat lessen voordat ik doorhad dat het toch best handig is.
Is het dan niet heel simpel kijken wat je aanschafkosten waren, wat het nu in de winkel kost, en daar x% onder zitten om 'tweedehands' door te kunnen verkopen?quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:30 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
oh nou ja, 3 jaar geleden aangeschaft maar niet alles vervalt in de muziek. zo'n Motu kan zeker 10 jaar mee (in de winkel blijven) aangezien het een ontzettend uitgebreid ding is. het is te veel, ik heb dat allemaal niet nodig. maar eerst nieuw huis en nieuwe baan, daarna de nieuwe studio
ja tuurlijk al zou ik iets meer dan de helft kunnen ontvangen van aankoop ben ik al blij en kan ik nieuwe spullen kopen. ik heb toen ik het graag wilde het duurste en meest luxe aangesmeerd gekregen wat veels te veel bleek. ik heb geen 18-koppig orkest wat nr's op wil nemenquote:Op vrijdag 22 april 2011 21:32 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Is het dan niet heel simpel kijken wat je aanschafkosten waren, wat het nu in de winkel kost, en daar x% onder zitten om 'tweedehands' door te kunnen verkopen?
Je gaat sowieso waarde verliezen. Op die manier koop ik altijd smartphones van mensen die impulsaankopen doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |