11-9! hum sja frapante datum
Maar dat terzijde ben ik erg blij ![]()
Oh enne trots toont -->
quote:
Op woensdag 26 juni 2002 21:02 schreef Machiel het volgende:
Volgende game wordt de break ik voel het!
[Dit bericht is gewijzigd door Machiel op 26-06-2002 21:31]
quote:YEAH!! Kan Mesker moven?
Op woensdag 26 juni 2002 20:41 schreef tong80 het volgende:
Oh ja, Elthing is een topper.
Nu nog ff een thaise hap wegwerken.
J.
quote:Behoorde jij niet tot degenen die Krajicek zo zat was dat hij telkens z'n comeback aankondigde maar er steeds op terug moest komen?
Op woensdag 26 juni 2002 21:06 schreef tong80 het volgende:
Geweldige sportman !!!!
quote:Ja, U is verkeerd op de hoogte.
Op woensdag 26 juni 2002 21:15 schreef Machiel het volgende:[..]
Behoorde jij niet tot degenen die Krajicek zo zat was dat hij telkens z'n comeback aankondigde maar er steeds op terug moest komen?
Of ben ik verkeerd ingelicht?
quote:Om ja, maar als je agassi met 3 sets aan de kant kan zetten dan ben je ook niet slecht. Desalniettemin moet het te doen zijn!
Op woensdag 26 juni 2002 21:37 schreef Machiel het volgende:
Idd maar wel verbazend ineens eeerste partij speelde hij goed geen vuiltje aan de lucht. Maar des te beter als die Schrizipan ofzo nou de wedstrijd van z'n leven stond te spelen was het een hele zware dobber voor Krajicek na zo'n marathonpartij. Nu heb ik er alle vertrouwen in dat Krajicek als hij tijd heeft om zich helemaal te herstellen hij deze in 3 sets aan de kant kan zetten want Blake lijkt me toch echt beter
quote:Die Thai zal nu vleugels hebben gekregen na zijn straight set overwinning op Agassi. Kraai is dus gewaarschuwd.
Op woensdag 26 juni 2002 21:41 schreef Emizea het volgende:[..]
Om ja, maar als je agassi met 3 sets aan de kant kan zetten dan ben je ook niet slecht. Desalniettemin moet het te doen zijn!
Maar toch is het geweldig dat Krajicek nu al in de 3e ronde staat. Wat een comeback. Petje af.
quote:Ja, het enigste wat ik me van de thai kan herinneren is dat hij ziekelijk hard slaat! (ik heb zijn partij net niet gezien...)
Op woensdag 26 juni 2002 21:51 schreef Leatherface het volgende:[..]
Die Thai zal nu vleugels hebben gekregen na zijn straight set overwinning op Agassi. Kraai is dus gewaarschuwd.
Maar toch is het geweldig dat Krajicek nu al in de 3e ronde staat. Wat een comeback. Petje af.
Maar word zeker geen makkelijke partij....maar ik denk dat hij nu al heel tevreden is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |