Mooie macro shot:)quote:Op woensdag 27 april 2011 19:50 schreef Moffol het volgende:
Misschien een foto voor de OP?
Een stukje van de achterkant van m'n eigen Nudie!![]()
[ afbeelding ]
't Is een pre wash!quote:Op woensdag 27 april 2011 21:50 schreef Brummi3_NL het volgende:
[..]
Mooie macro shot:)
Maar als dit een gefade dry denim is dan wil ik de volledige broek wel eens zien. Want hij ziet eruit als een factory stressed pre wash. Of hij is minimaal 3 jaar oud. Hahah
Leuke foto, maar voor dit topic zou je een foto van een mooie dry moeten maken.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dry denim, when having blue balls is actually having blue balls.
quote:Op donderdag 28 april 2011 10:21 schreef T_Fuff het volgende:
Bok, die J&J is nog best geinig ja, behalve die patch, die coinpocket selfedge en button/metalen ding. Die cinch back is ook net iets té. Ze hadden hem wat cleaner moeten houden, ze willen hem nu helemaal 'opfrissen' met al die 'coole' dingen.
Maar voor dat prijsje, ben benieuwd wat het gaat leveren!
Smurf, daarom gewoon een plaatje van willekeurige selfedge toch.Dat dus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
En nee, nog niet binnen man, begin een gevoel te krijgen dat hij ze helemaal niet verzonden heeft. Zo maar eens mailen, m'n nieuwsgierigheid heeft grenzen...![]()
Hij ziet er inderdaad wel nice uit, welk welk typenr is dat?quote:Op woensdag 27 april 2011 16:23 schreef bokkepoot het volgende:
Nieuwe ragbroek erbij.
Jack &Jones
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Ondanks dat het Jack &Jones is is ie best wel gaaf.
Ik maak zo wel even wat details foto's
Heb er ook nog eentje, van al een jaar geleden denk ikquote:Op donderdag 28 april 2011 09:24 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Leuke foto, maar voor dit topic zou je een foto van een mooie dry moeten maken.
Ja, ik vind #18 ook wel heel tof, denk dat als ik heel tevreden ben over de fit en dergelijke, ik van #18 ook een broek ga laten maken op den duur. Maar eerst gewoon een normale, ben er nog steeds niet over uit of ik #6 of #14 wil.quote:Op donderdag 28 april 2011 17:07 schreef T_Fuff het volgende:
Brum, vind #2 er ook tof uitzien!
Smurf, die #18 is ook best apart, wel tof.
Hier trouwens van superfuture forum, pics van #0:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja klopt..Denim heeft wel een erg aparte kleur..een beetje zoals een dry selvage nudie alleen met een tint er doorheenquote:Op donderdag 28 april 2011 10:21 schreef T_Fuff het volgende:
Bok, die J&J is nog best geinig ja, behalve die patch, die coinpocket selfedge en button/metalen ding. Die cinch back is ook net iets té. Ze hadden hem wat cleaner moeten houden, ze willen hem nu helemaal 'opfrissen' met al die 'coole' dingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |