ik ken iemand die heel goed kan lezen, maar als hij wat wil opschrijven, moet het gespeld worden, hij kan het echt niet zonder hulp (hij is 26 jaar zelfs ) en getallen weet ie ook heel goed neer te zetten. heel raar eigenlijk.hij schrijft zoals hij het uitspreekt..en dan draait ie die letters ook nog eens omquote:Op dinsdag 19 april 2011 11:28 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dyslexie (uit het Grieks - dys- ("beperkt") en lexis ("woord"), dus beperkt lezen) (ook wel als woordblindheid aangeduid) is een term die in de wetenschap gebruikt wordt voor ernstige problemen met het kunnen lezen van woorden .
Bron: http://nl.wikipedia.org/wiki/Dyslexie
Toen bij Sharon ging het best goed eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 19 april 2011 11:30 schreef Sjalalamantha het volgende:
Karim gaat Monique haar haar verven![]()
Kan hij zo goed volgens geer.
Inderdaad. Ik hou verder ook wijselijk mijn mond.quote:Op dinsdag 19 april 2011 11:30 schreef Roguee het volgende:
[..]
Zo kende ik het alleen maar, dat je letters door elkaar haalt en daardoor niet goed kunt lezen. maar ok, voordat de discussie hier weer los barst!
Toneelstuk we hebben zogenaamd ruzie tussen flip en joquote:Op dinsdag 19 april 2011 11:30 schreef Sjalalamantha het volgende:
[..]
Wat is er gisteravond gebeurd?
Zie het gewoon al helemaal voor mequote:Op dinsdag 19 april 2011 11:32 schreef Stability het volgende:
jezus, ze ligt weer onder haar dekbed tot dr kaken
ja hilversum en ze woont nu in loosdrechtquote:
Dan heeft ze goois matras echt letterlijk genomenquote:Op dinsdag 19 april 2011 11:33 schreef Stability het volgende:
[..]
ja hilversum en ze woont nu in loosdrecht
De Cock en de moord met de gapende wond?quote:Op dinsdag 19 april 2011 11:31 schreef MargrietV het volgende:
en Laura ligt weer te oefenen voor een rol in Baantjes, hoe ben ik het mooiste als lijk
quote:Op dinsdag 19 april 2011 11:33 schreef Urb het volgende:
[..]
De Cock en de moord met de gapende wond?![]()
![]()
nou he?quote:Op dinsdag 19 april 2011 11:33 schreef Blackprinces het volgende:
[..]
Dan heeft ze goois matras echt letterlijk genomen
haar beugelbekkie wijdopen alsof ze gaaptquote:Op dinsdag 19 april 2011 11:33 schreef Urb het volgende:
[..]
De Cock en de moord met de gapende wond?![]()
![]()
ja moeilijk als ze steeds in beeld zit ligtquote:Op dinsdag 19 april 2011 11:35 schreef Ecila111 het volgende:
Als we Laura negeren, verdwijnt ze dan vanzelf? Waar je je aandacht op vestigt, groeit dus misschien doen alsof ze er niet is, doet wonderen.
Dat probeer ik echt al dagen, want geloof me ik zou niets liever willen dan me niet irriteren. Maar het lukt gewoon NIET!quote:Op dinsdag 19 april 2011 11:35 schreef Ecila111 het volgende:
Als we Laura negeren, verdwijnt ze dan vanzelf? Waar je je aandacht op vestigt, groeit dus misschien doen alsof ze er niet is, doet wonderen.
Klopt, werkte met Servio en Maik ook, hoewel die wel taai waren.quote:Op dinsdag 19 april 2011 11:35 schreef Ecila111 het volgende:
Als we Laura negeren, verdwijnt ze dan vanzelf? Waar je je aandacht op vestigt, groeit dus misschien doen alsof ze er niet is, doet wonderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |