abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_95889084
aah dat is hier ook zijn hoofd maar hij past nog wel goed de 44.
Ik heb de 48 er ook bij gekocht :+
pi_95889118
Die hadden ze er niet :)
pi_95889637
Wij gaan weer buiten badderen. Echt een hit. Straks een foto!
pi_95890334
Anne vond het badje in de tuin maar raar geloof ik. Ze is ook niet echt gewend om op haar rug in bad te liggen, zit altijd in de tummy tub of bij mij onder de douche of in bad. En zitten doet ze nog niet, dus er waren niet echt andere opties :)

Ze heeft het rollen nu echt door, rolt de hele tijd op haar buik, maar terug gaat nog niet echt goed omdat ze haar arm dan verkeerd neerlegt. Dan draai ik haar terug en ligt ze 10 sec. later weer op haar buik. Mutske :')
pi_95890604
Herkenbaar Fannetje, en mama maar lopen.... O+
pi_95890792
Vanmiddag is mijn man met Jasmijn ook heerlijk in het badje geweest. Ze vond het leuk. In ieder geval leuker dan de zandbak.
Ze slaapt vandaag alweer voor de derde keer, ze is volgens mij een beetje in de war.
Want ze lacht alleen nog naar mij!
pi_95890910
Ik ga morgen in het badje, lijkt me zo ontzettend leuk. Met isabelle uiteraard.
Nog ff een vraagje voor de ervaringsdeskundigen onder ons..
Isabelle krijgt normaliter 4 keer 180/7 en dan nog fruit en groente ongeveer 150 gram. Nog geen brood. Maar ze weigert de afgelopen dagen elke keer haar laatste fles(pap) van 22.00. Zodat ze nu dus nog maar 3 flessen krijgt. Maar ze eet nog geen brood. Is dat niet te weinig? Ik bel zowiezo maandag het consultatiebureau hoor, maar tips of verhalen van jullie zijn van harte welkom:)
pi_95891190
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 april 2011 17:04 schreef Noa24 het volgende:
Ik ga morgen in het badje, lijkt me zo ontzettend leuk. Met isabelle uiteraard.
Nog ff een vraagje voor de ervaringsdeskundigen onder ons..
Isabelle krijgt normaliter 4 keer 180/7 en dan nog fruit en groente ongeveer 150 gram. Nog geen brood. Maar ze weigert de afgelopen dagen elke keer haar laatste fles(pap) van 22.00. Zodat ze nu dus nog maar 3 flessen krijgt. Maar ze eet nog geen brood. Is dat niet te weinig? Ik bel zowiezo maandag het consultatiebureau hoor, maar tips of verhalen van jullie zijn van harte welkom:)
Bordje pap? Weet niet of het te weinig is eigenlijk, maar dat was het eerste wat mij te binnen schoot.
Want ze lacht alleen nog naar mij!
pi_95891320
180/7? Is er een reden waarom je een extra schepje poeder erbij doet?

Anne drinkt haar laatste fles ook wat slechter, maar dat komt denk ik omdat ze ongeveer een uur-anderhalf uur van tevoren haar groentehapje krijgt en daar dan nog vol van zit. Maar Anne krijgt om 19.15 haar laatste fles, en ik neem aan dat er bij Isabelle heel wat meer tijd tussen zit?

En anders een boterham proberen en de flessen wat verschuiven? Is er een reden dat ze zo laat nog een fles krijgt? Ik wil met Anne binnenkort ook wat brood gaan proberen!
pi_95895085
Oeh gewichten :) de mijne was 3570 bij 40.5.
Met vacuümpomp en knip, maar vanaf t moment dat t echt begon tot ie eruit was duurde t 6,5uur. Zonder pijnstilling, want daarvoor dipte hij teveel. Oh en in 20minuten persen , door die pomp dus. Maar hij zat nog te hoog, dus had een slechtere start. Maar zou t zo over doen :D
pi_95895235
Mijn dochter is een halfjaar oud. Een halfjaar geleden zijn N en ik ouders geworden. Ze wordt zo groot, en zo leuk. Ik word elke dag meer verliefd op haar. Net als ik denk dat het toch echt niet meer kan, doet ze weer iets en groeit mijn liefde weer.
Ik ben gewoon moeder, een meisje wat precies 6 maanden geleden 3610 gram woog, weegt nu 8 kilo. Ze kijkt de wereld in, flirt met iedereen.
Ik ben moeder! Zij is mijn dochter!

een foto collage volgt, we zijn nu op "vakantie"in het huis van mijn schoonouders, zij zijn een maand weg.
*poef* nu is het weg
pi_95895443
Kaatje O+ je hebt nu een grote baby :D O+
pi_95895865
Kaatjejannie, gefeliciteerd met je grote baby! Ben benieuwd naar de fotoserie! O+
pi_95895960
Kj, ilse gewoon al een grote baby! :o
Wat gaat t toch hard he!
pi_95895996
Kaatjejannie, gefelicteerd met je grote meid! Heerlijk om te lezen hoe je geniet van je dochter.
Fannetje, isabelle heeft een kma en daarom krijgt ze speciale voeding waarvan geen opvolgmelk is, er moet vanaf 6 maand een extra schepje bij. En ze krijgt zo laat de laatste fles, omdat ze er nog echt om vroeg. Misschien idd maar eens beginnen met brood.
pi_95896436
Ah, vandaar het extra schepje :) Ik wist niet dat er voor kindjes met kma geen opvolgmelk is!
Anne krijgt haar flessen al sinds ze 3 maanden is om ongeveer 7.30-11.30-15.30-19.30. Vandaar dat ik 22.00 zo laat vindt ;)

Ik vond Anne na haar middagslaapje op haar buik in bed... dat rollen is echt helemaal hip geloof ik!
pi_95896496
Kaatjejannie, gefeliciteerd met jullie grote baby. Wat praat je liefde vol over je baby en het ouderschap.
pi_95896628
Het zwemmen was hier vanmiddag toch uiteindelijk ook een hit:





  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zaterdag 23 april 2011 @ 20:25:55 #194
147316 crew  DJMO
#trut
pi_95896631
wat omschrijf je dat mooi KJ O+

Ik ging gisteren puur uit nieuwsgierigheid even met Geert op de weegschaal staan, verschil 4,9 kilo. ingevuld op borstvoeding.com natuurlijk ( :@ ) en hij volgt exact de curve, al zit hij iets onder het gemiddelde :D

Ik was vanmorgen mijn dochter ophalen, en de pleegmoeder vroeg hoe het met geert ging. Toen ik antwoordde dat ik slagroom ipv melk produceerde vroeg ze nogal ongelovig of ik nog steeds zelf voedde -O- ik antwoordde maar dat ik het minstens een jaar hoop vol te houden. ( :6 )
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_95896782
Gefeliciteerd KJ, wat gaat het snel hè!

Wat een lief filmpje Fannetje <3

DJMO dat was dinsdag Sarah haar gewicht :) fijn dat het zo goed gaat met de BV.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_95897135
Anne wat schattig! Ze lijkt me ook altijd zo'n kalm lief meisje. Wat de voedingen betreft..ik heb er nu 5 uur tussenzitten, omdat ze duidelijk terug ging van 5 naar 4 flessen, maar ik de laatste fles nog niet kon laten vallen. Nu misschien wel. Eens kijken of het eventueel aan de pap ligt, dat ze dat gewoon niet meer wil of gewoon die laatste fles niet meer..
Ik las net nog even verder terug en een 2e lijkt me heerlijk..over een jaartje ofzo. Mijn bevalling duurde lang..Vanaf de eerste wee ongeveer 33 uur, maar waarvan wel paar uur met ruggenprik gelukkig. Ze schoten maar niet op. Hopelijk gaat het de volgende keer wat sneller |:(
Ik kan me van sommige mensen goed voorstellen dat jullie het moeilijk vinden om voor een 2e te gaan..poeh.
pi_95897792
Anne O+ wat is ze leuk Fan! En gaaf he, dat rollen? En dan dat gefrustreerde van het niet terugkomen :D
pi_95897892
Ja, ik heb me een ongeluk gelachen vandaag :D
Ik vond haar vanmiddag zelfs op haar buik in bed, ze heeft echt de smaak te pakken :D
pi_95897940
Het bad lijkt echt klein zo.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_95898002
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 april 2011 19:46 schreef kaatjejannie het volgende:

Ik ben moeder! Zij is mijn dochter!

O+

Een badje voor baby's hoeft toch ook niet groot te zijn?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')