quote:Op woensdag 4 mei 2011 18:39 schreef RacerDKB het volgende:
Weer zo'n mongool, een totaal andere dataset wordt gezocht door de par2.
Hoe doen mensen het toch, als ik wat post controleer ik het op zijn minst.
Ok. Verder nog iemand een serieus antwoord?quote:Op zondag 8 mei 2011 13:50 schreef TwyLight het volgende:
UPC bellen en support vragen wb het downloaden van usenet
SSL gebruiken?quote:Op zondag 8 mei 2011 13:48 schreef valek het volgende:
Sinds 1 week overgestapt op UPC. 60mb internet. Ik denk lekker snel downloaden. Dus niet, haal net 950kb/s ipv 6000kb. UPC gemaild, het ligt aan mijn usenetprovider, Eweka, volgens UPC. Ik geloof daar niets van. Ik lees op internet dat meer mensen dit probleem hebben. Hoe los ik dit op?
SSL zou ik inderdaad proberen, en anders via Chelloo een abbo bij XSNews afsluiten met korting, tailor made voor je 60 Mbit.quote:Op zondag 8 mei 2011 13:48 schreef valek het volgende:
Sinds 1 week overgestapt op UPC. 60mb internet. Ik denk lekker snel downloaden. Dus niet, haal net 950kb/s ipv 6000kb. UPC gemaild, het ligt aan mijn usenetprovider, Eweka, volgens UPC. Ik geloof daar niets van. Ik lees op internet dat meer mensen dit probleem hebben. Hoe los ik dit op?
Hoeveel connecties heb je? Want Eweka heeft wel een max van iets van 900kB per connectie.quote:Op zondag 8 mei 2011 13:48 schreef valek het volgende:
Sinds 1 week overgestapt op UPC. 60mb internet. Ik denk lekker snel downloaden. Dus niet, haal net 950kb/s ipv 6000kb. UPC gemaild, het ligt aan mijn usenetprovider, Eweka, volgens UPC. Ik geloof daar niets van. Ik lees op internet dat meer mensen dit probleem hebben. Hoe los ik dit op?
Spotnet lite ? Werkt bij mij veel beter dan dat kut programma.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 00:51 schreef De-Hamster het volgende:
Hmm ik ben niet echt helemaal overtuigd van SpotNet? Daarnaast zijn veel Usenet fora gestopt. En om nou handmatig Binsearch/NZBIndex te gaan doorzoeken en filteren op iets bruikbaars is ook weer zo wat.
SpotNet geeft bij mij veel fouten, en nu kan ik zelfs niets downloaden omdat er zgn. geen verbinding is. Ook is er nog weinig aanbod.
quote:Op vrijdag 13 mei 2011 00:55 schreef TwyLight het volgende:
spotnet Usenet gebruiken is echt voor n00bs
Heb net vandaag een jaarabbonement genomen op filesonic. Daarvoor was ik een tevreden rapidshare en hotfile gebruiker. Omdat zij zo actief bestanden aan het verwijderen zijn ben ik overgestapt. De populariteit van die 2 was ook flink gedaald en velen zijn overgestapt naar andere filehosters, waaronder filesonic wel 1 van de grootste is op dit moment.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 14:09 schreef TwyLight het volgende:
[..]euh, nee. Usenet is de beste download manier die er is. Jij gebruikt zeker
torrents
Dit dus gewoon wat standaard zoekopdrachten in je browser zetten en dan is binsearch zo perfect als maar zijn kan.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 00:54 schreef mitchelll0181 het volgende:
Naja ik kijk gwn elke dag ff op nzbindex en zoek op x264 nl en ik filter op 4000 mb..
Perfect
En wat is volgens jou het voordeel van rapidshare e.d. t.o.v Usenet?quote:Op vrijdag 13 mei 2011 14:28 schreef editoor het volgende:
Heb net vandaag een jaarabbonement genomen op filesonic. Daarvoor was ik een tevreden rapidshare en hotfile gebruiker. Omdat zij zo actief bestanden aan het verwijderen zijn ben ik overgestapt. De populariteit van die 2 was ook flink gedaald en velen zijn overgestapt naar andere filehosters, waaronder filesonic wel 1 van de grootste is op dit moment.
torrents gebruik ik ook nog af en toe maar nu ik weer een nieuw abbo heb zal ik hem waarschijnlijk niet zo vaak meer gebruiken.
Onbeperkte retentiequote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:55 schreef Catbert het volgende:
[..]
En wat is volgens jou het voordeel van rapidshare e.d. t.o.v Usenet?
http://www.google.nl/sear(...)nijpt+usenet&spell=1quote:Op zondag 8 mei 2011 13:53 schreef valek het volgende:
[..]
Ok. Verder nog iemand een serieus antwoord?
1011 dagen en elke dag één meer.quote:
50 Connecties (meer dan wij beide nodig hebben)quote:Onbeperkte aantal connecties
idem dito op usenetquote:groot aanbod in bekend en onbekend materiaal
op usenet geen last vanquote:Maar er zijn ook nadelen zoals
ilegale content word met regelmaat verwijderd
mijn usenet provider heeft gewoon een eigen browser met zoekfunctie geintegreerd, maar voor een hoop mensen blijven postingsfora interessant.quote:Voor beginners niet echt gebruiksvriendelijk: je moet zelf zorgen voor een download manager en zoeken naar searchengines voor de content
Ligt eraan hoeveel je download, ik betaal een vast bedrag voor unlimited (en krijg daar gelijk een VPN bij die mijn 120mb max’dquote:Verder kost het ongeveer even veel.
Spotnet downloadt toch nietquote:Op maandag 16 mei 2011 13:46 schreef Razor21 het volgende:
Sinds FTD (1 maart) offline is gehaald niets meer gedaan. Afgelopen week toch maar weer een usenet account genomen bij XSnews.
Moet zeggen dat Spotnet is echt een uitvinding:
Tot op heden doet het programma alles wat ik wil:
[ afbeelding ]
Wel hoor kun je gewoon instellen onder het knopje bewerken (even je provider invullen + downloadmap) hij repareert ook nog en pakt alles uit voor je:quote:
Spotnet zelf niet nee, maar er zin wel een sabnzbd client ingebakken waarmee je wel kan downloadenquote:
Het kan wel maar ik vind het zo'n traag en slecht programma, had (toen ik het gebruikte) ingesteld dat ie gewoon een NZBtje maakte.quote:
Ik ook, heb jij gewoon de gratis versie of betaalde?quote:Op maandag 16 mei 2011 14:08 schreef marcel-o het volgende:
dat spotnet downloaden is gaar.
gebruik al jaar en dag alt.binz
gratis versie van hun site.quote:Op maandag 16 mei 2011 14:11 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ik ook, heb jij gewoon de gratis versie of betaalde?
Denk er aan om te gaan betalen, die encodeert vele malen sneller en gebruik dualcore voor PARretjes etc. Heb dat wel nodig, nu download ik sneller dan dat hij kan encoden.
Heb de betaalde versie en het gaat volgens mij wel iets sneller. Gebruik zelf spotnet lite icm Alt.Binz, perfect.quote:Op maandag 16 mei 2011 14:11 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ik ook, heb jij gewoon de gratis versie of betaalde?
Denk er aan om te gaan betalen, die encodeert vele malen sneller en gebruik dualcore voor PARretjes etc. Heb dat wel nodig, nu download ik sneller dan dat hij kan encoden.
Kan ook aan je CPU liggen. Bij mijn vorige PC (quadcore 2.4 Ghz, was een Intel Q8800) decodede ik ook echt vééééééél langzamer dan ik downloadde, nu met m'n nieuwe PC, een i7-2600 (3.2 Ghz) houdt ie 't gewoon bij.quote:Op maandag 16 mei 2011 14:11 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ik ook, heb jij gewoon de gratis versie of betaalde?
Denk er aan om te gaan betalen, die encodeert vele malen sneller en gebruik dualcore voor PARretjes etc. Heb dat wel nodig, nu download ik sneller dan dat hij kan encoden.
Ik begrijp dat het aan mijn CPU ligt (die is redelijk oud) maar er zal allicht verbetering zijn bij de nieuwste alt.binz omdat:quote:Op maandag 16 mei 2011 15:20 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Kan ook aan je CPU liggen. Bij mijn vorige PC (quadcore 2.4 Ghz, was een Intel Q8800) decodede ik ook echt vééééééél langzamer dan ik downloadde, nu met m'n nieuwe PC, een i7-2600 (3.2 Ghz) houdt ie 't gewoon bij.
quote:HOGERE RETENTIE
Eweka heeft de retentie op de binaries nieuwsgroepen verhoogd naar 1000 dagen! Hiermee bieden wij de hoogste retentie van alle Nederlandse usenet providers.
De retentie (het aantal dagen dat Eweka de informatie op de servers bewaart) blijft
bovendien iedere dag groeien. Zo houdt Eweka met een compleetheid van meer dan 99%
een reusachtige database aan artikelen voor haar klanten beschikbaar.
ZOMERACTIE
Eweka komt met een grote zomeractie voor al haar klanten. Vanaf 1 juni 2011 ontvangt
iedere klant, die voor 90 dagen of meer ineens betaalt, een bonus. U kunt kiezen voor
extra dagen toegang of een snelheidsverhoging naar 100 Mbit/s!
Meer informatie over deze grote Zomeractie ontvangt u binnenkort per e-mail en ook kunt u
de Zomeractie volgen via onze website.
Je denkt dat als je CPU hardware matig niet meer kracht kan leveren, dat software dat wel even fixt? Inderdaad misschien iets betere multicore support waardoor je een kleine performance gain hebt, maar 400% zijn belachelijke claims als het een hardwarematige bottleneck isquote:Op maandag 16 mei 2011 15:24 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ik begrijp dat het aan mijn CPU ligt (die is redelijk oud) maar er zal allicht verbetering zijn bij de nieuwste alt.binz omdat:
0.31.2
+ new faster multicore par2.exe inside altbinz
* 400% decoding speedup
+ backup authentication server
50 volgens mijquote:Op maandag 16 mei 2011 18:53 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
Een verhoging naar 100mb/ps, hoe langzaam zijn ze normaal dan wel niet?
Ik zeg alleen dat er allicht verbetering zal zijn en paste de changelog waarom dat zou kunnen zijn. Ik beweer niet dat ik geen nieuwe CPU hoef omdat ik een nieuwere versie neem, ik geef alleen de changelog.quote:Op maandag 16 mei 2011 18:55 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Je denkt dat als je CPU hardware matig niet meer kracht kan leveren, dat software dat wel even fixt? Inderdaad misschien iets betere multicore support waardoor je een kleine performance gain hebt, maar 400% zijn belachelijke claims als het een hardwarematige bottleneck is
-edit hoewel, ik zie dat de multicore support over par2.exe gaat, niet over decoden. Tevens kan het natuurlijk dat hij het decode algoritme zwaar heeft verbeterd, maar zelfs dan ben ik nog sceptisch. Wederom, als het een hardwarematige bottleneck is doe je er vrij weinig aan behalve je code efficienter maken, wat wel gebeurd zal zijn, maar ook daar is een limiet aan-
Ja 1000 dagen Eweka = a.b.boneless nog nét aan compleet bij >950 dagen en de overige groepen heb je mazzel als je er eentje compleet binnen krijgtquote:
Kan best hoor. Alt.Binz was nooit erg snel met decoden, SABnzbd+ was ook al met gemak 4x zo snel, dus die 400% kan best.quote:Op maandag 16 mei 2011 18:55 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Je denkt dat als je CPU hardware matig niet meer kracht kan leveren, dat software dat wel even fixt? Inderdaad misschien iets betere multicore support waardoor je een kleine performance gain hebt, maar 400% zijn belachelijke claims als het een hardwarematige bottleneck is
-edit hoewel, ik zie dat de multicore support over par2.exe gaat, niet over decoden. Tevens kan het natuurlijk dat hij het decode algoritme zwaar heeft verbeterd, maar zelfs dan ben ik nog sceptisch. Wederom, als het een hardwarematige bottleneck is doe je er vrij weinig aan behalve je code efficienter maken, wat wel gebeurd zal zijn, maar ook daar is een limiet aan-
Wat voor snelheid krijg je bij www.speedtest.ziggo.nl en welk abo van lightningusenet heb je?quote:Op woensdag 18 mei 2011 00:53 schreef Pixell het volgende:
Hey allen,
Even een vraagje m.b.t. snelheden, ik ben redelijk nieuw in deze usenet "scene" en had wat problemen met het downloaden via mijn eigen Ziggo provider.
Net Alt.Binz gedownload en 30dagen van lightningusenet gekocht.
Alleen nou zit mijn snelheid rond de 4000 kB/s, nou heb ik een internet abonnement van Ziggo van 120 Mb/s, dat is omgerekend 12000 kB/s, het limiet van lightning is 10Mb, dus dat is 10000 kB/s.
Als ik goed zit, mis ik dus 6000 kB/s, waar verstoppen deze bytes zich?
Op het moment krijg ik bij speedtest.ziggo 65mbit en ik heb bij lightning het 6,50 abonnement (de duurdere iig)quote:Op woensdag 18 mei 2011 00:58 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Wat voor snelheid krijg je bij www.speedtest.ziggo.nl en welk abo van lightningusenet heb je?
Die van ¤3?
Ik (nog) niet.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:58 schreef dj_ko het volgende:
Toevallig nog meer mensen problemen met Astraweb (met name het binnenhalen van nieuwe spots)
Hmnz oke, vraag...quote:
Eweka gaat naar 100Mbit héquote:Op dinsdag 24 mei 2011 00:05 schreef Adolecens het volgende:
Ik ben ook weer toe aan wat nieuws. Eweka loopt op het eind bij mij. Zit te denken om eens over te stappen naar een ander.
NewsXS: http://www.chelloo.com/usenet.html
SuperNews: https://nl.supernews.com/signup/?account=SUPER-UNL-SSL-C
Ervaringen iemand? Of kan ik beter bij Eweka blijven..?
Ik heb alleen ervaringen met Eweka, merk de laatste tijd dat de snelheid minder is. Kan aan UPC liggen, of niet. 't Is dus meer een idee om wat bredere ervaring te hebben, zit nu een jaartje ofzo bij Eweka.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 00:06 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Eweka gaat naar 100Mbit hé. Waarom wil je overstappen? Retentie gaat flink omhoog ook nog
.
Ik zou het doen. Als test heb ik deze maand ook even lightningusenet. Prima provider, snel. Alleen wil ik ook nog wel eens oudere dingen downloaden dan dat 'gaanie'.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 00:20 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Ik heb alleen ervaringen met Eweka, merk de laatste tijd dat de snelheid minder is. Kan aan UPC liggen, of niet. 't Is dus meer een idee om wat bredere ervaring te hebben, zit nu een jaartje ofzo bij Eweka.
En inderdaad, ze hebben nu wel een goeie aanbieding, nog maar even aankijken dus?!
je zou wat doen? aanblijven of ff buiten de deur kijken?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 00:21 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Ik zou het doen. Als test heb ik deze maand ook even lightningusenet. Prima provider, snel. Alleen wil ik ook nog wel eens oudere dingen downloaden dan dat 'gaanie'.
100Mbit, prima. 1000 dagen retentie, nog beter. Censureren van spots, drama.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 00:06 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Eweka gaat naar 100Mbit hé. Waarom wil je overstappen? Retentie gaat flink omhoog ook nog
.
Ik vind supernews onduidelijke voorwaarden hebben. Ze spreken in de algeme voorwaarden en LAG over een downloadlimiet en dat overschrijding hiervan kosten met zich meebrengt en de volgende maand automatisch wordt geincasseerd. Er staat niet wat het downloadlimiet is en wat of de extra kosten zullen zijn.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 08:49 schreef Saekerhett het volgende:
Waarom zou je Eweka gebruiken als je voor 50 cent minder onbeperkte snelheid hebt (afhankelijk van je verbinding) en 800 dagen retentie o.i.d.?
Supernews ftw. Alleen hun betalingssysteem is zo onoverzichtelijk als de pest. Automatische iDeal verlenging werkt bij mij niet, dus heb maar effe een PayPal-account gemaakt.
Je hebt geen downloadlimiet en ben nog niks vreemds tegengekomen. Zit er vanaf januari. Wel ben ik met je eens dat de betaling en de hele heisa eromheen echt super onduidelijk is, maar als het goed gaat, dan werkt het ook perfect. Ben nog geen enkele keer een storing tegengekomen en kan continu met 15 MB/sec downloaden, dat is dan wel weer ideaal.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:00 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Ik vind supernews onduidelijke voorwaarden hebben. Ze spreken in de algeme voorwaarden en LAG over een downloadlimiet en dat overschrijding hiervan kosten met zich meebrengt en de volgende maand automatisch wordt geincasseerd. Er staat niet wat het downloadlimiet is en wat of de extra kosten zullen zijn.
Daarnaast is het een Amerikaans bedrijf (Digital Millennium Copyright Act), wat de Nederlandstalige site volgens mij door Google Translate heeft gehaald, want de vertaling is erg krakkemikkig, dat komt onbetrouwbaar op me over.
Al met al heb ik dus geen goed onderbuikgevoel bij Supernews en betaal ik liever wat extra, voor meer duidelijkheid en betrouwbaarheid.
Neem aan dat je niet die 120 echt constant haalt. Ik had zelf UPC Fiber 120 en het meest wat ik ooit heb gehaald was 14.4 MB/s over usenet (wel 120 op die UPC speedtest maar goedquote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:10 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ja, gewoon de max van mijn Ziggo 120 Mbit dus (15x8). Dvd'tje in 5 minuten binnen
Ik haal stabiel iets van 14,8 MB/sec, en dat is constant ja. De Ziggo speedtest geeft mij stabiel 122/9,4.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:28 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Neem aan dat je niet die 120 echt constant haalt. Ik had zelf UPC Fiber 120 en het meest wat ik ooit heb gehaald was 14.4 MB/s over usenet (wel 120 op die UPC speedtest maar goed), en m'n 'stabiele' snelheid om het maar zo te stellen, lag rond de 12-13 MB/s.
Nice hoor! Ben blij voor je.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:31 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik haal stabiel iets van 14,8 MB/sec, en dat is constant ja. De Ziggo speedtest geeft mij stabiel 122/9,4.
Hangt er vanaf wat je duur vindt. Mijn 100/100 kost me ongeveer ¤50 p/m, en ik meende dat UPC Fiber 120 ook zoiets kostte (hoewel ik het had sinds het werd uitgerold in mijn buurt, en toen was het nog ¤85 p/m oid).quote:
Ah.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:48 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Nice hoor! Ben blij voor je.Levert Ziggo beter internet dan UPC, hoewel er meerdere factoren zijn natuurlijk.
[..]
Hangt er vanaf wat je duur vindt. Mijn 100/100 kost me ongeveer ¤50 p/m.
Het is natuurlijk wel duur aan de ene kant voor een simpel product wat je ook veel goedkoper kan hebben (10 Mbit internet kost tegenwoordig geen drol meer), maar (andere) hobbies zijn ook duur, vaak veel duurder, en als eckte IT'er moet je natuurlijk rollen met 100 Mbit+.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:49 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Ah.
Het is wel lache, maar met 5megabyte per seconde ben ik tevreden. Ook met bluray houd je dat niet bij qua kijken....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |