Dat is zeker heel handig jaquote:Op donderdag 21 april 2011 14:14 schreef DanseMacabre het volgende:
![]()
Fundle wordt vandaag al bezorgd.![]()
Kan ie morgen gelijk mee. We gaan op een Tervuerense herder passen die dol is op hele lange wandelingen dus da's handig.
Ik deel dat altijd netjes hoor, Chico vindt het veel te lekkerquote:
Ik blijf m gewoon Baby of Puppy noemen, zo noemde ik m toch al altijdquote:Op donderdag 21 april 2011 14:46 schreef _Multiply86_ het volgende:
Ik moet nog wel aan die naam wennenhij blijft gewoon voor altijd Noche.
Chico gaat nooit aan de schijt van zn favo eten ( ijs, friet, spaghetti, chips, soesjes etcquote:Op donderdag 21 april 2011 15:00 schreef Greys het volgende:
Het zijn wel hele lieve foto's inderdaad
Kijk die Sjon ook genieten
Ik zou het Bink niet kunnen geven, die zou meteen drie dagen aan de schijt zijn.
Tuurlijkquote:Op donderdag 21 april 2011 15:05 schreef _Multiply86_ het volgende:
At je de rest dan nog op nadat ze eraan gelikt hadden![]()
quote:Op donderdag 21 april 2011 15:06 schreef Greys het volgende:
Bink lúst wel alles, maar dan slaap ik daarna drie nachten niet omdat ie dan heel de badkamer onder poept![]()
Die 15-jarige darmpjes kunnen dat niet meer aan.
Avondeten krijgen die van mij niet snel vanwege kruiden en andere dingen die niet mogen.quote:Op donderdag 21 april 2011 15:05 schreef _Multiply86_ het volgende:
Hier vreten ze trouwens ook alles, krijgen ook weleens restjes avondeten.. en Jazz eet ook tomaat enzo.
Dat zeg je nu al maanden, wanneer is ze nog es psies jarig?quote:
Ik lik wel viezere dingen op johquote:
Op mijn balkon staat altijd water en hangt altijd vogelvoer maar die schijtlijsters voelen zich dr te goed voor dus ze zoeken het maar uitquote:Op donderdag 21 april 2011 15:19 schreef Greys het volgende:
Droog en warm lenteweer: verzorg wat drinkwater voor de vogels!
Jullie ook he?
Oh, daar wonen ondankbare nesten danquote:Op donderdag 21 april 2011 15:20 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Op mijn balkon staat altijd water en hangt altijd vogelvoer maar die schijtlijsters voelen zich dr te goed voor dus ze zoeken het maar uit
Heel die bomen vol met vogels maar bij mij komen ze niet, nou, dan niet hequote:Op donderdag 21 april 2011 15:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh, daar wonen ondankbare nesten dan
Bij mij spartelen ze vaak in een schaal water op de tuintafel
Oh die vraag van net was voor mij?quote:Op donderdag 21 april 2011 15:23 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Heel die bomen vol met vogels maar bij mij komen ze niet, nou, dan niet he![]()
Ik vraag je nu nog 1 keer wanneer Bink jarig is
Oh die godverdommesse auto update ook weerquote:Op donderdag 21 april 2011 15:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh die vraag van net was voor mij?
Dan quotte je de verkeerde
Bink is 28 mei jarig
Die gaan maar naar de sloot toe hiernaast;pquote:Op donderdag 21 april 2011 15:19 schreef Greys het volgende:
Droog en warm lenteweer: verzorg wat drinkwater voor de vogels!
Jullie ook he?
Die vogel is gevlogenquote:Op donderdag 21 april 2011 15:29 schreef _Multiply86_ het volgende:
Waar is Hans nu dan...Toen was ik nog niet op dit forum denk ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |