Wiskunde in de brugklas, Frans voor het examen of een studie Personeel en Arbeid? Moeilijke formulieren van DUO? Iets weten over studiefinanciering of studentenverenigingen? Dit is het forum voor leerkrachten, scholieren en studenten, van brugklas tot uni
Ik doe een klein onderzoekje voor school. Het gaat over het Nederlandse taal dat beïnvloedt wordt door vreemde talen. Het woord 'touchscreen' bijv. is een Engels woord, maar wij gebruiken dat woord ook. Dan wil ik graag van jullie weten of jullie dat invloed positief of negatief vinden. Kun je ook aangeven waarom je dat vindt en hoe oud je bent?
Vanaf nu noemen wij het een raakscherm. Wat sowieso meer klopt aangezien de meeste fokkers vooral hun scherm raken dan echte chicks.
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/